Ekogroszek workowany Święta Katarzyna

Ekogroszek – dlaczego to właśnie u nas powinieneś go w tym sezonie zamówić? Przede wszystkim dlatego, iż obsługujemy Święta Katarzyna i doskonale znamy się na tym, czym się zajmujemy – przecież funkcjonujemy w tej branży już od 15 lat. W naszym sklepie internetowym zamówisz zarówno ekogroszki luzem, jak i workowane. Dla nas nie jest ważne, gdzie mieszkasz – świadczymy dostawę na obszarze całego kraju. Zamierzasz pogłębić wiedzę z zakresu dostępnych paliw stałych? Interesujące Cię informacje zamieściliśmy w poniższej tabeli. W naszej witrynie dodaliśmy także PORADNIK KUPUJĄCEGO, który jest poszerzonym kompendium wiedzy o ekogroszku. Znajdziesz tam sporo użytecznych informacji.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Święta Katarzyna

EKOGROSZEK dla wymagających

Kupno porządnego, wysokiej klasy ekogroszku i prawidłowe dopasowanie go pod kątem rodzaju posiadanego przez nas pieca to szczególnie istotna sprawa. Czasami zdarza się, że podczas korzystania z pieca napotykamy różne niedogodności, których źródła nie możemy zwięźle zidentyfikować. Spieki, niemożność uzyskania wysokiej temperatury, zbyt duża ilość popiołu, duże zużycie paliwa – to wszystko może być naprawdę denerwujące. Piec działa prawidłowo, jednak efektywność ogrzewania pomieszczeń wciąż pozostawia wiele do życzenia? W takiej sytuacji warto dokładniej sprawdzić typ stosowanego przez nas ekogroszku – a być może wszystko stanie się oczywiste!

EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL – oto odpowiedź na każdy Twój problem. W naszej ofercie dostępny jest opał znakomitej jakości dedykowany do kotłów 3., 4. i 5. Klasy, a także urządzeń ecodesign. Możemy dostarczyć nasz ekogroszek workowany w Świętej Katarzynie, na terenie okolic – ale również we wszystkie inne miejsca w Polsce! O tym, że warto nam zaufać, przekonało się już 20 tys. klientów, którzy systematycznie, każdego roku do nas powracają. Dołącz do nich i Ty!

Najlepszy ekogroszek w Świętej Katarzynie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

W kontaktach z naszymi klientami stawiamy w głównej mierze na rzetelność. Do każdej zamówionej partii dodajemy bieżące świadectwo jakości, które zaświadcza, że sprzedawany przez nas ekogroszek jest zgodny z podanymi parametrami. Co jeszcze robimy, aby móc zapewnić klientom najlepszą jakość? Podczas produkcji realizujemy mnóstwo testów, które mają na celu ustalenie, czy otrzymany ekogroszek na pewno będzie zgodny z wymaganymi normami. W ten sposób mamy pewność, że ten, który ostatecznie dociera do Państwa firm i domów, jest porządnie zapakowany, dokładnie wysuszony i że nie zawiera jakichkolwiek szkodliwych składników. Robimy to z myślą Was – dla Waszego zadowolenia i wygody!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Świętej Katarzynie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Święta Katarzyna

Zamierzasz lepiej zapoznać się z naszą ofertą. Nie wiesz, jaki węgiel możemy Ci zaproponować? Z wielką chęcią Ci je przedstawimy. Pierwszy z nich to ekogroszek Classic – będzie on odpowiednim wyborem, jesli używasz kocioł 3., 4. albo 5. klasy i szukasz po prostu jakościowego, a jednocześnie taniego opału, które efektywnie ogrzeje Twój budynek. Należysz do osób bardziej wymagających? Najlepszy dla Ciebie będzie ekogroszek Power Max. Możesz go stosować do kotłów ecodesign oraz 5. klasy. Warto wiedzieć, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu wyróżniony on został Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. I wreszcie – ekogroszek Economy. Ten jest najtańszy, ale jeśli chodzi o właściwości, w żaden sposób nie ustępuje poprzednim typom paliwa. Chcesz zmniejszyć koszty ogrzewania? Wybierz na ten gatunek!

W oferowanym asortymencie znajduje się również ekomiał Retomiał – paliwo przeznaczone do kotłów miałowych oraz takich wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe.

Zastanawiasz się, gdzie dostarczamy nasz ekogroszek? Święta Katarzyna to jedna z tych miejscowości, które obsługujemy bez problemu. Zachęcamy Cię więc do współpracy. Możesz kupić u nas ekogroszek zapakowany w worki 25-kilogramowe albo luzem. Przesyłka jest realizowana na bezzwrotnej palecie lub w big-bagu. Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej i określić szczegóły – nasi konsultanci na pewno Ci pomogą!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

PiotrowiceTargoszynLubiatówMirskTwardogóra