Ekogroszek workowany Wałbrzych

Zastanawiasz się, gdzie kupić wydajny ekogroszek z dostawą w Wałbrzychu? Już nie musisz szukać! Ten pochodzący z naszych składów detalicznych i dostępny w naszym asortymencie będzie w tej kwestii trafnym wyborem! Opał sprzedajemy nie tylko luzem, ale także w solidnych workach. Chcesz sprawdzić, jakie dokładnie ma on parametry? Wszelkie informacje znajdziesz w poniższej tabeli. Z myślą o naszych kontrahentach stworzyliśmy także PORADNIK KUPUJĄCEGO – znajdziesz tam między innymi informacje, jak wybrać dany ekogroszek do rodzaju użytkowanego przez Ciebie kotła i dlaczego tak ważne jest, by zwracać uwagę na jakość węgla.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Wałbrzych

EKOGROSZEK dla wymagających

Podstawowym błędem popełnianym przez sporą liczbę osób, jest bagatelizowanie znaczenia jakości wykorzystywanego paliwa dla skuteczności ogrzewania wnętrz. Nie zawsze wybór nowoczesnego kotła gwarantuje wysoką skuteczność całego systemu ogrzewania. Nieprawidłowo wybrany lub pochodzący z podejrzanego źródła ekogroszek może spowodować więcej szkód niż pożytku. Jeśli nie zamierzasz się denerwować, dołącz do 20 000 naszych usatysfakcjonowanych klientów i kupuj ekogroszek w SAM-BUD-ROL!

Dlaczego powinieneś postawić właśnie na naszą firmę? Już od 2003 roku obsługujemy kontrahentów niemal z całej Polski. Dowóz ekogroszku workowanego w Wałbrzychu to dla nas żaden problem – do każdej innej miejscowości zresztą również! Z naszym opałem zapomnisz o kłopotach takich jak nadmiar spieki, niemożność uzyskania pożądanej temperatury, czy też niska wydajność paliwa. Dzięki naszej firmie ogrzewanie domu będzie skuteczne, łatwe i szybkie!

Najlepszy ekogroszek w Wałbrzychu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dla nas priorytetem jest najlepsza jakość produktu, który przekazujemy klientom. W związku z tym ściśle weryfikujemy wszystkie partie naszego towaru. Dokładnie sprawdzamy, czy na pewno jest on całkowicie suchy, czy nie posiada zanieczyszczeń ani zbyt dużej ilości podziarna, czy nie jest oklejony miałem oraz, czy na pewno został solidnie zapakowany. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które do każdej realizowanej transakcji dodają bieżące świadectwo jakości, które gwarantuje, że produkt jest zgodny z parametrami przedstawionymi na worku. SAM-BUD-ROL – warto nam zaufać!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Jelenia Góra

Lokalizacja:
ul. Krakowska 28F (obok Eurocashu), 58-500 Jelenia Góra
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
jelenia.gora@sambudrol.pl
zadzwoń 668 326 000
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Wałbrzychu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Wałbrzych

Wybór właściwego ekogroszku do typu posiadanego przez nas pieca to niezwykle istotna rzecz. W związku z tym podzieliliśmy dostępne u nas produkty na kilka kategorii. Jedną z nich jest ekogroszek Economy – ciekawa oferta dla użytkowników, dla których niewielki koszt ogrzewania jest najważniejszym kryterium doboru paliwa. Sprawdzi się on w urządzeniach 3. i 4. klasy. Najbardziej standardowy jest z kolei ekogroszek Classic, którego można stosować w kotłach 2., 3. i 4. klasy – jego parametry powinny zadowolić większość spośród naszych klientów. Ostatnim do przedstawienia jest Power Max. Można powiedzieć, że jest to nasz produkt premium – otrzymał on nawet emitowany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego. Odpowiedni do urządzeń w standardzie ecodesign oraz kotłów klasy 5.

Warto wspomnieć również o produkcie, jakim jest ekomiał Retomiał. Można nim palić w kotłach parowych oraz urządzeniach wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe. On również znajduje się w naszym asortymencie.

Chcesz kupić ekogroszek workowany? Wałbrzych to miejscowość, w której mieszkasz? Chętnie obsłużymy Twoje zamówienie i dostarczymy węgiel pod wybrany adres. Ponieważ zależy nam na maksymalnym zaspokojeniu potrzeb naszych klientów, możesz samodzielnie wybrać, w jakiej postaci chciałbyś otrzymać kupiony ekogroszek – czy ma on zostać wysłany luzem, czy też w workach polipropylenowych. Umożliwiamy również transport w big-bagach bądź na bezzwrotnych paletach. Zdecyduj – a my się do Ciebie dostosujemy!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek