Ekogroszek workowany Ścinawka Górna

W SAM-BUD-ROL sprzedajemy najlepszy polski ekogroszek workowany, a przygotowana przez nas propozycja jest skierowana do klientów z wielu polskich miast takich jak Ścinawka Górna. Nasi kontrahenci mają możliwość realizacji transakcji za pośrednictwem niedawno otwartego sklepu internetowego. W opracowanej tabeli przedstawiamy dokładne parametry jakościowe proponowanych surowców. Jeśli jesteś ciekaw, jak ważna jest jakość wybranego przez Ciebie ekogroszku, w szczególności tego dedykowanego kotłom retortowym, skorzystaj z PORADNIKA KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Ścinawka Górna

EKOGROSZEK dla wymagających

Spora liczba osób, które zdecydowały się na kupno kotła na ekogroszek w Ścinawce Górnej, zostało zapewnionych przez sprzedawców, że ich sprzęt należy do urządzeń nowoczesnych i samoobsługowych. Wielokrotnie obietnice te okazują się nie być prawdą, a spalany w nich surowiec nie spełnia swojego zadania. Jeśli jesteś zmęczony niewielką kalorycznością, niewłaściwą wydajnością czy też kłopotami z uzyskaniem wystarczająco wysokiej temperatury zamówionego paliwa, z pomocą przychodzi marka SAM-BUD-ROL, proponująca jeden z wiodących surowców dedykowany kotłom ecodesign oraz sprzętom klasy 3, 4 oraz 5.

Nasza marka dostarcza ekogroszek workowany kontrahentom z miasta Ścinawka Górna oraz innych miejscowości w Polsce już od 2003 roku, dzięki czemu udało nam się zdobyć dziesiątki tysięcy lojalnych i zadowolonych klientów. Już dziś sprawdź ich komentarze dotyczące użytkowania oraz parametrów naszego surowca, a następnie zrealizuj swoje zamówienie, aby móc korzystać z najlepszego węgla prosto od SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Ścinawce Górnej

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego powinieneś wybrać ekogroszek workowany, który dostarcza nasza firma? Przede wszystkim SAM-BUD-ROL to pełna zgodność efektywności produktu z informacjami, które znajdziesz na jego opakowaniu. Potwierdzeniem jakości są odpowiednie certyfikaty, które dołączamy do każdego zakupu. Procesy produkcyjne naszego węgla są nieprzerwanie kontrolowane, ponieważ tylko wówczas możemy zagwarantować odbiorcom paliwo w pełni kompatybilne z automatycznymi kotłami retortowymi. Wybierając nasz produkt, możesz liczyć na jego całkowitą czystość, odpowiednie zapakowanie, suchość oraz zredukowaną do minimum obecność podziarna.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Ścinawce Górnej
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Ścinawka Górna

Ekogroszek dedykowany osobom z miasta Ścinawka Górna i pozostałych miejsc Polski dostępny jest w wielu wariantach, dzięki czemu z pewnością wybierzesz taki, który spełni Twoje oczekiwania. Oferta marki SAM-BUD-ROL uwzględnia zarówno opał w standardzie Economy (kotły 3 i 4 klasy), jak również węgiel Classic (kotły 3, 4 i 5 klasy), czy też wyróżniający się najwyższą jakością ekogroszek Power Max (kotły 5 klasy oraz ecodesign), który otrzymał Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego od Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Wyróżnienie to jest poświadczeniem, że nasz produkt spełnia wymagania najlepszych paliw klasy "A".

Jeśli jesteś użytkownikiem pieca miałowego, który został wyposażony w podajnik szufladowy lub też palniki rynnowe lub retortowe, to w szczególności polecamy Ci ekogroszek workowany typu Retomiał. W przypadku wątpliwości nasi pracownicy obsługujący infolinię techniczną z pewnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania związane z wyborem optymalnego opału.

U nas możesz także wybrać, w jakiej formie chciałbyś zamówić wybrany ekogroszek, który następnie prześlemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Dostępne warianty to: opał w big-bagu, rozłożone na palecie bezzwrotnej worki wykonane z polipropylenu o pojemności 25 kg (40 sztuk) lub produkt dostarczony luzem. Klientów, którzy są zainteresowani zakupami hurtowymi, zachęcamy do rozmowy telefonicznej z naszymi konsultantami biznesowymi.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

WleńŚwierzawaChełmsko ŚląskieKostomłotyWalim