Ekogroszek workowany Braszowice

W SAM-BUD-ROL oferujemy najwyższej klasy ekogroszek workowany, a przygotowana przez nas propozycja jest skierowana do klientów z wielu polskich miejscowości takich jak Braszowice. Nasi odbiorcy mają możliwość realizacji transakcji za pośrednictwem niedawno otwartego sklepu internetowego. W stworzonej przez nas tabeli umieściliśmy wszystkie parametry jakościowe oferowanego opału. Jeżeli interesuje Cię, jak ważna jest klasa zamówionego przez Ciebie ekogroszku, w szczególności tego dedykowanego kotłom retortowym, zapoznaj się z Poradnikiem Kupującego.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Braszowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Wielu klientów, którzy zdecydowali się na kupno kotła na ekogroszek w Braszowicach, zostało zapewnionych przez sprzedawców, że ich sprzęt należy do urządzeń nowoczesnych i samoobsługowych. W rzeczywistości niejednokrotnie okazuje się, że kocioł nie pracuje poprawnie, a opał nie jest spalany w efektywny sposób. Jeśli chcesz skończyć z niską kalorycznością, niewłaściwą wydajnością czy też kłopotami z osiągnięciem wystarczająco wysokiej temperatury zamówionego paliwa, z pomocą przychodzi marka SAM-BUD-ROL, oferująca jeden z wiodących surowców dedykowany sprzętom klasy 3, 4, 5 oraz kotłom ecodesign.

Jesteśmy producentem, który już 2003 roku oferuje najlepszy ekogroszek workowany nie tylko klientom z miasta Braszowice, ale również zainteresowanym z wielu innych miejsc polski, dzięki czemu możemy pochwalić się sporą liczbą usatysfakcjonowanych klientów z całego kraju. Już dziś sprawdź ich opinie dotyczące stosowania oraz parametrów naszego surowca, a potem złóż swoje zamówienie, aby móc korzystać z najlepszego paliwa prosto od SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Braszowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego powinieneś wybrać ekogroszek workowany, który proponuje nasza firma? Przede wszystkim SAM-BUD-ROL to całkowita zgodność efektywności produktu z danymi, które znajdziesz na jego opakowaniu. Potwierdzeniem jakości są odpowiednie certyfikaty, które dołączamy do każdego zamówienia. Bezustannie nadzorujemy procesy produkcyjne naszego paliwa, aby zapewnić Ci jego bezpieczne i wydajne spalanie w automatycznych kotłach retortowych. Wybierając nasz produkt, możesz liczyć na jego suchość, odpowiednie zapakowanie, całkowitą czystość oraz zredukowaną do minimum obecność podziarna.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Braszowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Braszowice

Ekogroszek oferowany osobom z miasta Braszowice i innych miejsc Polski dostępny jest w kilku kategoriach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz taki, który spełni Twoje potrzeby. Oferta firmy SAM-BUD-ROL uwzględnia zarówno opał w wariancie Economy (kotły 3 i 4 klasy), jak również węgiel Classic (kotły 3, 4 i 5 klasy), czy też cechujący się najwyższym poziomem wartości opałowej ekogroszek Power Max (kotły 5 klasy oraz ecodesign), który posiada Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego od Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Wyróżnienie to jest świadectwem, że nasz produkt spełnia standardy najlepszych paliw klasy "A".

Jeśli jesteś użytkownikiem pieca miałowego, który został wyposażony w podajnik szufladowy lub też palniki rynnowe lub retortowe, to szczególnie polecamy Ci ekogroszek workowany typu Retomiał. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań nasi specjaliści, obsługujący infolinię techniczną, są zawsze do Twojej dyspozycji.

W naszej firmie możesz także zdecydować, w jakiej formie chciałbyś kupić wybrany ekogroszek, który następnie wyślemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Dostępne warianty to: produkt dostarczony luzem, opał w big-bagu lub rozłożone na palecie bezzwrotnej worki wykonane z polipropylenu o pojemności 25 kg (40 sztuk). Kontrahentów, którzy są zainteresowani zamówieniami hurtowymi, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami biznesowymi.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

RoztokaŚwiebodziceMieroszówDuszniki-ZdrójGilów