Ekogroszek workowany Wiązów

Ekogroszek jest produktem, na którym w naszym przedsiębiorstwie znamy się doskonale. Jeżeli zatem szukasz w Wiązowie dystrybutora, który zagwarantuje Ci naprawdę znakomitej jakości węgiel do posiadanego przez Ciebie kotła – świetnie trafiłeś. W naszym internetowym sklepie możesz kupić ekogroszek zarówno workowany, jak i dostarczany luzem. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o jego właściwościach – zapoznaj się z zamieszczoną poniżej tabelą. Przy wyborze odpowiedniego towaru pomoże Ci natomiast przygotowany przez nas PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Wiązów

EKOGROSZEK dla wymagających

Co warto wiedzieć o naszej marce? Już od 15 lat istniejemy na rynku. W tym czasie udało nam się do siebie przekonać około 20 tys. stałych kontrahentów – są to osoby, które korzystają z naszej oferty systematycznie co rok. Przygotowana przez nas oferta jest bogata i różnorodna, dostarczamy ekogroszki dostosowane do kotłów 3., 4. i 5. klasy, a także ecodesign.

Wybór odpowiedniego opału ma ogromne znaczenie dla efektywności ogrzewania budynku – wcale nie mniejsze niż typ użytkowanego pieca. Pamiętaj o tym i zamawiaj jedynie produkty rzetelnych firm takich jak SAM-BUD-ROL. Nadmierna ilość popiołu, zużycie zbyt dużej ilości węgla, problemy z osiągnięciem wysokiej temperatury – czy Tobie przytrafiły się tego typu komplikacje? Jeżeli postawisz na nas – zapewniamy, że to się więcej nie powtórzy!

Najlepszy ekogroszek w Wiązowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Szukasz producenta, który niewielkim kosztem dostarczy ekogroszek w Wiązowie? Zdecyduj się na SAM-BUD-ROL! Dlaczego? Jesteśmy liderami w branży. Staramy się, aby finalny produkt, który trafia do nabywców, wyróżniał najwyższą jakością. Dlatego też przed sprzedażą przeprowadzamy mnóstwo testów jakości. W ten sposób jesteśmy pewni, że nasz groszek jest pozbawiony jakichkolwiek zanieczyszczeń, odpowiednio wysuszony, nie zawiera nadmiernej ilości podziarna, a także że nie będzie się on spiekać i świetnie sprawdzi się w typie kotła, do którego jest przeznaczony. Potwierdzeniem naszych obietnic jest dołączane do każdego zamówienia bieżące świadectwo jakości, które zaświadcza, że ekogroszek marki SAM-BUD-ROL ma parametry identyczne z tymi opisanymi na workach.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Wiązowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Wiązów

Potrzebujesz do posiadanego pieca konkretnego typu ekogroszku? W naszej firmie to nie problem, ponieważ dysponujemy bardzo szeroką ofertą uwzględniającą kilka typów paliwa stałego. A może masz wątpliwości, na który dokładnie powinieneś się zdecydować? Z wielką przyjemnością doradzimy Ci w wyborze! Postaramy się także krótko przedstawić dostępne warianty.

Pierwszy z nich to ekogroszek Economy – jest odpowiedni do użytku w kotłach 3. i 4. klasy. To propozycja, z której będą usatysfakcjonowani klienci szukający skutecznego węgla w korzystnej cenie. Natomiast ekogroszek Power Max to paliwo naprawdę wyjątkowe, o największej wartości opałowej, można powiedzieć – do zadań specjalnych. Polecamy sypać go do kotłów ecodesign oraz 5. klasy. Warto nadmienić, że ten ekogroszek odznaczony został przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. A może jest Ci potrzebny opał uniwersalny - tani, dobry i niezawodny? W takim razie oferujemy Ci nasz ekogroszek Classic – jest on odpowiedni do kotłów zarówno 3., 4., jak i 5. klasy. Nieco innym surowcem jest nasz ekomiał Retomiał, który wykorzystuje się w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym, ale sprawdza się również w tych wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe.

Planujesz zamówić ekogroszek workowany? Wiązów to miasto, w którym mieszkasz? Jesteśmy niezawodną marką, która Cię skutecznie i szybko obsłuży. Możemy go wysłać albo na palecie bezzwrotnej (40 worków 25-kilogramowych – łącznie 1 t), albo w big-bagu. Jeżeli jednak wolisz dostawę luzem – również spełnimy Twoją prośbę. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

BielawaOborniki ŚląskieDziećmorowiceKowaryPrusice