Ekogroszek workowany Dzikowiec

W SAM-BUD-ROL oferujemy oryginalny ekogroszek workowany, a nasza oferta jest adresowana do mieszkańców wielu polskich miejscowości takich jak Dzikowiec. Nasi odbiorcy mają możliwość złożenia zamówienia za pośrednictwem niedawno otwartego sklepu internetowego. W przygotowanej tabeli umieściliśmy szczegółowe parametry jakościowe proponowanych produktów. Jeżeli chciałbyś wiedzieć, jak istotna jest jakość zamówionego przez Ciebie ekogroszku, w szczególności tego dedykowanego kotłom retortowym, skorzystaj z PORADNIKA KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Dzikowiec

EKOGROSZEK dla wymagających

Wiele osób, które zdecydowały się na zakup kotła na ekogroszek w Dzikowcu, zostało zapewnionych przez sprzedawców, że ich piece należą do urządzeń samoobsługowych i nowoczesnych. Niejednokrotnie zapewnienia te okazują się być nieprawdą, a spalany w nich opał nie spełnia swojego zadania. Jeśli chcesz skończyć z niską kalorycznością, niewłaściwą wydajnością czy też kłopotami z uzyskaniem wystarczająco wysokiej temperatury zamówionego paliwa, z pomocą przychodzi marka SAM-BUD-ROL, proponująca jeden z najlepszych surowców dedykowany kotłom ecodesign oraz piecom klasy 3, 4 oraz 5.

Nasza firma dostarcza ekogroszek workowany klientom z miasta Dzikowiec oraz innych miejscowości w Polsce już od 2003 roku, dzięki czemu udało nam się zdobyć dziesiątki tysięcy zadowolonych i lojalnych klientów. Już teraz sprawdź ich komentarze dotyczące użytkowania oraz parametrów naszego opału, a potem zrealizuj swoje zamówienie, aby móc cieszyć się najlepszym paliwem prosto od SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Dzikowcu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego powinieneś wybrać ekogroszek workowany, który proponuje nasza firma? Dane umieszczone na workach opału marki SAM-BUD-ROL są zgodne z prawdziwymi parametrami. Potwierdzeniem jakości jest odpowiednie jej świadectwo, które dołączamy do każdego zamówienia. Proces produkcji naszego węgla jest nieustannie nadzorowany, ponieważ tylko wówczas możemy zapewnić klientom paliwo w pełni dostosowane do automatycznych kotłów retortowych. Wybierając nasz produkt, możesz liczyć na jego odpowiednie zapakowanie, całkowitą czystość, suchość oraz zredukowaną do minimum obecność podziarna.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Dzikowcu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Dzikowiec

Ekogroszek dedykowany osobom z miasta Dzikowiec i pozostałych miejscowości Polski dostępny jest w kilku wariantach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz taki, który spełni Twoje potrzeby. W naszej ofercie opału znalazła się ekonomiczna wersja Economy (kotły 3 i 4 klasy), niezawodna wersja Classic (kotły 3, 4 i 5 klasy) czy też gwarantujący najwyższy poziom energii Power Max (kotły 5 klasy oraz ecodesign), który posiada Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego od Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Wyróżnienie to jest świadectwem, że nasz produkt spełnia standardy najlepszych paliw klasy "A".

Jeśli jesteś użytkownikiem kotła miałowego, który jest zaopatrzony w podajnik szufladowy lub też palniki rynnowe lub retortowe, to w szczególności polecamy Ci ekogroszek workowany typu Retomiał. W przypadku wątpliwości nasi pracownicy obsługujący infolinię techniczną na pewno odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z wyborem optymalnego opału.

U nas możesz także wybrać, w jakiej formie chciałbyś zamówić wybrany ekogroszek, który potem prześlemy pod wskazany przez Ciebie adres. Dostępne warianty to: rozłożone na palecie bezzwrotnej worki wykonane z polipropylenu o pojemności 25 kg (40 sztuk), produkt dostarczony luzem lub opał w big-bagu. Odbiorców, którzy są zainteresowani zamówieniami hurtowymi, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami biznesowymi.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

DobromierzBogatyniaWojciechowiceMiliczMiędzylesie