Ekogroszek workowany Trzebieszowice

W SAM-BUD-ROL oferujemy wysokiej jakości ekogroszek workowany, a przygotowana przez nas propozycja jest adresowana do mieszkańców wielu polskich miejscowości takich jak Trzebieszowice. Nasi odbiorcy mają możliwość realizacji zamówienia za pośrednictwem niedawno otwartego sklepu internetowego. W opracowanej tabeli umieściliśmy szczegółowe parametry jakościowe proponowanych produktów. Jeżeli jesteś ciekaw, jak ważna jest jakość wybranego przez Ciebie ekogroszku, w szczególności tego przeznaczonego do kotłów retortowych, zapoznaj się z Poradnikiem Kupującego.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Trzebieszowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Wielu użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup kotła na ekogroszek w Trzebieszowicach, zostało zapewnionych przez sprzedawców, że ich piece należą do urządzeń samoobsługowych i nowoczesnych. W rzeczywistości niejednokrotnie okazuje się, że urządzenie nie funkcjonuje poprawnie, a opał nie jest spalany w efektywny sposób. Jeśli chcesz skończyć z niewłaściwą wydajnością, niską kalorycznością czy też kłopotami z uzyskaniem wystarczająco wysokiej temperatury wybranego paliwa, z pomocą przychodzi marka SAM-BUD-ROL, oferująca jeden z najlepszych surowców dedykowany kotłom ecodesign oraz piecom klasy 3, 4 oraz 5.

Nasza marka dostarcza ekogroszek workowany klientom z miasta Trzebieszowice oraz pozostałych miejscowości w Polsce już od 2003 roku, dzięki czemu udało nam się zdobyć dziesiątki tysięcy usatysfakcjonowanych i lojalnych klientów. Już teraz sprawdź ich komentarze dotyczące użytkowania oraz parametrów naszego surowca, a potem złóż swoje zamówienie, aby móc korzystać z najlepszego węgla prosto od SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Trzebieszowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego powinieneś zdecydować się na ekogroszek workowany, który dostarcza nasza firma? Dane umieszczone na workach opału marki SAM-BUD-ROL są zgodne z prawdziwymi parametrami. Świadectwem jakości są odpowiednie certyfikaty, które dodajemy do każdego zamówienia. Procesy produkcyjne naszego węgla są nieprzerwanie kontrolowane, bowiem tylko wtedy możemy zapewnić odbiorcom paliwo w pełni kompatybilne z automatycznymi kotłami retortowymi. Decydując się nasz produkt, możesz liczyć na jego całkowitą czystość, suchość, odpowiednie zapakowanie oraz ograniczoną do minimum obecność podziarna.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Trzebieszowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Trzebieszowice

Ekogroszek dedykowany osobom z miasta Trzebieszowice i innych rejonów Polski dostępny jest w wielu wariantach, dzięki czemu na pewno znajdziesz ten, który spełni Twoje oczekiwania. W przygotowanej przez nas ofercie opału znalazła się ekonomiczna wersja Economy (kotły 3 i 4 klasy), wydajna wersja Classic (kotły 3, 4 i 5 klasy) czy też zapewniający najwyższy poziom energii Power Max (kotły 5 klasy oraz ecodesign), który posiada Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego od Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Wyróżnienie to jest świadectwem, że nasz produkt spełnia wymagania najlepszych paliw klasy "A".

Jeżeli jesteś posiadaczem pieca miałowego, który został wyposażony w podajnik szufladowy czy też palniki rynnowe lub retortowe, to w szczególności polecamy Ci ekogroszek workowany typu Retomiał. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi pracownicy, obsługujący techniczną infolinię, są zawsze do Twojej dyspozycji.

U nas możesz również zdecydować, w jakiej formie chciałbyś kupić wybrany ekogroszek, który następnie prześlemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Dostępne warianty to: umieszczone na palecie bezzwrotnej worki wykonane z polipropylenu o pojemności 25 kg (40 sztuk), opał w big-bagu lub produkt dostarczony luzem. Kontrahentów, którzy są zainteresowani zamówieniami hurtowymi, zapraszamy do rozmowy telefonicznej z naszymi konsultantami biznesowymi.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

BolkówSzklarska PorębaWitoszów DolnyCiepłowodyMieroszów