Ekogroszek workowany Świebodzice

Zastanawiasz się, gdzie zamówić wydajny ekogroszek z dostawą w Świebodzicach? Już nie musisz szukać! Ten pochodzący z naszych składów detalicznych i dostępny w naszym sklepie online będzie w tej kwestii trafnym wyborem! Możemy Ci go dostarczyć luzem lub zapakowany w worki. Interesuje Cię, jakie dokładnie ma on parametry? Wszystkie informacje sprawdzisz w poniższej tabeli. Specjalnie dla naszych kontrahentów przygotowaliśmy również PORADNIK KUPUJĄCEGO – znajdziesz tam między innymi informacje, jak wybrać poszczególny ekogroszek do typu użytkowanego przez Ciebie kotła i dlaczego tak istotne jest, by zwracać uwagę na parametry paliwa.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Świebodzice

EKOGROSZEK dla wymagających

Kluczowym błędem popełnianym przez większość osób, jest niedocenianie znaczenia jakości wykorzystywanego paliwa dla skuteczności ogrzewania domu. Nieraz wydaje nam się, że skoro kupiliśmy zaawansowany technologicznie piec, to tę kwestię mamy teoretycznie z głowy – ale w rzeczywistości jest inaczej. Nieprawidłowo dobrany lub pochodzący z nieznanego źródła ekogroszek może przysporzyć więcej szkód niż korzyści. Jeśli nie chcesz się denerwować, dołącz do 20 000 naszych stałych klientów i kupuj ekogroszek w SAM-BUD-ROL!

Dlaczego warto wybrać właśnie na naszą firmę? Już od 2003 roku obsługujemy Klientów niemal z całej Polski. Wysyłka ekogroszku workowanego w Świebodzicach to dla nas żaden problem – do jakiejkolwiek innej miejscowości zresztą również! Z nami zapomnisz o kłopotach takich jak nadmiar popiołu, niemożność uzyskania optymalnej temperatury, czy też niska wydajność paliwa. Dzięki naszej firmie ogrzewanie domu będzie skuteczne, łatwe i szybkie!

Najlepszy ekogroszek w Świebodzicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dla nas priorytetem jest najlepsza jakość opału, który oferujemy klientom. Dlatego też każda partia naszego ekogroszku przechodzi w procesie produkcji wiele testów. Dokładnie sprawdzamy, czy na pewno jest on dość suchy, czy nie zawiera zanieczyszczeń ani zbyt dużego poziomu podziarna, czy nie jest sklejony z miałem oraz, czy na pewno został profesjonalnie zapakowany. Jesteśmy jedną z niewielu firm, które do każdego realizowanego zamówienia dodają aktualne świadectwo jakości, które potwierdza, że opał jest tożsamy z parametrami przedstawionymi na worku. SAM-BUD-ROL – warto nam zaufać!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Świebodzicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Świebodzice

Dobór stosownego ekogroszku do rodzaju posiadanego przez nas pieca to niezwykle ważna kwestia. Jesteśmy tego świadomi, dlatego asortyment rozbiliśmy na oddzielne kategorie. Jedną z nich jest ekogroszek Economy – szczególna propozycja dla wszystkich tych, dla których niskie koszty ogrzewania są najistotniejszym kryterium doboru opału. Ten typ nadaje się do urządzeń 3. i 4. klasy. Najbardziej standardowy jest natomiast ekogroszek Classic, którego można stosować w kotłach 2., 3. i 4. klasy – jego parametry powinny usatysfakcjonować większość spośród naszych odbiorców. I w końcu – ekogroszek Power Max. Można stwierdzić, że jest to nasz węgiel premium – otrzymał on nawet wystawiany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego. Stosuje się go w kotłach klasy 5., a także ecodesign.

Należy dodać coś również o rozwiązaniu, jakim jest ekomiał Retomiał. Można nim palić w kotłach parowych oraz urządzeniach wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe. On także jest dostępny w naszej ofercie.

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek workowany? Świebodzice to miejscowość, w której mieszkasz? W takim razie z wielką chęcią dostarczymy do Ciebie ten opał. Ponieważ zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów, możesz zdecydować, w jakiej postaci chcesz otrzymać kupiony ekogroszek – czy ma on zostać dostarczony luzem, czy też w polipropylenowych workach. W dodatku istnieje możliwość przywiezienia go na bezzwrotnej palecie lub w big-bagu. Wybierz – a my się do Ciebie dopasujemy!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

Nowa RudaBystrzyca DolnaSzalejów DolnyŻórawinaJaworzyna Śląska