Ekogroszek workowany Mieroszów

Ekogroszek – dlaczego to właśnie w SAM-BUD-ROL powinieneś go w tym roku kupić? Przede wszystkim dlatego, iż obsługujemy Mieroszów i znakomicie znamy się na tym, czym się zajmujemy – w końcu działamy w tej branży już od 15 lat. Na naszej stronie internetowej nabędziesz zarówno ekogroszki luzem, jak i takie workowane. Dla nas nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz – świadczymy dostawę na terenie całego kraju. Chciałbyś pogłębić wiedzę na temat określonych paliw stałych? Najważniejsze informacje zamieściliśmy w poniższej tabeli. W naszej witrynie dodaliśmy także PORADNIK KUPUJĄCEGO, który jest rozbudowanym kompendium wiedzy o ekogroszku. Znajdziesz tam sporo wartościowych informacji.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Mieroszów

EKOGROSZEK dla wymagających

Kupno wartościowego, znakomitej klasy ekogroszku i odpowiednie dobranie go pod względem typu posiadanego przez nas kotła to szczególnie istotna sprawa. Właściciele Kotłów niejednokrotnie skarżą się na kłopoty uwydatniające się w trakcie korzystania z pieca, które wydawać by się mogło, są niemożliwe do wyeliminowania. Niemożność uzyskania pożądanej temperatury, spieki, zbyt duża ilość popiołu, duże zużycie węgla – to wszystko może być bardzo denerwujące. Pomimo że myślimy, że nasz piec jest w pełni sprawny, wciąż nie działa on tak, jakbyśmy tego chcieli? Wówczas warto właśnie przyjrzeć się dokładniej typowi używanego przez nas ekogroszku – a być może wszystko się wyjaśni!

EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL – oto odpowiedź na wszystkie Twoje zmartwienia. Proponujemy najwyższej jakości paliwo przeznaczone do kotłów 3., 4. i 5. Klasy, a także ecodesign. Możemy nadać nasz ekogroszek workowany w Mieroszowie, na obszarze okolic – ale również w każde inne miejsce w Polsce! O tym, że warto z nami współpracować, przekonało się już 20 tys. osób, które systematycznie, rokrocznie do nas wracają. Dołącz do nich i Ty!

Najlepszy ekogroszek w Mieroszowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

W kontaktach z naszymi odbiorcami kładziemy nacisk przede wszystkim na rzetelność. W związku z tym wraz z każdym zamówieniem ekogroszku otrzymujecie od nas certyfikat jakości potwierdzający, iż towar, który znajdziecie w workach, jest spójny ze złożonym zamówieniem. Jak jeszcze dbamy o jakość proponowanego przez nas opału? W trakcie produkcji wykonujemy dużą ilość testów, które mają na celu sprawdzenie, czy wyprodukowany ekogroszek na pewno będzie zgodny z wymaganymi normami. Dzięki temu mamy pewność, iż ten, który finalnie dociera do Państwa firm i domów, jest wystarczająco wysuszony, dobrze zapakowany i że nie zawiera jakichkolwiek zanieczyszczeń. Robimy to dla Was – dla Waszego zadowolenia i wygody!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Jelenia Góra

Lokalizacja:
ul. Krakowska 28F (obok Eurocashu), 58-500 Jelenia Góra
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
jelenia.gora@sambudrol.pl
zadzwoń 668 326 000
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Mieroszowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Mieroszów

Zamierzasz dokładniej poznać naszą ofertę. Nie wiesz, jaki węgiel możemy Ci zaproponować? Z wielką chęcią Ci je przedstawimy. Pierwszy z nich to ekogroszek Classic – będzie on odpowiednim wyborem, jeżeli używasz kocioł 3., 4. albo 5. klasy i potrzebujesz po prostu jakościowego, a zarazem taniego paliwa, które skutecznie ogrzeje Twoją posiadłość. Należysz do nabywców bardziej wymagających? Z pewnością usatysfakcjonuje Cię ekogroszek Power Max. Jest on zalecany do 5. klasy oraz ecodesign. Warto wiedzieć, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu nagrodzony on został Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. I wreszcie – ekogroszek Economy. On jest najtańszy, ale jeśli chodzi o właściwości, w żaden sposób nie ustępuje poprzednim typom opału. Chcesz zmniejszyć koszty ogrzewania? Kup na ten gatunek!

W proponowanym asortymencie dostępny jest również ekomiał Retomiał – surowiec przeznaczony do kotłów miałowych oraz takich wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe.

Chcesz wiedzieć, gdzie oferujemy nasz ekogroszek? Mieroszów to jedna z tych miejscowości, do których docieramy bez problemu. Zapraszamy Cię więc do realizacji zamówienia. Możesz zamówić u nas ekogroszek zapakowany w worki 25-kilogramowe bądź luzem. Wyślemy go w big-bagu lub na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków). Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej i określić szczegóły – nasi konsultanci chętnie Ci pomogą!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek