Ekogroszek workowany Bystrzyca Kłodzka

Jeśli chodzi o ekogroszek, jesteśmy prawdziwymi liderami – przez ponad 15 lat zajmujemy się jego sprzedażą – obsługujemy Bystrzyca Kłodzka i okolice. Nasz sklep internetowy oferuje opał zarówno luzem, jak i we workach. Chcesz zdobyć więcej informacji na temat oferowanego przez nas paliwa? Wszystkie kluczowe informacje odnajdziesz w zamieszczonej niżej tabeli. Natomiast nasz PORADNIK KUPUJĄCEGO pozwoli Ci zdobyć ekspercką wiedzę z zakresu gatunków ekogroszku i tego, jak dopasować jego właściwości do typu posiadanego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Bystrzyca Kłodzka

EKOGROSZEK dla wymagających

Każdy z nas przy budowie domu przykłada sporą wagę do zakupu funkcjonalnego kotła – w końcu ma on podstawowe znaczenie, jeżeli chodzi o skuteczne ogrzewanie pomieszczeń. Nie możemy jednak zbagatelizować drugiej połowy – a tę stanowi znalezienie właściwego dla naszego pieca paliwa. Niejednokrotnie jest tak, że pomimo starań system ogrzewania w naszym domu ciągle nie funkcjonuje na tyle efektywnie, jak byśmy planowali – czasem występują kłopoty z uzyskaniem właściwej temperatury, czasem z nadmierną ilością popiołu, a niekiedy piec zużywa zbyt dużo ekogroszku. Ciebie również to dotyczy? Jeśli odpowiedziałeś ”tak”, koniecznie skorzystaj z naszej oferty i powiedz stop dręczącym Cię problemom z ogrzewaniem.

Możesz nam zaufać. W swojej branży działamy już od 2003 roku. W tym czasie obsłużyliśmy 20 000 klientów, którzy przekonali się do niezawodności proponowanych przez nas wyrobów. Jeśli złożysz u nas zamówienie, sprawnie i szybko dostarczymy nasz ekogroszek w Bystrzycy Kłodzkiej, bezpośrednio pod drzwi Twojego domu – lub wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Najlepszy ekogroszek w Bystrzycy Kłodzkiej

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Zapewniamy, że z jakości naszego węgla będziesz w stu procentach zadowolony. Satysfakcja zamawiających jest dla nas najważniejszym priorytetem, dlatego przed wprowadzeniem naszego węgla do sprzedaży, każdą jego partię uważnie kontrolujemy – sprawdzamy, czy ekogroszek został wystarczająco dokładnie zapakowany, czy jest idealnie suchy, czy nie ma w nim kamieni ani miału i czy poziom podziarnia nie przekroczył ustalonych norm. Jako dodatek do zrealizowanego zamówienia otrzymasz także aktualny certyfikat jakości potwierdzający, że produkt umieszczony we workach jest w pełni zgodny z jego umieszczonym na opakowaniach opisem.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Bystrzycy Kłodzkiej
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Bystrzyca Kłodzka

Dążymy do tego, aby nasza oferta była dostosowana do potrzeb najróżniejszych odbiorców – dlatego oferujemy wiele gatunków ekogroszku. Pierwszy z nich to ekogroszek Classic, który jest najbardziej uniwersalny i nadaje się do kotłów 3., 4. i 5. klasy. Ekogroszek Economy dedykowany jest dla tych, którym zależy na wysokiej jakości przy zachowaniu jednocześnie niewielkich kosztów – sprawdza się on w kotłach 3. i 4. klasy. W szczególności polecamy jednak Power Max, który jest wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przyznawanym przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu.

Powinniśmy jeszcze wspomnieć o produkcie, jakim jest ekomiał Retomiał – dedykowany on jest do kotłów miałowych z podajnikiem szufladowym oraz tych wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, który na pewno udzieli odpowiedzi na każde Twoje pytanie.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów i dostosowujemy się do ich wymagań. Chcesz zamówić ekogroszek workowany? Bystrzyca Kłodzka to jedno z miast, gdzie możemy go dostarczyć, ale poza tym możemy wysłać opał również w każde inne miejsce w Polsce. Opał wysyłamy zarówno luzem, jak również w 25-kilogramowych workach polipropylenowych ułożonych na palecie bezzwrotnej (mieści się na niej 40 worków), lub w dużym w big-bagu. Kłopotem nie są dla nas także zlecenia hurtowe (powyżej 25 t), wówczas wymagany jest wcześniejszy kontakt. Czekamy na Państwa telefony!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

WilkówSzczytnaSzklarska PorębaRogów SobóckiStary Wielisław