Ekogroszek workowany Komorów

Jeżeli chodzi o ekogroszek, jesteśmy pionierem na krajowym rynku. Nasz asortyment jest wyjątkowo zróżnicowany – można nabyć u nas zarówno ekogroszek workowany, jak i dostarczany luzem w Komorowie. Co więcej, nasz internetowy sklep umożliwia wysyłkę zamówionych towarów do każdej miejscowości na terenie całej Polski. Chcesz dowiedzieć się, jakie są parametry jakościowe naszego paliwa? Przedstawiona poniżej tabela zawiera najważniejsze dane. Jeżeli chciałbyś wzbogacić swoje kompetencje dotyczące wyboru odpowiedniego dla siebie ekogroszku – zapraszamy Cię do zaznajomienia się z naszym PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Komorów

EKOGROSZEK dla wymagających

Odnalezienie dobrego ekogroszku to nie lada wyzwanie. Nie zawsze slogany marketingowe oraz obietnice producenta są zgodne z rzeczywistymi właściwościami danego produktu. Przetestowałeś już tyle różnych paliw, że zaczynasz się zastanawiać, czy nie warto się czasem dokładniej przyjrzeć sprawności posiadanego kotła? To nie wina Twojego systemu grzewczego! Kup ekogroszek firmy SAM-BUD-ROL, a wszelkie Twoje problemy odejdą w niepamięć.

Zły dobór opału wywołuje rozmaite problemy w trakcie spalania. Występują nadmierne ilości popiołu, spieki, natomiast efekt całkowicie nie jest taki, jakiego byśmy oczekiwali – zużywana jest spora ilość surowca, co powoduje wzrost kosztów, natomiast optymalną temperaturę nie zawsze udaje się osiągnąć. Znasz te problemy z doświadczenia? Jeśli potwierdzasz – obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w naszym sklepie. Oferujemy ekogroszek z dostawą w Komorowie i do każdego innego miejsca w Polsce.

Najlepszy ekogroszek w Komorowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego to właśnie z nami warto współpracować? Po pierwsze ze względu na nasze doświadczenie – działamy od 2003 roku i od tego czasu udało nam się zgromadzić grono 20 000 usatysfakcjonowanych, wielokrotnie wracających do nas klientów. Dodatkowo proponujemy Państwu szeroki asortyment – można u nas zamówić ekogroszek zarówno do urządzeń 3., 4., jak i 5. klasy, a także ecodesign. Niezależnie jednak od klasy, zawsze charakteryzuje go najwyższa jakość – jest dobrze wysuszony, posiada niewielką ilość podziarna i pozbawiony jest zanieczyszczeń. Jesteśmy bardzo uczciwi – gwarantujemy, że węgiel, który Państwu dostarczymy, zawsze będzie w stu procentach zgodny z parametrami umieszczonymi na wosku. Jest to potwierdzane przez aktualne świadectwo jakości, które dołączamy do każdej dostawy.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Komorowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Komorów

Zastanawiasz się, jaki ekogorszek będzie optymalny do Twojego rodzaju pieca? Skorzystaj z infolinii technicznej i zapytaj o opinię naszych doświadczonych specjalistów. Gwarantujemy, że znajdziemy odpowiednie paliwo dla Ciebie. Chciałbyś zaoszczędzić? W takim razie oferujemy Ci ekogroszek Economy (odmiana ta przeznaczona jest do kotłów 3. i 4. klasy). A może chciałbyś, by opał bardzo efektywnie ogrzał Twój dom? W tym przypadku odpowiedni dla Ciebie będzie, dedykowany do kotłów 5. klasy, a także ecodesign, ekogroszek Power Max (Jest on przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego). Najbardziej wszechstronny jest z kolei ekogroszek Classic, z którego powinni być zadowoleni prawie wszyscy.

Oprócz tych trzech przedstawionych tu typów ekogroszku w ofercie posiadamy także ekomiał Retomiał, który przeznaczony jest do kotłów miałowych z podajnikiem szufladowym. Zwróć uwagę na fakt, że możesz również określić sposób, w jaki dostarczymy Ci Twoje zamówienie – ekogroszek możemy przywieźć albo we workach w big-bagu lub na bezzwrotnej palecie (40 sztuk po 25 kg), bądź też luzem. W przypadku sprzedaży hurtowej, czyli takiej powyżej 25 t, indywidualnie określamy warunki.

Naszą dużą zaletą jest to, iż działamy na obszarze całej Polski – dostarczymy nasz opał, gdziekolwiek tylko potrzebujesz. Chcesz kupić polski ekogroszek workowany? Komorów – czy to jest właśnie miasto, w którym mieszkasz? W takim razie bardzo chętnie go do Ciebie przywieziemy! Czekamy na Twoje zamówienie!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek