Ekogroszek workowany Włodowice

Jeżeli chodzi o ekogroszek, jesteśmy prawdziwymi specjalistami – przez ponad 15 lat zajmujemy się jego sprzedażą – obsługujemy Włodowice i okolice. W naszym internetowym sklepie opał można zamówić nie tylko luzem, ale również w specjalnych workach. Chcesz zdobyć więcej informacji na temat proponowanego przez nas paliwa? Najważniejsze dane zamieściliśmy w poniższej tabeli. Z kolei nasz PORADNIK KUPUJĄCEGO pozwoli Ci uzyskać dodatkową wiedzę z zakresu kategori ekogroszku i tego, jak dopasować jego właściwości do typu posiadanego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Włodowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Każda osoba przy budowie domu przykłada sporą wagę do zakupu porządnego kotła – w końcu ma on podstawowe znaczenie, jeżeli chodzi o skuteczne ogrzewanie nieruchomości. Nie możemy jednak zapominać o drugiej połowie – a tę stanowi wyszukanie odpowiedniego dla naszego pieca paliwa. Wiele razy jest tak, że wbrew staraniom system ogrzewania w naszym domu wciąż nie funkcjonuje na tyle skutecznie, jak byśmy planowali – czasem pojawiają się komplikacje z uzyskaniem pożądanej temperatury, czasem z dużą ilością popiołu, a niekiedy kocioł zużywa zbyt wiele ekogroszku. Ciebie również to dotyczy? Jeżeli tak, zachęcamy, abyś wybrał ekogroszek SAM-BUD-ROL – zapewniamy, że od teraz wszystko się zmieni!

Możesz nam zaufać. Już od 2003 roku działamy na rynku. W tym czasie obsłużyliśmy 20 000 klientów, którzy przekonali się do klasy proponowanych przez nas wyrobów. Jeżeli zrealizujesz u nas zamówienie, szybko i sprawnie dostarczymy nasz ekogroszek w Włodowicach, bezpośrednio pod drzwi Twojego domu – lub gdziekolwiek tylko chcesz.

Najlepszy ekogroszek w Włodowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jesteśmy przekonani, że z jakości naszego opału będziesz w pełni usatysfakcjonowani. Satysfakcja zamawiających jest dla nas najważniejszym priorytetem, dlatego przed wypuszczeniem naszego węgla do sprzedaży, każdą jego partię dokładnie kontrolujemy – badamy, czy ekogroszek został wystarczająco szczelnie zapakowany, czy jest odpowiednio suchy, czy nie ma w nim kamieni ani miału i czy poziom podziarnia nie przekracza określonych norm. Jako dodatek do swojego zamówienia otrzymasz także aktualne świadectwo jakości potwierdzające, że produkt znajdujący się w workach jest całkowicie zgodny z umieszczonym na opakowaniu opisem.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Włodowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Włodowice

Dbamy o to, aby nasza oferta była dostosowana do oczekiwań najróżniejszych odbiorców – dlatego sprzedajemy wiele wariantów ekogroszku. Najbardziej uniwersalnym z całego asortymentu jest ekogroszek Classic, którego polecamy do kotłów 3., 4. i 5. klasy. Ekogroszek Economy dedykowany jest dla osób, którym zależy na bardzo dobrej jakości w stosunku do korzystnej ceny – sprawdza się on w kotłach 3. i 4. klasy. W szczególności polecamy jednak Power Max, który jest wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przyznawanym przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu.

Należy także wspomnieć o surowcu, jakim jest ekomiał Retomiał – przeznaczony on jest do pieców miałowych z podajnikiem szufladowym oraz takich wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe. Osoby, które nie wiedzą, jaki gatunek zamówić namawiamy do bezpośredniego kontaktu z działem obsługi klienta — udzielimy odpowiedzi na Wasze pytania.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dopasowujemy się do ich wymagań. Chcesz nabyć ekogroszek workowany? Włodowice to jedno z miast, do których możemy go dostarczyć, ale poza tym możemy wysłać towar również w każde inne miejsce w Polsce. Możesz zdecydować, czy chciałbyś otrzymać opał luzem, czy też zapakowany w 25-kilogramowe worki polipropylenowe, czy chcesz go dostać na palecie bezzwrotnej (znajduje się na niej 40 worków – w sumie 1 t), czy też w big-bagu. Realizujemy także zamówienia hurtowe (powyżej 25 t), w tym przypadku prosimy jednak o wcześniejszy kontakt. Czekamy na Państwa telefony!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

HenrykówLubomierzŻarówZłoty StokWierzbice