Ekogroszek workowany Strzegom

Ekogroszek jest czymś, na czym w naszym przedsiębiorstwie znamy się perfekcyjnie. Jeżeli zatem poszukujesz w Strzegomiu producenta, który zapewni Ci naprawdę wysokiej jakości paliwo do posiadanego przez Ciebie kotła – świetnie trafiłeś. Nasz internetowy sklep oferuje opał zarówno w wariancie zapakowanym w trwałe worki, jak i transportowany luzem. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o jego parametrach – zapoznaj się z zaprezentowaną niżej tabelę. Przy wyborze określonego produktu pomoże Ci natomiast przygotowany przez nas PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Strzegom

EKOGROSZEK dla wymagających

Co powinieneś o nas wiedzieć? Istniejemy od 2003 roku – a więc już 15 lat. Przez ten czas udało nam się do siebie przekonać ponad 20 000 stałych odbiorców – są to osoby, które korzystają z naszej oferty regularnie co rok. Przygotowana przez nas oferta jest szeroka i zróżnicowana, dostarczamy ekogroszki dostosowane do kotłów 3., 4. i 5. klasy, a także ecodesign.

Dobór właściwego opału ma bardzo duże znaczenie dla efektywności ogrzewania budynku – wcale nie mniejsze aniżeli rodzaj posiadanego pieca. W związku z tym jest bardzo ważne, by ekogroszek zamawiać w wiarygodnym składzie – takim jak marka SAM-BUD-ROL. Nadmierna ilość popiołu, zużycie zbyt dużej ilości paliwa, problemy z osiągnięciem wysokiej temperatury – czy Tobie zdarzyły się tego rodzaju komplikacje? Jeśli wybierzesz nas – zapewniamy, że definitywnie zapomnisz o tych problemach!

Najlepszy ekogroszek w Strzegomiu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Szukasz producenta, który w dobrej cenie dostarczy ekogroszek w Strzegomiu? Wybierz SAM-BUD-ROL! Dlaczego? Jesteśmy liderami w branży. Dążymy do tego, aby gotowy produkt, który trafia do nabywców, odznaczał najwyższą jakością. Dlatego też przed realizacją zamówienia przeprowadzamy mnóstwo testów jakości. W ten sposób mamy pewność, że nasz groszek jest pozbawiony jakichkolwiek zanieczyszczeń, wystarczająco wysuszony, nie ma w nim sporej ilości podziarna, a także że nie będzie się on spiekać oraz bezbłędnie sprawdzi się w typie kotła, do którego został przeznaczony. Potwierdzeniem naszych obietnic jest dodawane do każdego zamówienia ważne świadectwo jakości, które zaświadcza, że opał marki SAM-BUD-ROL posiada parametry identyczne z tymi opisanymi na opakowaniu.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Strzegomiu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Strzegom

Potrzebujesz do posiadanego pieca określonego typu ekogroszku? Żaden problem – nasi kontrahenci mogą wybierać spośród kilku różniących się od siebie ceną oraz właściwościami typów. A może sam nie wiesz, na jaki dokładnie powinieneś się zdecydować? Nasi eksperci chętnie Ci pomogą! Postaramy się również krótko zaprezentować dostępne warianty.

Pierwszy z nich to ekogroszek Economy – jest przystosowany do użytku w kotłach 3. i 4. klasy. Przeznaczony jest dla odbiorców, którym zależy na atrakcyjnej cenie oraz wysokiej jakości. Z kolei ekogroszek Power Max to paliwo naprawdę wyjątkowe, o największej wartości opałowej, można stwierdzić – dla najbardziej wymagających. Jest on przystosowany zarówno do kotłów 5. klasy, jak również urządzeń ecodesign. Musimy nadmienić, że ten ekogroszek odznaczony został przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. A może jest Ci niezbędny węgiel uniwersalny - niezawodny, dobry i tani? Wówczas oferujemy Ci nasz ekogroszek Classic – jest on odpowiedni do kotłów zarówno 3., 4., jak i 5. klasy. Zupełnie innym produktem jest nasz ekomiał Retomiał, który wykorzystuje się w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym, ale nadaje się on również w takich wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe.

Planujesz kupić ekogroszek workowany? Strzegom to miasto, w którym mieszkasz? Jesteśmy profesjonalną marką, która Cię skutecznie i szybko obsłuży. Możesz wybrać transport na palecie bezzwrotnej (40 worków 25-kilogramowych) lub przesyłkę w big-bagu. Jeżeli jednak preferujesz taki luzem – również wykonamy to zamówienie. Dostosujemy się do Twoich oczekiwań i wymagań!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

MościskoOstroszowiceGłuszycaWęgliniecNowa Ruda