Ekogroszek workowany Lutomia Dolna

Jeżeli chodzi o ekogroszek, jesteśmy pionierem na polskim rynku. Nasz asortyment jest wyjątkowo zróżnicowany – można nabyć u nas zarówno ekogroszek workowany, jak i dostarczany luzem w Lutomi Dolnej. W dodatku, nasz sklep internetowy umożliwia wysyłkę zamówionego opału do dowolnego miejsca na terenie całej Polski. Zastanawiasz się, jakie są parametry jakościowe naszych produktów? Odnajdziesz je w tabeli umieszczonej niżej. Jeżeli chcesz natomiast poszerzyć swoją wiedzę odnośnie doboru optymalnego dla siebie ekogroszku – zapraszamy Cię do zapoznania się z przygotowanym PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Lutomia Dolna

EKOGROSZEK dla wymagających

Znalezienie odpowiedniego ekogroszku to ogromne wyzwanie. Chociaż w wielu miejscach można trafić na reklamy chwalące tego typu produkty, po zakupie nierzadko okazuje się, iż wcale nie jest tak optymistycznie, jak zapewniał sprzedawca. Sprawdziłeś już tak wiele różnych paliw, że zacząłeś się zastanawiać, czy nie warto się czasem dokładniej przyjrzeć sprawności posiadanego pieca? Spokojnie – nie masz się czym frasować! Kup ekogroszek firmy SAM-BUD-ROL, a wszelkie Twoje dylematy odejdą w niepamięć.

Rozsądny właściciel kotła powinien wiedzieć, że nieodpowiednio dobrany ekogroszek wpływa negatywnie na cały przebieg palenia. Występują nadmierne ilości popiołu, spieki, a przy tym efekt kompletnie nie jest taki, jakiego byśmy oczekiwali – zużywane są duże ilości produktu, co skutkuje wzrostem kosztów, natomiast wymaganą temperaturę nie zawsze udaje się osiągnąć. Doświadczasz tych problemów? Jeżeli tak – koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w naszym sklepie. Oferujemy ekogroszek z dostawą w Lutomi Dolnej i do każdego innego miasta w kraju.

Najlepszy ekogroszek w Lutomi Dolnej

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego to właśnie z nami warto współpracować? Po pierwsze ze względu na zdobyte doświadczenie – funkcjonujemy od 2003 roku i przez ten czas udało nam się zgromadzić grono 20 000 usatysfakcjonowanych, regularnie wracających do nas klientów. Oprócz tego proponujemy Państwu szeroki wybór – można u nas kupić ekogroszek zarówno do urządzeń 3., 4., jak i 5. klasy, a także ecodesign. Niezależnie jednak od klasy, zawsze charakteryzuje go najwyższa jakość – jest dobrze wysuszony, pozbawiony zanieczyszczeń i posiada niewielką ilość podziarna. Jesteśmy bardzo uczciwi – zapewniamy, iż opał, który Państwu dostarczymy, zawsze będzie w pełni zgodny z opisem znajdującym się na wosku. Jest to certyfikowane przez aktualne atesty jakości, które dołączamy do każdego realizowanego zamówienia.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Lutomi Dolnej
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Lutomia Dolna

Nie wiesz, jaki ekogorszek będzie optymalny do Twojego rodzaju pieca? Skorzystaj z technicznej infolinii i poproś o pomoc naszych doświadczonych specjalistów. Gwarantujemy, że znajdziemy odpowiedni opał dla Ciebie. Chciałbyś zmniejszyć koszty? W takim razie rekomendujemy Ci ekogroszek Economy (odmiana ta dedykowana jest do kotłów 3. i 4. klasy). A może chciałbyś, by opał wyjątkowo efektywnie ogrzał Twój dom? W tym przypadku odpowiedni dla Ciebie będzie, przeznaczony do kotłów 5. klasy, a także ecodesign, ekogroszek Power Max (Jest on przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego). Najbardziej uniwersalny jest natomiast ekogroszek Classic, z którego powinien być usatysfakcjonowany niemalże każdy.

Oprócz tych trzech wymienionych tu rodzajów ekogroszku w ofercie posiadamy również ekomiał Retomiał, który sprawdza się w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym. Pamiętaj, że możesz również określić sposób, w jaki dostarczymy Ci Twoje zamówienie – ekogroszek możemy wysłać albo we workach w big-bagu lub na bezzwrotnej palecie (40 sztuk po 25 kg), bądź też luzem. W przypadku zakupów hurtowych, czyli takich powyżej 25 t, indywidualnie określamy warunki.

Naszą dużą zaletą jest to, iż działamy na terenie całej Polski – dostarczymy nasze produkty wszędzie tam, gdzie tylko potrzebujesz. Interesuje Cię wydajny ekogroszek workowany? Lutomia Dolna – czy w tym mieście mieszkasz? W takim razie bardzo chętnie go do Ciebie przywieziemy! Oczekujemy na Twoje zamówienie!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek