Ekogroszek workowany Lubiatów

Jeżeli chodzi o ekogroszek, jesteśmy prawdziwymi specjalistami – przez ponad 15 lat zajmujemy się jego sprzedażą – obsługujemy Lubiatów i okolice. W naszym sklepie internetowym opał można zamówić nie tylko luzem, lecz również w solidnych workach. Chciałbyś zdobyć więcej informacji na temat sprzedawanego przez nas paliwa? Wszystkie kluczowe informacje znajdziesz w zamieszczonej na dole tabeli. Z kolei nasz PORADNIK KUPUJĄCEGO pozwoli Ci zdobyć dodatkową wiedzę z zakresu wariantów ekogroszku oraz tego, jak dobrać jego parametry do typu posiadanego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Lubiatów

EKOGROSZEK dla wymagających

Każda osoba przy budowie domu przykłada dużą wagę do zakupu funkcjonalnego kotła – w końcu ma on kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o efektywne ogrzewanie budynku. Nie można jednak zapominać o drugiej połowie – a tę stanowi odnalezienie właściwego dla naszego pieca opału. Często jest tak, że mimo starań system ogrzewania w naszym gospodarstwie domowym wciąż nie działa na tyle sprawnie, na ile byśmy planowali – czasem występują problemy z uzyskaniem wysokiej temperatury, czasem z dużą ilością popiołu, a niekiedy piec zużywa za dużo ekogroszku. Ciebie także to dotyczy? Jeżeli tak, zachęcamy, abyś postawił na ekogroszek SAM-BUD-ROL – gwarantujemy, że od tej pory wszystko się zmieni!

Jesteśmy marką, której można zaufać. Już od 2003 roku działamy w branży. Znakomitą jakość proponowanych produktów może potwierdzić 20 000 stałych klientów, których udało nam się przez ten czas przyciągnąć. Jeśli złożysz u nas zamówienie, szybko i sprawnie dostarczymy nasz ekogroszek w Lubiatowie, prosto pod drzwi Twojego domu – lub wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Najlepszy ekogroszek w Lubiatowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Gwarantujemy, że z jakości naszego węgla będziesz w pełni zadowolony. Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejszym celem, dlatego przed wypuszczeniem naszego produktu do sprzedaży, każdą jego partię dokładnie kontrolujemy – sprawdzamy, czy ekogroszek został wystarczająco hermetycznie zapakowany, czy jest idealnie suchy, czy nie ma w nim zanieczyszczeń ani miału i czy poziom podziarnia nie przekracza ustalonych norm. Jako bonus do zrealizowanego zamówienia otrzymasz również aktualny certyfikat jakości potwierdzający, że produkt umieszczony we workach jest całkowicie zgodny z umieszczonym na opakowaniu opisem.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Lubiatowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Lubiatów

Dążymy do tego, aby nasz asortyment był dopasowany do oczekiwań najróżniejszych użytkowników – dlatego proponujemy kilka gatunków ekogroszku. Najbardziej wszechstronnym z nich jest ekogroszek Classic, którego można stosować do kotłów 3., 4. i 5. klasy. Ekogroszek Economy dedykowany jest dla osób, którym zależy na wysokiej jakości w stosunku do korzystnej ceny – sprawdza się on w kotłach 3. i 4. klasy. W szczególności polecamy jednak Power Max, który został nagrodzony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przyznawanym przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu.

Warto jeszcze wspomnieć o produkcie, jakim jest ekomiał Retomiał – dedykowany on jest do pieców miałowych z podajnikiem szufladowym oraz takich wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe. Jeśli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, który z pewnością udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów i dopasowujemy się do ich wymagań. Chcesz nabyć ekogroszek workowany? Lubiatów to jedno z miast, do których możemy go dostarczyć, ale oprócz tego możemy wysłać opał również w dowolne miejsce w Polsce. Węgiel transportujemy zarówno luzem, jak również w 25-kilogramowych workach polipropylenowych ułożonych na palecie bezzwrotnej (mieści się na niej 40 worków), lub w specjalnym w big-bagu. Kłopotem nie są dla nas także zlecenia hurtowe (powyżej 25 t), w tym przypadku wymagany jest wcześniejszy kontakt. Nasi pracownicy czekają na Państwa telefony!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

WilkówStolecKostrzaGłogówSzczytna