Ekogroszek workowany Witoszów Dolny

Jeżeli chodzi o ekogroszek, jesteśmy liderem na polskim rynku. Nasz asortyment jest naprawdę zróżnicowany – można zamówić u nas zarówno ekogroszek workowany, jak również dostarczany luzem w Witoszowie Dolnym. Ponadto, nasz internetowy sklep oferuje dostawę zamówionych towarów do każdej miejscowości na terenie całej Polski. Nie wiesz, jakie są parametry jakościowe naszego towaru? Znajdziesz je w poniższej tabeli. Jeżeli chcesz natomiast wzbogacić swoje kompetencje dotyczące wyboru właściwego dla siebie ekogroszku – zachęcamy Cię do zapoznania się z opracowanym PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Witoszów Dolny

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór dobrego ekogroszku to nie lada wyzwanie. Nie zawsze hasła marketingowe oraz zapewnienia producenta są zgodne z prawdziwymi parametrami oferowanego opału. Sprawdziłeś już tak wiele różnych paliw, że zacząłeś się zastanawiać, czy nie warto się czasem dokładniej przyjrzeć sprawności posiadanego kotła? Spokojnie – nie masz się czym frasować! Zamów ekogroszek firmy SAM-BUD-ROL, a wszystkie Twoje kłopoty odejdą w niepamięć.

Zły dobór opału stwarza rozmaite problemy podczas spalania. Pojawiają się spieki, nadmierne ilości popiołu, a przy tym efekt całkowicie nie jest taki, jakiego byśmy oczekiwali – zużywana jest spora ilość materiału, co powoduje wzrost kosztów, natomiast wymaganą temperaturę nie zawsze udaje się osiągnąć. Doświadczasz tych problemów? Jeśli potwierdzasz – obowiązkowo musisz przetestować dostępny w naszym sklepie asortyment. Oferujemy ekogroszek z dostawą w Witoszowie Dolnym i do każdego innego miasta w Polsce.

Najlepszy ekogroszek w Witoszowie Dolnym

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego to właśnie z nami warto współpracować? Jesteśmy przedsiębiorstwem, które działa w branży od 2003 roku i może się pochwalić gronem 20 000 usatysfakcjonowanych kontrahentów, którzy regularnie korzystają z naszej oferty. Ponadto proponujemy Państwu bogaty wybór – można u nas kupić ekogroszek zarówno do kotłów 3., 4., jak i 5. klasy, a także ecodesign. Niezależnie jednak od klasy, zawsze cechuje go najlepsza jakość – jest dobrze wysuszony, pozbawiony zanieczyszczeń i posiada niewielką ilość podziarna. Występujemy w roli producenta, dlatego możemy zapewnić, że każdy węgiel z naszej oferty jest tożsamy z podanymi na opakowaniu parametrami. Jest to potwierdzane przez aktualne świadectwo jakości, które dołączamy do każdej dostawy.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Witoszowie Dolnym
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Witoszów Dolny

Nie wiesz, jaki ekogorszek będzie optymalny do Twojego rodzaju pieca? Nasi konsultanci chętnie Ci pomogą – są dostępni pod telefonem na naszej technicznej infolinii. Zapewniamy, że znajdziemy najlepsze paliwo dla Ciebie. Chciałbyś zmniejszyć koszty? W takim razie rekomendujemy Ci ekogroszek Economy (wersja ta dedykowana jest do kotłów 3. i 4. klasy). A może chciałbyś, by opał wyjątkowo efektywnie ogrzał Twój dom? Tutaj odpowiedni dla Ciebie będzie, dedykowany do kotłów 5. klasy, a także ecodesign, ekogroszek Power Max (Jest on przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego). Najbardziej wszechstronny jest z kolei ekogroszek Classic, z którego powinien być usatysfakcjonowany niemalże każdy.

Oprócz tych trzech wymienionych wcześniej wariantów ekogroszku w ofercie mamy również ekomiał Retomiał, który przeznaczony jest do kotłów miałowych z podajnikiem szufladowym. Zwróć uwagę na fakt, że możesz także określić sposób, w jaki przetransportujemy zamówiony opał – ekogroszek możemy przywieźć albo we workach w big-bagu lub na bezzwrotnej palecie (40 sztuk po 25 kg), bądź też luzem. W przypadku zakupów hurtowych, czyli takich powyżej 25 t, indywidualnie ustalamy warunki.

Naszą najważniejszą zaletą jest to, że obsługujemy obszar prawie całej Polski – dostarczymy nasz opał, gdziekolwiek tylko potrzebujesz. Interesuje Cię sprawdzony ekogroszek workowany? Witoszów Dolny – czy to jest właśnie miasto, w którym mieszkasz? W takim razie z przyjemnością go do Ciebie przywieziemy! Czekamy na Twoje zamówienie!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

CzerwieńczyceŁażanyWrocławŚwięta KatarzynaStara Łomnica