Ekogroszek workowany Dobromierz

Ekogroszek jest czymś, na czym w naszej firmie znamy się absolutnie dobrze. Jeśli zatem próbujesz znaleźć w Dobromierzu sprzedawcy, który zapewni Ci naprawdę najwyższej klasy opał do Twojego kotła – doskonale trafiłeś. Nasz sklep online oferuje opał zarówno w wariancie zapakowanym w trwałe worki, jak i transportowany luzem. Jeśli zamierzasz dowiedzieć się więcej o jego właściwościach – przeanalizuj zaprezentowaną niżej tabelę. Zachęcamy Cię również do zaznajomienia się ze sporządzonym przez nas PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Dobromierz

EKOGROSZEK dla wymagających

Co warto o nas wiedzieć? Już od 15 lat jesteśmy obecni w branży. W tym czasie udało nam się do siebie przekonać około 20 tys. stałych odbiorców – są to osoby, które powracają do nas systematycznie co sezon. Jesteśmy świadomi różnorodnych oczekiwań, dlatego w ofercie mamy ekogroszkiprzystosowane do kotłów 3., 4. i 5. klasy, a także ecodesign.

Wybór odpowiedniego opału ma wielkie znaczenie dla skuteczności ogrzewania w domu – wcale nie mniejsze aniżeli rodzaj użytkowanego pieca. Dlatego to ważne, by ekogroszek kupować w wiarygodnym miejscu – takim jak marka SAM-BUD-ROL. Spora ilość popiołu, problemy z osiągnięciem optymalnej temperatury, zużycie zbyt dużej ilości węgla – czy Tobie przytrafiły się tego rodzaju komplikacje? Jeśli postawisz na nas – ręczymy, że raz na zawsze zapomnisz o tych problemach!

Najlepszy ekogroszek w Dobromierzu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Szukasz firmy, która niewielkim kosztem dostarczy ekogroszek w Dobromierzu? Zdecyduj się na nas! Dlaczego? Po prostu jesteśmy najlepsi. Podczas każdego etapu produkcji ekogroszku dbamy o to, by finalny produkt był możliwie najdoskonalszy. Dlatego też przed sprzedażą przeprowadzamy wiele pomiarów jakości. W ten sposób mamy pewność, że nasz groszek jest pozbawiony jakichkolwiek zanieczyszczeń, odpowiednio wysuszony, nie zawiera nadmiernej ilości podziarna, a także że nie będzie się on spiekać i doskonale sprawdzi się w typie kotła, do którego został przeznaczony. Aby nasi klienci nie mieli jakichkolwiek obiekcji dotyczących właściwości produktu, który otrzymują, do każdej dostawy ekogroszku dodajemy ważne świadectwo jakości – poświadcza ono, że zawartość opakowań jest całkowicie spójna z umieszczonymi na nich opisami.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Dobromierzu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Dobromierz

Potrzebujesz do posiadanego pieca konkretnego rodzaju ekogroszku? U nas to nie problem, ponieważ dysponujemy bardzo bogatą ofertą uwzględniającą kilka gatunków paliwa stałego. A może sam nie wiesz, na który właściwie powinieneś się zdecydować? Nasi konsultanci chętnie Ci doradzą! Postaramy się także krótko opisać dostępne propozycje.

Pierwszy z nich to ekogroszek Economy – nadaje się on do użytku w kotłach 3. i 4. klasy. Przeznaczony jest dla tych, którym zależy na oszczędności i wysokiej jakości. Z kolei ekogroszek Power Max to paliwo naprawdę wyjątkowe, o największej mocy, można stwierdzić – dla najbardziej wymagających. Jest on przystosowany zarówno do urządzeń ecodesign, jak i kotłów 5. klasy. Musimy nadmienić, że ten ekogroszek nagrodzony został przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. A może jest Ci potrzebny opał uniwersalny - tani, dobry i niezawodny? W takim razie oferujemy Ci nasz ekogroszek Classic – jest on odpowiedni do kotłów zarówno 3., 4., jak i 5. klasy. Nieco odmiennym produktem jest nasz ekomiał Retomiał, który wykorzystuje się w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym, ale nadaje się on również w takich wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe.

Planujesz zamówić ekogroszek workowany? Dobromierz to miasto, w którym chcesz odebrać zamówienie? W takim razie wyślemy go do Ciebie bez najmniejszego problemu. Możesz wybrać transport na palecie bezzwrotnej (40 worków 25-kilogramowych) lub przesyłkę w big-bagu. Jeżeli jednak wolisz transport luzem – również zrealizujemy to zamówienie. Przystosujemy się do Twoich oczekiwań i wymagań!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

CiepłowodyGłuszyca GórnaPolkowiceLudwikowice KłodzkieWojciechowice