Ekogroszek workowany Roztoka

Ekogroszek jest czymś, na czym w SAM-BUD-ROL znamy się wyśmienicie. Jeżeli więc próbujesz znaleźć w Roztoce producenta, który zagwarantuje Ci naprawdę najwyższej jakości węgiel do posiadanego przez Ciebie kotła – znalazłeś się w świetnym miejscu. W naszym internetowym sklepie możesz kupić ekogroszek zarówno workowany, jak i dostarczany luzem. Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji o jego parametrach – sprawdź zamieszczoną poniżej tabelą. W wyborze określonego surowca pomoże Ci natomiast nasz PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Roztoka

EKOGROSZEK dla wymagających

Co powinieneś wiedzieć o naszej firmie? Działamy od roku 2003 – a więc już 15 lat. W tym czasie udało nam się do siebie przekonać ponad 20 000 stałych klientów – są to osoby, które realizują zamówienia praktycznie co sezon. Dostrzegamy różnorodne oczekiwania nabywców, dlatego w ofercie mamy ekogroszkiprzeznaczone do kotłów 3., 4. i 5. klasy, a także ecodesign.

Dobór optymalnego paliwa ma bardzo duże znaczenie dla skuteczności ogrzewania w domu – wcale nie mniejsze niż rodzaj posiadanego pieca. Dlatego to ważne, by ekogroszek zamawiać w zaufanym składzie – takim jak marka SAM-BUD-ROL. Nadmierna ilość popiołu, zużycie zbyt dużej ilości paliwa, problemy z osiągnięciem wymaganej temperatury – czy Tobie przytrafiły się tego typu komplikacje? Jeżeli wybierzesz nas – zapewniamy, że raz na zawsze zapomnisz o tych problemach!

Najlepszy ekogroszek w Roztoce

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Szukasz producenta, który niewielkim kosztem dostarczy ekogroszek w Roztoce? Wybierz SAM-BUD-ROL! Dlaczego? Po prostu jesteśmy najlepsi. Na każdym etapie tworzenia ekogroszku dążymy do tego, by końcowy produkt był możliwie najdoskonalszy. Dlatego też przed oddaniem go w ręce klienta przeprowadzamy mnóstwo pomiarów jakości. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasz groszek jest odpowiednio wysuszony, pozbawiony jakichkolwiek zanieczyszczeń, nie zawiera nadmiernej ilości podziarna, a także że nie będzie się on spiekać oraz perfekcyjnie sprawdzi się w typie kotła, do którego został przeznaczony. Potwierdzeniem naszych zobowiązań jest dołączane do każdego zamówienia aktualne świadectwo jakości, które poświadcza, że węgiel marki SAM-BUD-ROL ma parametry identyczne z tymi opisanymi na opakowaniu.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Roztoce
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Roztoka

Potrzebujesz do własnego pieca określonego typu ekogroszku? To nie kłopot – nasi kontrahenci mogą wybierać spośród kilku różniących się od siebie właściwościami oraz ceną typów. A może masz wątpliwości, na jaki właściwie powinieneś się zdecydować? Nasi pracownicy chętnie Ci pomogą! Postaramy się także krótko przedstawić dostępne warianty.

Pierwszy z nich to ekogroszek Economy – jest przystosowany do użytku w kotłach 3. i 4. klasy. To propozycja, z której będą zadowoleni osoby szukające skutecznego węgla w korzystnej cenie. Natomiast ekogroszek Power Max to opał zdecydowanie najlepszy, o największej wartości opałowej, można powiedzieć – do zadań specjalnych. Polecamy sypać go do kotłów ecodesign oraz 5. klasy. Musimy nadmienić, że ten ekogroszek odznaczony został przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. A może jest Ci potrzebny produkt uniwersalny - niezawodny, tani i dobry? Wówczas proponujemy Ci nasz ekogroszek Classic – jest on przeznaczony do kotłów zarówno 3., 4., jak i 5. klasy. Całkowicie innym produktem jest nasz ekomiał Retomiał, który stosuje się w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym, ale nadaje się on również w tych wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe.

Planujesz zamówić ekogroszek workowany? Roztoka to miasto, w którym chcesz odebrać zamówienie? Jesteśmy profesjonalną marką, która Cię skutecznie i szybko obsłuży. Możemy go przywieźć albo na palecie bezzwrotnej (40 worków 25-kilogramowych – łącznie 1 t), albo w big-bagu. Jeżeli natomiast preferujesz dostawę luzem – również przygotujemy to zamówienie. Przystosujemy się do Twoich wymagań i oczekiwań!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

ŻmigródNowogrodziecŚcinawaPastuchówWilków