Ekogroszek workowany Bardo

Jeżeli chodzi o ekogroszek, jesteśmy prawdziwymi ekspertami – przez ponad 15 lat zajmujemy się jego sprzedażą – obsługujemy Bardo i okolice. W naszym internetowym sklepie węgiel można zamówić nie tylko luzem, ale także w pojedynczych workach. Chciałbyś zdobyć więcej informacji na temat oferowanego przez nas paliwa? Szczegółowe dane zamieściliśmy w znajdującej się niżej tabeli. Z kolei nasz PORADNIK KUPUJĄCEGO pozwoli Ci uzyskać dodatkową wiedzę na temat kategori ekogroszku i tego, jak dopasować jego parametry do typu posiadanego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Bardo

EKOGROSZEK dla wymagających

Każda osoba podczas budowy domu przykłada dużą wagę do zakupu funkcjonalnego kotła – w końcu jest to połowa sukcesu, jeżeli chodzi o skuteczne ogrzewanie pomieszczeń. Powinniśmy jednak pamiętać o drugim istotnym czynniku, którym jest wysokiej jakości opał o właściwych parametrach. Często jest tak, iż mimo starań system ogrzewania w naszym gospodarstwie domowym ciągle nie pracuje na tyle skutecznie, jak byśmy planowali – czasem występują kłopoty z uzyskaniem wysokiej temperatury, czasem z dużą ilością popiołu, a niekiedy kocioł zużywa zbyt dużo ekogroszku. Ciebie także to dotyczy? Jeżeli tak, zachęcamy, abyś zamówił ekogroszek SAM-BUD-ROL – zapewniamy, że od tej pory problemy znikną!

Możesz nam zaufać. Już od 2003 roku funkcjonujemy na rynku. Od tego czasu obsłużyliśmy 20 000 klientów, którzy przekonali się do jakości oferowanych przez nas wyrobów. Jeśli złożysz u nas zamówienie, szybko i sprawnie dostarczymy nasz ekogroszek w Bardzie, bezpośrednio do Twojego domu – lub gdziekolwiek tylko zechcesz.

Najlepszy ekogroszek w Bardzie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Gwarantujemy, że z jakości naszego węgla będziesz całkowicie usatysfakcjonowani. Satysfakcja kontrahentów jest dla nas kluczowym celem, dlatego przed wypuszczeniem naszego opału do sprzedaży, każdą jego partię dokładnie kontrolujemy – badamy, czy ekogroszek został wystarczająco hermetycznie zapakowany, czy jest odpowiednio suchy, czy nie ma w nim mułu ani zanieczyszczeń i czy zawartość podziarnia nie przekroczył ustalonych norm. Jako bonus do zrealizowanego zamówienia otrzymasz również aktualny certyfikat jakości potwierdzający, że produkt znajdujący się w workach jest całkowicie zgodny z umieszczonym na opakowaniu opisem.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Bardzie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Bardo

Staramy się, aby nasz asortyment był dopasowany do potrzeb najróżniejszych użytkowników – dlatego proponujemy kilka wariantów ekogroszku. Najbardziej wszechstronnym z całego asortymentu jest ekogroszek Classic, którego polecamy do kotłów 3., 4. i 5. klasy. Ekogroszek Economy przeznaczony jest dla użytkowników, którym zależy na dobrej jakości przy zachowaniu jednocześnie niewielkich kosztów – sprawdza się on w kotłach 3. i 4. klasy. Propozycją najwyższej klasy jest natomiast Power Max – wyróżniony on został Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przyznawanym przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu.

Warto jeszcze wspomnieć o produkcie, jakim jest ekomiał Retomiał – dedykowany on jest do kotłów miałowych z podajnikiem szufladowym oraz takich wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe. Jeśli nie wiesz, jaki gatunek wybrać, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, który na pewno odpowie na każde Twoje pytanie.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i dostosowujemy się do ich wymagań. Chcesz nabyć ekogroszek workowany? Bardo to jedno z miast, do których możemy go dostarczyć, ale poza tym jesteśmy w stanie dotrzeć również w dowolne miejsce na terenie kraju. Opał wysyłamy zarówno luzem, jak również w 25-kilogramowych workach polipropylenowych umieszczonych na palecie bezzwrotnej (mieści się na niej 40 worków), lub w osobnym w big-bagu. Problemem nie są dla nas także zlecenia hurtowe (powyżej 25 t), w tym przypadku prosimy jednak o wcześniejszy kontakt. Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Sprinter -

Idealny

Mój pogląd na temat tego ekogroszku jest taki, że niezwykle dobrze się spala. Ma odpowiednią kaloryczność. Nie był mokry gdy przyjechał. nie mieliśmy żadnych istotnych problemów z rozpaleniem ekogroszku. Zdecydowanie polecam ten rodzaj ekogroszku

5 na 5
- Sprinter -

Polecam

bardzo dobry ekogroszek po dwóch latach walki z piecem i różnymi ekogroszkami wreście trafiłem na ten który jest super . Polecam

Obsługujemy miejscowości:

LeśnaGłuszyca GórnaBogatyniaSłotwinaŁagiewniki