Ekogroszek workowany Słotwina

Jeżeli chodzi o ekogroszek, jesteśmy pionierem na krajowym rynku. Nasza oferta jest naprawdę szeroka – można kupić u nas zarówno ekogroszek workowany, jak również dostarczany luzem w Słotwinach. Co więcej, nasz internetowy sklep zapewnia wysyłkę zamówionego węgla do każdej miejscowości na terenie całego kraju. Zastanawiasz się, jakie są parametry jakościowe naszych produktów? Przedstawiona poniżej tabela zawiera najistotniejsze dane. Jeżeli chcesz natomiast wzbogacić swoją wiedzę dotyczącą wyboru odpowiedniego dla siebie ekogroszku – zapraszamy Cię do zaznajomienia się z naszym PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Słotwina

EKOGROSZEK dla wymagających

Znalezienie wydajnego ekogroszku to nie lada wyzwanie. Pomimo, że w wielu miejscach można napotkać reklamy polecające tego typu opał, po zakupie nieraz okazuje się, że wcale nie jest tak kolorowo, jak nas zapewniano. Wypróbowałeś już tyle różnych paliw, że zaczynasz się martwić, czy nie warto się czasem bliżej przyjrzeć sprawności użytkowanego pieca? Spokojnie – nie masz się czym martwić! Kup ekogroszek firmy SAM-BUD-ROL, a wszystkie Twoje dylematy odejdą w niepamięć.

Świadomy użytkownik kotła powinien wiedzieć, że nieodpowiednio dobrany węgiel ma niekorzystny wpływ na cały proces palenia. Pojawiają się nadmierne ilości popiołu, spieki, a przy tym efekt całkowicie nie jest taki, jakiego byśmy oczekiwali – spalana jest duża ilość materiału, co powoduje wzrost kosztów, natomiast wymaganą temperaturę nie zawsze udaje się osiągnąć. Te problemy dotyczą również Ciebie? Jeśli tak – obowiązkowo powinieneś przetestować dostępny w naszym sklepie asortyment. Oferujemy ekogroszek z dostawą w Słotwinach i do każdego innego miejsca w Polsce.

Najlepszy ekogroszek w Słotwinach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego to właśnie nam warto zaufać? Jesteśmy przedsiębiorstwem, które funkcjonuje na rynku od 2003 roku i może się poszczycić gronem 20 000 usatysfakcjonowanych kontrahentów, którzy wielokrotnie korzystają z przygotowanej przez nas oferty. Dodatkowo proponujemy Państwu bogaty wybór – można u nas nabyć ekogroszek zarówno do kotłów 3., 4., jak i 5. klasy, a także ecodesign. Niezależnie jednak od klasy, zawsze wyróżnia go najwyższa jakość – jest pozbawiony zanieczyszczeń, dobrze wysuszony i posiada niewielką ilość podziarna. Jesteśmy bardzo rzetelni – gwarantujemy, iż produkt, który Państwu dostarczymy, zawsze będzie w pełni zgodny z opisem umieszczonym na opakowaniu. Jest to certyfikowane przez aktualne świadectwo jakości, które dołączamy do każdej dostawy.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Słotwinach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Słotwina

Nie wiesz, jaki ekogorszek będzie najlepszy do Twojego rodzaju pieca? Skorzystaj z technicznej infolinii i zapytaj o opinię naszych wykwalifikowanych ekspertów. Zapewniamy, że wyszukamy najlepsze paliwo dla Ciebie. Ważne są dla Ciebie niskie koszty? W tym przypadku rekomendujemy Ci ekogroszek Economy (wersja ta przeznaczona jest do kotłów 3. i 4. klasy). Przygotowaliśmy również coś dla klientów, dla których ważny jest wysoki współczynnik efektywności. W tym przypadku najlepszy dla Ciebie będzie, dedykowany do kotłów 5. klasy, a także ecodesign, ekogroszek Power Max (Został on przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego). Nasza oferta uwzględnia także ekogroszek Classic, który jest najbardziej wszechstronną propozycją spośród wszystkich dostępnych.

Oprócz tych trzech przedstawionych wcześniej typów ekogroszku w ofercie mamy także ekomiał Retomiał, który przeznaczony jest do kotłów miałowych z podajnikiem szufladowym. Pamiętaj, że możesz również określić sposób, w jaki przetransportujemy zamówiony opał – ekogroszek możemy wysłać albo we workach w big-bagu lub na bezzwrotnej palecie (40 sztuk po 25 kg), bądź też luzem. W przypadku sprzedaży hurtowej, czyli takiej powyżej 25 t, indywidualnie negocjujemy warunki.

Naszą główną zaletą jest to, iż funkcjonujemy na obszarze całej Polski – dostarczymy nasze produkty wszędzie tam, gdzie tylko potrzebujesz. Chcesz kupić najwyższej jakości ekogroszek workowany? Słotwina – czy to jest właśnie miasto, w którym mieszkasz? Jesteś na właściwej stronie internetowej! Oczekujemy na Twoje zamówienie!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek