Ekogroszek workowany Snowidza

Ekogroszek – dlaczego to właśnie u nas powinieneś go w tym sezonie zamówić? Przede wszystkim dlatego, iż obsługujemy Snowidza i znakomicie znamy się na tym, czym się zajmujemy – w końcu pracujemy na rynku już od 15 lat. W naszym sklepie online kupisz zarówno ekogroszki luzem, jak i takie workowane. Nie interesuje nas, z jakiego miasta pochodzisz – gwarantujemy dostawę na obszarze całego kraju. Chciałbyś pogłębić wiedzę na temat konkretnych paliw stałych? Najistotniejsze informacje zamieściliśmy w tabeli poniżej. Jeśli natomiast zależy Ci, aby wnikliwe poszerzyć własną wiedzę odnośnie różnorodnych ekogroszków – namawiamy Cię do zapoznania się z opracowanym PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO. Odnajdziesz tam sporo bezcennych informacji.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Snowidza

EKOGROSZEK dla wymagających

Zakup porządnego, doskonałej jakości ekogroszku i odpowiednie dobranie go pod względem typu posiadanego przez nas pieca to niezwykle istotna kwestia. Wielokrotnie zdarza się, że w trakcie używania pieca napotykamy rozmaite problemy, których źródła nie możemy zwięźle zidentyfikować. Spieki, zbyt duża ilość popiołu, niemożność uzyskania wysokiej temperatury, nadmierne zużycie węgla – to wszystko może być bardzo frustrujące. Piec działa poprawnie, lecz efektywność ogrzewania domu nadal pozostawia wiele do życzenia? W takiej sytuacji warto właśnie przyjrzeć się bliżej typowi używanego przez nas ekogroszku – a być może wszystko stanie się jasne!

EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL – oto odpowiedź na każdy Twój problem. W naszej ofercie dostępny jest opał znakomitej jakości przeznaczony do kotłów 3., 4. i 5. Klasy, a także urządzeń ecodesign. Możemy dostarczyć nasz ekogroszek workowany w Snowidzy, na obszarze okolic – ale także w każde inne miejsce w Polsce! Naszej firmie zaufało już ponad 20 000 kontrahentów - to osoby, które systematycznie korzystają z naszej oferty. Zostań jednym z nich!

Najlepszy ekogroszek w Snowidzy

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

W relacjach z naszymi kontrahentami stawiamy przede wszystkim na uczciwość. Do każdej zamówionej partii dołączamy aktualny certyfikat jakości, który potwierdza, że sprzedawany przez nas ekogroszek jest identyczny z określonymi parametrami. Co dodatkowo robimy, aby móc zapewnić klientom najlepszą jakość? W procesie produkcji realizujemy wiele testów, które mają na celu zweryfikowanie, czy wyprodukowany ekogroszek na pewno będzie spełniał wymagane normy. W ten sposób mamy pewność, iż ten, który ostatecznie dociera do Waszych firm i domów, jest porządnie zapakowany, wystarczająco wysuszony i że nie zawiera żadnych zanieczyszczeń. Robimy to z myślą Was – dla Waszego zadowolenia i wygody!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Snowidzy
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Snowidza

Chciałbyś dokładniej poznać naszą ofertę. Nie wiesz, jaki opał możemy Ci zaproponować? Chętnie Ci je opiszemy. Pierwszy dostępny produkt to ekogroszek Classic – będzie on odpowiednim wyborem, jesli używasz kocioł 3., 4. albo 5. klasy i potrzebujesz po prostu jakościowego, a zarazem niedrogiego opału, które skutecznie ogrzeje Twój budynek. Jesteś osobą, która wymaga czegoś więcej? Z pewnością usatysfakcjonuje Cię ekogroszek Power Max. Możesz go wsypać do kotłów ecodesign oraz 5. klasy. Ciekawostką jest to, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu nagrodzony on został Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. I w końcu – ekogroszek Economy. Ten jest najtańszy, ale jeżeli chodzi o parametry, w żaden sposób nie ustępuje opisanym wyżej typom paliwa. Chcesz zaoszczędzić? Postaw na ten gatunek!

W naszej ofercie znajduje się także ekomiał Retomiał – paliwo przeznaczone do kotłów miałowych oraz takich wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe.

Zastanawiasz się, gdzie oferujemy nasz ekogroszek? Snowidza to jedna z tych miejscowości, do których docieramy bez problemu. Zachęcamy Cię więc do współpracy. Możesz kupić u nas ekogroszek luzem bądź zapakowany w worki 25-kilogramowe. Przesyłka jest realizowana w big-bagu lub na bezzwrotnej palecie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i określić szczegóły – nasi konsultanci na pewno Ci pomogą!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

ŻmigródHenrykówMiędzybórzBoguszów-GorceLutomia Górna