Ekogroszek workowany Międzybórz

SAM-BUD-ROL oferuje swoim klientom wysokiej jakości ekogroszek również w takim mieście, jak Międzybórz, proponując przy tym szeroki asortyment. U nas kupisz opał zapakowany w wytrzymałe, specjalnie przystosowane worki. Wszystkie kluczowe informacje dotyczące proponowanego węgla znajdziesz w przedstawionej tabeli. To dane, które potwierdzają, że ekogroszek dostępny w ofercie jest węglem świetnej jakości, a producent SAM-BUD-ROL to wiarygodny dostawca. Jeżeli chciałbyś zdobyć więcej informacji w takich zagadnieniach, jak np. warunki, jakie musi spełniać prawdziwy ekogroszek, różnice w parametrach, cena czy właściwości tego typu opału, zapraszamy do PORADNIKA KUPUJĄCEGO. Pomożemy Ci w wyborze wysokiej jakości opału dopasowanego do Twojego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Międzybórz

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli chciałbyś zamówić tani ekogroszek, który spełni wymagania Twojego kotła, trafiłeś w odpowiednie miejsce. W przygotowanej przez nas ofercie dostępny jest ekogroszek workowany w wielu wariantach. (Międzybórz to jedno z miast, do którego dowozimy nasz opał). W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz węgiel odpowiedni do kotłów ecodesign, a także tych 3-, 4- i 5- klasy. Co roku z naszych usług korzysta około 20 tysięcy klientów.

Działamy na rynku już od 15 lat, regularnie dostarczając ekogroszek w Międzyborzu i okolicach. Oferta naszej firmy została przygotowana w taki sposób, aby każdy nabywca mógł znaleźć węgiel dopasowany do indywidualnych potrzeb. Wszystkie produkty posiadają dokładnie określone parametry, potwierdzone specjalnymi certyfikatami. Węgiel ekogroszek to nowoczesne, przyjazne środowisku i wygodne rozwiązanie, które pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze!

Najlepszy ekogroszek w Międzyborzu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Wśród naszych produktów warto wyróżnić te przystosowane do wspomnianych kotłów 3.,4. i 5. klasy, oraz ecodesign. Ekogroszek dostarczamy do wielu miast Polski, zdobywając zaufanie nowych odbiorców. Systematycznie rozwijamy i zmieniamy swoją ofertę, zawsze zapewniając asortyment najwyższej jakości. Opał SAM-BUD-ROL wyróżnia się doskonałymi parametrami. Każdy worek jest skrupulatnie sprawdzany przez kompetentnych kontrolerów, którzy upewniają się, że ekogroszek nie uległ zabrudzeniu, oklejeniu miałem i jest całkowicie suchy. Do każdego produktu dołączamy też certyfikat jakości. Węgiel SAM-BUD-ROL to inwestycja w niezawodność i bezpieczny zakup bez dodatkowego ryzyka. Jednym z miast, do którego dowozimy nasz ekogroszek jest Międzybórz, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Międzybórz)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – ekogroszek od SAM-BUD-ROL ma właściwą wagę, dzięki wykorzystaniu legalizowanych, precyzyjnych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – oferowane ekogroszki cechują się odpowiednią granulacją i brakiem miału, ponieważ są przesiewane za pomocą profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – każdy worek jest dokładnie opisany oraz zaszyty, aby nikt nie mógł ingerować w jego zawartość. Na opakowaniu umieszczono zarówno dane producenta, jak i parametry ekogroszku. Dzięki temu zyskujesz pewność, że zamawiasz opał najlepszej jakości. Jeżeli jednak stwierdzisz, że nie spełnia on deklarowanych parametrów, możesz zgłosić opał do reklamacji;

  • Czyste składowanie – specjalnie przystosowane worku pozwalają na zachowanie czystości w kotłowni oraz precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Międzyborzu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Międzybórz

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trakcie zakupu ekogroszku, zapewniamy pomoc naszych doświadczonych specjalistów. Dopasują oni opał najbardziej do Twoich oczekiwań cenowych, jakościowych, jak i do parametrów kotła, który posiadasz. Pamiętaj jednak, iż przy każdym rodzaju ekogroszku znajdziesz dokładnie rozpisane parametry oraz informacje. Deklarowane parametry zostały potwierdzone certyfikatami, dlatego nabywając nasz opał, możesz być pewny, że będzie bezpieczny do Twojego kotła. Nasz węgiel otrzymasz zarówno w Międzyborzu, jak i całej Polsce, zamawiając go za pośrednictwem strony internetowej SAM-BUD-ROL.

Wśród polecanych materiałów opałowych znajdziesz m.in. ekogroszek Power Max, czyli paliwo wyróżnione Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. To doskonałej jakości opał dedykowany do kotłów 5. klasy oraz pieców ecodesign. Gdy zależy Ci na wszechstronności, zamów uniwersalny ekogroszek w dobrej cenie: Classic można dozować do kotłów 3., 4. i 5. klasy. W naszej ofercie znalazł się również Retomiał, który został stworzony z myślą o kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym oraz z palnikami rynnowymi i retortowymi. W ofercie mamy również ekogroszek Comfort oraz Ecodesign.

Zamiast inwestować w niskiej jakości opał, mogący spowodować uszkodzenia kotła, wybierz rzetelną, dobrze znaną markę. Nasz asortyment jest naprawdę zróżnicowany. Opał dowieziemy do Ciebie na palecie bezzwrotnej (40 worków po 25 kilogramów).

Ekogroszek Międzybórz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek