Ekogroszek workowany Syców

SAM-BUD-ROL dostarcza swoim klientom najwyższej jakości ekogroszek również w takim mieście, jak Syców, proponując jednocześnie szeroki asortyment. Oferowany przez nas opał transportujemy w trwałych i szczelnych workach polipropylenowych. Wszystkie kluczowe informacje na temat dostępnego węgla sprawdzisz w przedstawionej tabeli. W ten sposób upewnisz się, że dostarczamy najwyższej klasy ekogroszek, a producent SAM-BUD-ROL to gwarancja satysfakcji z dokonanego zakupu. Jeśli chciałbyś zdobyć więcej informacji w takich zagadnieniach, jak np. warunki, które musi spełniać prawdziwy ekogroszek, jego cena, różnice w parametrach czy właściwości tego rodzaju opału, zachęcamy do sprawdzenia PORADNIKA KUPUJĄCEGO. Pomożemy Ci w wyborze nowoczesnego paliwa węglowegopasowanego do Twojego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Syców

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli chcesz znaleźć tani ekogroszek, który jest dopasowany do możliwości Twojego kotła, znalazłeś się we właściwym miejscu. Oferujemy ekogroszek workowany w wielu odmianach. (Syców to jedno z miast, do którego dowozimy nasze produkty). W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz opał dostosowany do kotłów ecodesign, a także tych 3-, 4- i 5- klasy. Co roku z oferty SAM-BUD-ROL korzysta około 20 tysięcy odbiorców.

Jesteśmy obecni w branży już od 15 lat, regularnie dostarczając ekogroszek w Sycowie i okolicach. Oferta naszej firmy została skomponowana w taki sposób, aby każdy klient mógł znaleźć węgiel przystosowany do indywidualnych potrzeb. Każdy gatunek opału to precyzyjnie określone parametry, potwierdzone specjalnymi certyfikatami. Węgiel ekogroszek to nowoczesne, przyjazne środowisku i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Najlepszy ekogroszek w Sycowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Wśród poszczególnych wariantów dostępnych surowców energetycznych można wyszczególnić te przystosowane do wspomnianych kotłów 3.,4. i 5. klasy, oraz ecodesign. Od lat dostarczamy ekogroszek do wielu miejsc w Polsce, zdobywając kolejnych stałych klientów. Systematycznie poszerzamy swoją ofertę, niezmiennie zapewniając asortyment najwyższej jakości. Produkty SAM-BUD-ROL wyróżniają się znakomitymi parametrami. Wszystkie worki są skrupulatnie sprawdzane przez doświadczonych kontrolerów, którzy upewniają się, że ekogroszek nie uległ zabrudzeniu, oklejeniu miałem i jest odpowiednio suchy. Klient wraz z każdym zamówieniem otrzymuje stosowny świadectwo jakości. Opał SAM-BUD-ROL to inwestycja w niezawodność i bezpieczny zakup bez żadnego ryzyka. Jednym z miast, w którym realizujemy dostawy jest Syców, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – ekogroszek od SAM-BUD-ROL ma właściwą wagę, dzięki wykorzystaniu legalizowanych, niezwykle dokładnych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – oferowane ekogroszki wyróżniają się właściwą granulacją i brakiem miału, ponieważ są przesiewane za pomocą profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – każdy worek jest szczegółowo opisany oraz zaszyty, aby nie można było ingerować w jego zawartość. Na opakowaniu nadrukowano zarówno dane producenta, jak i parametry ekogroszku. Dzięki temu masz pewność, że zamawiasz opał najwyższej jakości. Jeżeli jednak uznasz, że nie spełnia on wyszczególnionych parametrów, możesz zgłosić opał do reklamacji;

  • Czyste składowanie – specjalnie przystosowane worku pozwalają na zachowanie czystości w kotłowni oraz precyzyjne dozowanie opału do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Sycowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Syców

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości podczas zakupu ekogroszku, zapewniamy pomoc naszych doświadczonych doradców. Dobiorą oni opał specjalnie do Twoich wymagań cenowych, jakościowych, jak i do parametrów pieca, który posiadasz. Nie zapomnij jednak, że przy każdym rodzaju ekogroszku znajdziesz dokładnie rozpisane informacje oraz parametry produktu. Deklarowane parametry zostały potwierdzone świadectwami jakości, dlatego nabywając nasz opał, możesz być pewny, że będzie pasował do Twojego kotła. Nasz ekogroszek otrzymasz zarówno w Sycowie, jak i całej Polsce, korzystając ze strony internetowej SAM-BUD-ROL.

Wśród rekomendowanych materiałów opałowych znajdziesz m.in. ekogroszek Power Max, czyli paliwo wyróżnione Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Będzie świetnym rozwiązaniem dla nowoczesnych kotłów ecodesign oraz tych 5. klasy. Jeżeli ważna jest dla Ciebie wszechstronność, zamów uniwersalny ekogroszek w dobrej cenie: Classic nadaje się do kotłów 3., 4. i 5. klasy. W naszej ofercie znajduje się również Retomiał. Został on opracowany z myślą o kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym oraz z palnikami retortowymi i rynnowymi. W ofercie mamy również ekogroszek Comfort oraz Ecodesign.

Zamiast inwestować w niepewny opał, mogący spowodować uszkodzenia kotła, postaw na zaufaną, dobrze znaną markę. Nasz asortyment jest naprawdę bogaty. Ekogroszek dowieziemy do Ciebie na palecie bezzwrotnej (40 worków po 25 kilogramów).

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

ŻelaznoWolanyKostomłotyPieszyceOleśnica