Ekogroszek workowany Ścinawka Średnia

W SAM-BUD-ROL sprzedajemy najwyższej jakości ekogroszek workowany, a przygotowana przez nas oferta jest skierowana do klientów z wielu polskich miejscowości takich jak Ścinawka Średnia. Nasi odbiorcy mają możliwość realizacji zamówienia za pośrednictwem niedawno otwartego sklepu internetowego. W przygotowanej tabeli przedstawiamy szczegółowe parametry jakościowe oferowanego surowca. Jeżeli jesteś ciekaw, jak istotna jest jakość kupionego przez Ciebie ekogroszku, w szczególności tego przeznaczonego do kotłów retortowych, zapoznaj się z Poradnikiem Kupującego.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Ścinawka Średnia

EKOGROSZEK dla wymagających

Wiele osób, które zdecydowały się na kupno kotła na ekogroszek w Ścinawce Średniej, zostało zapewnionych przez dystrybutorów, że ich piece należą do urządzeń nowoczesnych i samoobsługowych. W rzeczywistości wielokrotnie okazuje się, że kocioł nie pracuje właściwie, a węgiel nie jest spalany w skuteczny sposób. Jeśli chcesz skończyć z niską kalorycznością, niewłaściwą wydajnością czy też problemami z uzyskaniem odpowiednio wysokiej temperatury kupionego paliwa, z pomocą przychodzi marka SAM-BUD-ROL, oferująca jeden z najlepszych surowców dedykowany kotłom ecodesign oraz piecom klasy 3, 4 oraz 5.

Nasza marka dostarcza ekogroszek workowany klientom z miasta Ścinawka Średnia oraz innych miejscowości w Polsce już od 2003 roku, dzięki czemu udało nam się zdobyć dziesiątki tysięcy zadowolonych i lojalnych klientów. Już teraz sprawdź ich komentarze dotyczące stosowania oraz parametrów naszego surowca, a potem zrealizuj swoje zamówienie, aby móc cieszyć się najlepszym paliwem prosto od SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Ścinawce Średniej

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego warto wybrać ekogroszek workowany, który oferuje nasza firma? Dane znajdujące się na opakowaniu opału marki SAM-BUD-ROL są zgodne z prawdziwymi parametrami. Świadectwem jakości są odpowiednie certyfikaty, które dołączamy do każdego zakupu. Proces produkcji naszego węgla jest nieustannie monitorowany, ponieważ tylko wtedy możemy zagwarantować odbiorcom paliwo w pełni kompatybilne z automatycznymi kotłami retortowymi. Kupując nasz produkt, możesz liczyć na jego suchość, całkowitą czystość, odpowiednie zapakowanie oraz zmniejszoną do minimum obecność podziarna.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Ścinawce Średniej
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Ścinawka Średnia

Ekogroszek dedykowany klientom z miasta Ścinawka Średnia i innych rejonów Polski dostępny jest w kilku kategoriach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz taki, który spełni Twoje potrzeby. Oferta naszej firmy uwzględnia zarówno opał w wariancie Economy (kotły 3 i 4 klasy), jak również węgiel Classic (kotły 3, 4 i 5 klasy), czy też wyróżniający się najwyższym poziomem wartości opałowej ekogroszek Power Max (kotły 5 klasy oraz ecodesign), który posiada Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego od Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Wyróżnienie to jest poświadczeniem, że ten produkt spełnia standardy najlepszych paliw klasy "A".

Jeśli jesteś posiadaczem pieca miałowego, który został wyposażony w podajnik szufladowy lub też palniki rynnowe lub retortowe, to w szczególności polecamy Ci ekogroszek workowany typu Retomiał. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań nasi konsultanci, obsługujący techniczną infolinię, pozostają do Twojej dyspozycji.

W naszej firmie możesz także wybrać, w jakiej formie chciałbyś kupić wybrany ekogroszek, który potem wyślemy pod wskazany przez Ciebie adres. Dostępne warianty to: opał w big-bagu, produkt dostarczony luzem lub rozłożone na palecie bezzwrotnej worki wykonane z polipropylenu o pojemności 25 kg (40 sztuk). Kontrahentów, którzy są zainteresowani zamówieniami hurtowymi, zachęcamy do rozmowy telefonicznej z naszymi konsultantami biznesowymi.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

Stronie ŚląskieJaszowiceUdaninJedlina-ZdrójTyniec Mały