Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wąsosz

SAM-BUD-ROL oferuje swoim klientom najwyższej klasy ekogroszek również w takim mieście, jak Wąsosz, gwarantując przy tym bogaty asortyment. znajdujący się w wytrzymałych, specjalnie do tego przystosowanych workach. Wszystkie najistotniejsze informacje dotyczące proponowanego węgla sprawdzisz w tabeli poniżej. To dane, które potwierdzają, że ekogroszek znajdujący się w ofercie jest węglem najwyższej jakości, a producent SAM-BUD-ROL to sprawdzony dostawca. Jeżeli chcesz zdobyć więcej informacji w takich zagadnieniach, jak np. warunki, które powinien spełniać prawdziwy ekogroszek, różnice w parametrach, cena czy właściwości tego typu opału, zapraszamy do PORADNIKA KUPUJĄCEGO. Ułatwimy Ci wybór wysokiej jakości, nowoczesnego paliwa węglowego Twojego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wąsosz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeżeli chcesz znaleźć tani ekogroszek, który spełni wymagania Twojego kotła, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Mamy ekogroszek workowany w wielu odmianach. (Wąsosz to jedno z miast, do którego dostarczamy nasz opał). W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz opał dostosowany do kotłów ecodesign, a także tych 3-, 4- i 5- klasy. Co sezon z naszych usług korzysta około 20 tysięcy odbiorców.

Działamy na rynku już od 15 lat, regularnie dostarczając ekogroszek w Wąsoszu i okolicach. Nasza oferta została opracowana w taki sposób, aby każdy klient mógł zamówić węgiel przystosowany do własnych potrzeb. Każdy rodzaj opału to precyzyjnie określone parametry, które zostały potwierdzone certyfikatami. Węgiel ekogroszek to wygodne, przyjazne środowisku i nowoczesne rozwiązanie, które pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze!

Najlepszy ekogroszek w Wąsoszu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Wśród naszych produktów można wyszczególnić te dostosowane do wspomnianych kotłów 3.,4. i 5. klasy, oraz ecodesign. Od lat wysyłamy ekogroszek do różnych części Polski, zdobywając wciąż nowych klientów. Regularnie rozwijamy i zmieniamy swoją ofertę, konsekwentnie proponując asortyment najwyższej klasy. Wyróżniającą cechą naszego opału są doskonałe parametry. Każdy worek jest starannie sprawdzany przez doświadczonych kontrolerów, którzy upewniają się, że ekogroszek nie uległ zanieczyszczeniu, oklejeniu miałem i jest całkowicie suchy. Klient wraz z każdym zamówieniem otrzymuje stosowny świadectwo jakości. Ekogroszek SAM-BUD-ROL to inwestycja w niezawodność i bezpieczny zakup bez dodatkowego ryzyka. Jednym z miast, w którym realizujemy dostawy jest Wąsosz, dlatego nie musisz martwić się o dostępność i dostarczenie naszego towaru.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wąsosz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – opał od SAM-BUD-ROL ma idealną wagę, dzięki wykorzystaniu legalizowanych, precyzyjnych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – oferowane ekogroszki odznaczają się właściwą granulacją i brakiem miału, ponieważ są przesiewane za pomocą profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – każdy worek jest szczegółowo opisany oraz zaszyty, aby nie można było ingerować w jego zawartość. Na opakowaniu nadrukowano zarówno dane producenta, jak i parametry ekogroszku. Dzięki temu zyskujesz pewność, że kupujesz opał najwyższej jakości. Jeżeli jednak uznasz, że nie spełnia on deklarowanych parametrów, możesz zgłosić opał do reklamacji;

  • Czyste składowanie – dzięki specjalnie dostosowanym workom, możliwe jest zachowanie czystości w kotłowni oraz precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wąsoszu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wąsosz

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości podczas zakupu ekogroszku, oferujemy pomoc naszych doświadczonych doradców. Dobiorą oni produkt specjalnie do Twoich oczekiwań jakościowych, cenowych, jak i do rodzaju pieca, z którego korzystasz. Pamiętaj jednak, że przy każdym typie ekogroszku znajdziesz precyzyjnie rozpisane informacje oraz parametry produktu. Deklarowane parametry zostały potwierdzone certyfikatami, dzięki czemu zamawiając nasz opał, masz pewność, że będzie pasował do Twojego kotła. Nasz węgiel otrzymasz zarówno w Wąsoszu, jak i całej Polsce, zamawiając go za pośrednictwem strony internetowej SAM-BUD-ROL.

Wśród proponowanych materiałów opałowych znajdziesz m.in. ekogroszek Power Max, czyli paliwo wyróżnione Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. To najwyższej jakości opał dedykowany do pieców ecodesign oraz kotłów 5. klasy Gdy zależy Ci na wszechstronności, zamów uniwersalny ekogroszek w dobrej cenie: Classic nadaje się do kotłów 3., 4. i 5. klasy. Następny rodzaj, który może wzbudzić Twoje zainteresowanie, to Retomiał, który został stworzony z myślą o kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym oraz z palnikami retortowymi i rynnowymi. W ofercie mamy również ekogroszek Comfort oraz Ecodesign.

Zamiast inwestować w nieznany opał, mogący doprowadzić do uszkodzenia kotła, wybierz rzetelną, dobrze znaną firmę. Jak widzisz, w naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór węgli. Opał dowieziemy do Twojego domu na palecie bezzwrotnej (40 worków po 25 kilogramów).

Ekogroszek Wąsosz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek