Ekogroszek workowany Pieszyce

Zamierzasz znaleźć w Pieszycach zaufaną firmę, która sprzeda Ci doskonałej klasy ekogroszek? Jesteś w doskonałym miejscu. W naszej firmie opał dostępny jest zarówno luzem, jak również w wersji workowanej. Opcja workowana może być przez nas dostarczona w dowolne miejsce na obszarze całego kraju. Jeśli interesują Cię szczegółowe informacje odnoszące się do oferowanego przez nas produktu – zweryfikujesz je w tabeli poniżej. Zapraszamy Cię również do zapoznania się z opracowanym przez nas PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO, który jest kompendium wiedzy o ekogroszku.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Pieszyce

EKOGROSZEK dla wymagających

Pomimo że posiadasz piec już od dobrych kilku lat, ciągle jesteś na etapie szukania idealnego ekogroszku? Jak dotąd nie znalazłeś takiego, którego parametry w pełni by Cię usatysfakcjonowały? Za każdym razem nie pozwala na osiągnięcie optymalnej temperatury, powoduje powstawanie dużej ilości popiołu, albo jest on zbyt mało ekonomiczny? W takim razie już czas, abyś sprawdził proponowany przez nas ekogroszek – postaw na markę SAM-BUD-ROL!

Co dokładnie znajdziesz w naszej ofercie? Oferujemy węgiel dedykowany do kotłów 3., 4. i 5. klasy, a także ecodesign. Jesteśmy więc wszechstronni i staramy się, by każdy klient, niezależnie od tego, który typ pieca posiada, mógł się w naszej firmie bez kłopotu zaopatrzyć. Na rynku wyróżnia nas także 15-letnie doświadczenie oraz liczba ponad 20 000 wiernych kontrahentów, którzy regularnie korzystają z naszej oferty.

Najlepszy ekogroszek w Pieszycach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Nasz ekogroszek workowany to w Pieszycach najatrakcyjniejszy możliwy wariant, jeżeli chodzi o zakup tego rodzaju produktu. Swoją jakością zadowoli on nawet szczególnie wymagających klientów. Każdy worek jest przez naszych pracowników skrupulatnie skontrolowany, dzięki czemu mamy pewność, że zawiera on odpowiednio suchy i pozbawiony zabrudzeń, a także nieoklejony miałem ekogroszek. Również ilość podziarna została w nim zredukowana do minimum. Ponadto jesteśmy wyjątkowo uczciwi i nie mamy nic do ukrycia – dlatego do każdego zakupu dodajemy aktualne świadectwo jakości. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Pieszycach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Pieszyce

Wiemy, że w konkretnych kotłach zużywa się różne rodzaje ekogroszku – nie ma jednego uniwersalnego, który sprawdzi się w każdym piecu. Dlatego przygotowaliśmy asortyment, który jest różnorodny. Kupisz u nas między innymi ekogroszek Power Max – czyli do zadań specjalnych, który przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Jest on dedykowany do kotłów 5. klasy oraz ecodesign i pozwoli Ci bez najmniejszego kłopotu osiągnąć w domu optymalną temperaturę. Ekogroszek Economy z kolei jest bardzo efektywny i będzie doskonały dla tych, którzy stawiają na oszczędność. Wsypać go można do kotłów 3. i 4. klasy. Jeśli nie wiesz, który oferowanych przez nas produktów będzie dla kotła właściwy, zamów najbardziej wszechstronny ekogroszek Classic - sprawdzi się on w kotłach zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy.

Odrębnym naszym opałem jest ekomiał Retomiał. Warto go zamówić, jeśli w swoim domu masz kocioł miałowy lub taki wyposażony w rynnowy albo retortowy palnik.

Zamierzasz zamówić od nas ekogroszek workowany? Pieszyce to miasto, na terenie którego niezwłocznie go dostarczymy. Metodę dostawy dostosujemy do Twoich możliwości – możesz więc otrzymać towar luzem bądź też zapakowany w polipropylenowe worki (40 sztuk, po 25 kg każdy), w big-bagu bądź też na bezzwrotnej palecie. Sam decydujesz! Nasi eksperci i konsultanci są zawsze do Twojej dyspozycji i na pewno udzielą odpowiedzi na Twoje pytania, dlatego już teraz zachęcamy Cię do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

JaroszówŻmigródLutomia GórnaKobierzyceOsiek