Ekogroszek workowany Kłodzko

Jeśli chodzi o ekogroszek, jesteśmy prawdziwymi ekspertami – przez ponad 15 lat zajmujemy się jego sprzedażą – obsługujemy Kłodzko i okolice. W naszym sklepie internetowym opał można zamówić nie tylko luzem, lecz także w pojedynczych workach. Chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat oferowanego przez nas paliwa? Szczegółowe informacje zamieściliśmy w znajdującej się niżej tabeli. Natomiast nasz PORADNIK KUPUJĄCEGO pozwoli Ci uzyskać specjalistyczną wiedzę z zakresu wariantów ekogroszku i tego, jak dobrać jego właściwości do typu posiadanego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kłodzko

EKOGROSZEK dla wymagających

Każda osoba podczas budowy domu przykłada szczególną wagę do zakupu solidnego kotła – w końcu ma on podstawowe znaczenie, jeśli chodzi o skuteczne ogrzewanie posiadłości. Powinniśmy jednak pamiętać o drugim ważnym elemencie, którym jest wysokiej klasy opał o danych parametrach. Wiele razy jest tak, iż wbrew staraniom system ogrzewania w naszym gospodarstwie domowym wciąż nie pracuje na tyle sprawnie, na ile byśmy planowali – czasem pojawiają się problemy z osiągnięciem wskazanej temperatury, czasem z dużą ilością popiołu, a niekiedy kocioł zużywa za dużo ekogroszku. Ciebie także to dotyczy? Jeśli odpowiedziałeś ”tak”, koniecznie zamów proponowany przez nas opał i powiedz stop dręczącym Cię problemom z ogrzewaniem.

Jesteśmy producentem, któremu można zaufać. Już od 2003 roku funkcjonujemy na rynku. Wysoką jakość oferowanych produktów może potwierdzić 20 000 stałych klientów, których udało nam się od tego czasu obsłużyć. Jeśli wykonasz u nas zamówienie, szybko i sprawnie dostarczymy nasz ekogroszek w Kłodzku, bezpośrednio do Twojego domu – lub wszędzie, gdzie tylko chcesz.

Najlepszy ekogroszek w Kłodzku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Zapewniamy, że z jakości naszego węgla będziesz w pełni usatysfakcjonowani. Chcemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni z zakupów, dlatego każda partia naszego węgla jest uważnie kontrolowana pod kątem hermetycznego zamknięcia worków, właściwego poziomu suchości oraz dopuszczalnej ilości podziarnia. Jako bonus do swojego zamówienia otrzymasz także aktualny certyfikat jakości potwierdzający, że produkt znajdujący się w workach jest całkowicie zgodny z jego umieszczonym na opakowaniach opisem.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Kłodzku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kłodzko

Staramy się, aby nasza oferta była przystosowana do oczekiwań najróżniejszych klientów – dlatego oferujemy wiele typów ekogroszku. Najbardziej wszechstronnym z nich jest ekogroszek Classic, którego można stosować do kotłów 3., 4. i 5. klasy. Ekogroszek Economy dedykowany jest dla osób, którym zależy na wysokiej jakości przy zachowaniu jednocześnie niewielkich kosztów – sprawdza się on w kotłach 3. i 4. klasy. Na wyjątkową uwagę zasługuje jednak Power Max, który został nagrodzony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przyznawanym przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu.

Należy również wspomnieć o produkcie, jakim jest ekomiał Retomiał – przeznaczony on jest do kotłów miałowych z podajnikiem szufladowym oraz tych wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe. Klientów, którzy nie wiedzą, jaki produkt wybrać namawiamy do bezpośredniego kontaktu z działem obsługi klienta — udzielimy odpowiedzi na Wasze pytania.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm funkcjonujących na rynku, które dostosowują się do indywidualnych potrzeb swoich klientów. Chcesz zamówić ekogroszek workowany? Kłodzko to jedno z miast, do których możemy go dostarczyć, ale oprócz tego możemy wysłać opał również w dowolne miejsce w Polsce. Węgiel dostarczamy zarówno luzem, jak również w 25-kilogramowych workach polipropylenowych umieszczonych na palecie bezzwrotnej (mieści się na niej 40 worków), lub w osobnym w big-bagu. Trudnością nie są dla nas także zlecenia hurtowe (powyżej 25 t), w tym przypadku prosimy jednak o wcześniejszy kontakt. Nasi specjaliści czekają na Państwa telefony!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

ŁagiewnikiŻarówŻmigródOlesznaKowary