Ekogroszek workowany Ołdrzychowice Kłodzkie

W SAM-BUD-ROL oferujemy najwyższej jakości ekogroszek workowany, a nasza propozycja jest adresowana do klientów z wielu polskich miast takich jak Ołdrzychowice Kłodzkie. Nasi odbiorcy mają możliwość realizacji transakcji za pośrednictwem nowo powstałego sklepu internetowego. W stworzonej przez nas tabeli przedstawiamy szczegółowe parametry jakościowe proponowanych surowców. Jeżeli interesuje Cię, jak ważna jest klasa wybranego przez Ciebie ekogroszku, w szczególności tego dedykowanego kotłom retortowym, zapoznaj się z Poradnikiem Kupującego.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Ołdrzychowice Kłodzkie

EKOGROSZEK dla wymagających

Wiele osób, które zdecydowały się na zakup kotła na ekogroszek w Ołdrzychowicach Kłodzkich, zostało zapewnionych przez dystrybutorów, że ich sprzęt należy do urządzeń nowoczesnych i samoobsługowych. Wielokrotnie obietnice te okazują się nie być prawdą, a spalany w nich surowiec nie spełnia swojego zadania. Jeśli chcesz skończyć z niewłaściwą wydajnością, niską kalorycznością czy też kłopotami z osiągnięciem wystarczająco wysokiej temperatury kupionego paliwa, z pomocą przychodzi marka SAM-BUD-ROL, proponująca jeden z wiodących surowców dedykowany piecom klasy 3, 4, 5 oraz kotłom ecodesign.

Nasza marka dostarcza ekogroszek workowany klientom z miasta Ołdrzychowice Kłodzkie oraz innych miejscowości w Polsce już od 2003 roku, dzięki czemu udało nam się zdobyć dziesiątki tysięcy lojalnych i zadowolonych klientów. Już teraz poznaj ich komentarze dotyczące stosowania oraz parametrów naszego opału, a potem zrealizuj swoje zamówienie, aby móc cieszyć się najlepszym paliwem prosto od SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Ołdrzychowicach Kłodzkich

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego powinieneś zdecydować się na ekogroszek workowany, który proponuje nasza firma? Dane umieszczone na workach opału marki SAM-BUD-ROL są zgodne z prawdziwymi parametrami. Świadectwem jakości są odpowiednie certyfikaty, które dołączamy do każdego zakupu. Proces produkcji naszego węgla jest nieustannie nadzorowany, ponieważ tylko wtedy możemy zapewnić odbiorcom paliwo w pełni dopasowane do automatycznych kotłów retortowych. Wybierając nasz produkt, możesz liczyć na jego suchość, całkowitą czystość, odpowiednie zapakowanie oraz ograniczoną do minimum obecność podziarna.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Ołdrzychowicach Kłodzkich
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Ołdrzychowice Kłodzkie

Ekogroszek dedykowany klientom z miasta Ołdrzychowice Kłodzkie i pozostałych miejsc Polski dostępny jest w kilku gatunkach, dzięki czemu na pewno znajdziesz taki, który spełni Twoje potrzeby. Asortyment marki SAM-BUD-ROL uwzględnia zarówno opał w standardzie Economy (kotły 3 i 4 klasy), jak również węgiel Classic (kotły 3, 4 i 5 klasy), czy też charakteryzujący się najwyższą jakością ekogroszek Power Max (kotły 5 klasy oraz ecodesign), który posiada Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego od Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Wyróżnienie to jest poświadczeniem, że nasz produkt spełnia standardy najlepszych paliw klasy "A".

Jeżeli jesteś właścicielem pieca miałowego, który został zaopatrzony w podajnik szufladowy czy też palniki rynnowe lub retortowe, to w szczególności polecamy Ci ekogroszek workowany typu Retomiał. W przypadku wątpliwości nasi specjaliści obsługujący infolinię techniczną na pewno udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania związane z wyborem optymalnego opału.

W naszej firmie możesz także zdecydować, w jakiej formie chciałbyś kupić wybrany ekogroszek, który potem wyślemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Oferowane warianty to: opał w big-bagu, umieszczone na palecie bezzwrotnej worki wykonane z polipropylenu o pojemności 25 kg (40 sztuk) lub produkt dostarczony luzem. Kontrahentów, którzy są zainteresowani zakupami hurtowymi, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami biznesowymi.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

OsiekMirskWrocławŚwięta KatarzynaDobromierz