Ekogroszek workowany Polanica-Zdrój

Jeśli chodzi o ekogroszek, jesteśmy prawdziwymi ekspertami – już od 15 lat zajmujemy się jego dystrybucją – obsługujemy Polanica-Zdrój i okolice. Nasz internetowy sklep dostarcza węgiel zarówno luzem, jak również we workach. Chcesz zdobyć więcej informacji na temat proponowanego przez nas paliwa? Wszelkie ważne informacje znajdziesz w znajdującej się niżej tabeli. Z kolei nasz PORADNIK KUPUJĄCEGO pozwoli Ci zdobyć ekspercką wiedzę z zakresu gatunków ekogroszku oraz tego, jak dopasować jego jakość do typu posiadanego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Polanica-Zdrój

EKOGROSZEK dla wymagających

Każda osoba podczas budowy domu przykłada szczególną wagę do zakupu porządnego kotła – w końcu jest to połowa sukcesu, jeżeli chodzi o efektywne ogrzewanie pomieszczeń. Powinniśmy jednak pamiętać o drugim znaczącym czynniku, którym jest wysokiej klasy opał o określonych parametrach. Niejednokrotnie jest tak, że pomimo starań system ogrzewania w naszym domu ciągle nie pracuje na tyle skutecznie, jak byśmy chcieli – czasem pojawiają się kłopoty z osiągnięciem optymalnej temperatury, czasem z nadmierną ilością popiołu, a niekiedy kocioł zużywa za dużo ekogroszku. Ciebie również to dotyczy? Jeżeli tak, zachęcamy, abyś zamówił ekogroszek SAM-BUD-ROL – gwarantujemy, że od teraz problemy znikną!

Możesz nam zaufać. Już od 2003 roku funkcjonujemy w branży. Wysoką jakość proponowanych produktów może potwierdzić 20 000 stałych klientów, których udało nam się przez ten czas przyciągnąć. Jeżeli złożysz u nas zamówienie, szybko i sprawnie dostarczymy nasz ekogroszek w Polanicy-Zdroju, prosto do Twojego domu – lub gdziekolwiek tylko chcesz.

Najlepszy ekogroszek w Polanicy-Zdroju

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jesteśmy przekonani, że z jakości naszego ekogroszku będziesz w stu procentach usatysfakcjonowani. Satysfakcja odbiorców jest dla nas najważniejszym celem, dlatego przed wypuszczeniem naszego węgla do sprzedaży, każdą jego partię skrupulatnie kontrolujemy – badamy, czy ekogroszek został wystarczająco dokładnie zapakowany, czy jest odpowiednio suchy, czy nie ma w nim mułu ani zanieczyszczeń i czy zawartość podziarnia nie przekracza określonych norm. Jako dodatek do zrealizowanego zamówienia otrzymasz także aktualny certyfikat jakości potwierdzający, że produkt umieszczony we workach jest całkowicie zgodny z umieszczonym na opakowaniu opisem.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Polanicy-Zdroju
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Polanica-Zdrój

Dbamy o to, aby nasza oferta była dopasowana do oczekiwań najróżniejszych klientów – dlatego sprzedajemy wiele typów ekogroszku. Najbardziej wszechstronnym z całego asortymentu jest ekogroszek Classic, którego polecamy do kotłów 3., 4. i 5. klasy. Ekogroszek Economy dedykowany jest dla użytkowników, którym zależy na wysokiej jakości w stosunku do atrakcyjnej ceny – sprawdza się on w kotłach 3. i 4. klasy. Opałem najwyższej klasy jest natomiast Power Max – wyróżniony on został Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przyznawanym przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu.

Warto również wspomnieć o produkcie, którym jest ekomiał Retomiał – dedykowany on jest do kotłów miałowych z podajnikiem szufladowym oraz tych wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, który z pewnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Jesteśmy jedną z niewielu firm działających na rynku, które dostosowują się do indywidualnych potrzeb swoich klientów. Chcesz zamówić ekogroszek workowany? Polanica-Zdrój to jedno z miast, gdzie możemy go dostarczyć, ale poza tym możemy wysłać opał również w każde inne miejsce w Polsce. Węgiel transportujemy zarówno luzem, jak również w 25-kilogramowych workach polipropylenowych ułożonych na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków), lub w specjalnym w big-bagu. Realizujemy także zlecenia hurtowe (powyżej 25 t), w tym przypadku prosimy jednak o wcześniejszy kontakt. Nasi pracownicy czekają na Wasze telefony!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

Szalejów DolnyKamieniec ZąbkowickiLewin KłodzkiLubomierzWolibórz