Ekogroszek workowany Jedlina-Zdrój

Nie wiesz, gdzie zamówić wysokiej klasy ekogroszek z dostawą w Jedlinie-Zdroju? Znalazłeś się we właściwym miejscu! Ten pochodzący z naszych składów detalicznych i dostępny w naszym sklepie online będzie w tej sytuacji trafnym wyborem! Opał sprzedajemy nie tylko w specjalnych workach, ale także luzem. Chcesz sprawdzić, jakie właściwie ma on parametry? Szczegółowe informacje znajdziesz w poniższej tabeli. Specjalnie dla naszych kontrahentów przygotowaliśmy także PORADNIK KUPUJĄCEGO – znajdziesz tam między innymi informacje, jak dopasować konkretny ekogroszek do typu stosowanego przez Ciebie kotła i dlaczego tak istotne jest, by zwracać uwagę na parametry paliwa.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Jedlina-Zdrój

EKOGROSZEK dla wymagających

Kluczowym błędem, jaki popełnia większość osób, jest niedocenianie znaczenia jakości stosowanego paliwa dla efektywności ogrzewania domu. Niejednokrotnie wydaje nam się, że skoro kupiliśmy nowoczesny piec, to tę sprawę mamy teoretycznie z głowy – lecz niestety wcale tak nie jest. Źle dobrany bądź też pochodzący z nieznanego źródła ekogroszek może przysporzyć więcej szkód niż korzyści. Jeżeli nie chcesz się ryzykować, dołącz do 20 000 naszych usatysfakcjonowanych klientów i kupuj ekogroszek w SAM-BUD-ROL!

Dlaczego powinieneś postawić właśnie na naszą firmę? Już od 2003 roku obsługujemy Klientów niemal z całego kraju. Dostarczenie ekogroszku workowanego w Jedlinie-Zdroju to dla nas żaden problem – do jakiejkolwiek innej miejscowości zresztą również! Z naszą firmą zapomnisz o niepowodzeniach takich jak nadmiar popiołu, niska wydajność paliwa, czy też niemożność uzyskania wysokiej temperatury. Od teraz dbanie o ogrzewanie domu stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością!

Najlepszy ekogroszek w Jedlinie-Zdroju

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dla nas priorytetem jest najlepsza jakość opału, który oferujemy klientom. Dlatego też wszystkie partie naszego ekogroszku przechodzą w procesie produkcji wiele testów. Wielokrotnie sprawdzamy, czy na pewno jest on dość suchy, czy nie posiada zanieczyszczeń ani zbyt dużego poziomu podziarna, czy nie jest oklejony miałem oraz, czy na pewno został właściwie zapakowany. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które do każdego realizowanego zamówienia dodają bieżące świadectwo jakości, które gwarantuje, że produkt jest zgodny z parametrami zaprezentowanymi na worku. SAM-BUD-ROL – możesz nam zaufać!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Jedlinie-Zdroju
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Jedlina-Zdrój

Wybór stosownego ekogroszku do typu użytkowanego przez nas pieca to bardzo istotna sprawa. Wiemy o tym, dlatego asortyment rozbiliśmy na osobne grupy. Jedną z nich jest ekogroszek Economy – ciekawa oferta dla użytkowników, dla których niskie koszty ogrzewania są najważniejszym kryterium wyboru opału. Sprawdzi się on w urządzeniach 3. i 4. klasy. Najbardziej uniwersalny jest natomiast ekogroszek Classic, którego można stosować w kotłach 2., 3. i 4. klasy – jego właściwości powinny zadowolić większość spośród naszych klientów. I w końcu – ekogroszek Power Max. Można powiedzieć, że jest to nasz towar premium – otrzymał on nawet emitowany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego. właściwy do kotłów klasy 5 oraz urządzeń w standardzie ecodesign.

Musimy powiedzieć coś również o produkcie, jakim jest ekomiał Retomiał. Jest on dostosowany do kotłów parowych oraz układów, w których wykorzystano palniki retortowe i rynnowe. On również znajduje się w naszym asortymencie.

Chcesz zamówić ekogroszek workowany? Jedlina-Zdrój to miasto, w którym mieszkasz? Chętnie zrealizujemy Twoje zamówienie i dostarczymy opał pod wybrany adres. Ponieważ zależy nam na maksymalnym zadowoleniu naszych klientów, możesz zdecydować, w jakiej postaci chciałbyś otrzymać zamówiony ekogroszek – czy ma on zostać przetransportowany luzem, czy też w polipropylenowych workach. proponujemy także wysyłkę w big-bagach bądź na bezzwrotnych paletach. Wybierz – a my się do Ciebie dopasujemy!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

Chełmsko ŚląskieGłuszyca GórnaKowaryBraszowiceOleśnica