Ekogroszek workowany Domaszków

Jeśli chodzi o ekogroszek, jesteśmy prawdziwymi liderami – przez ponad 15 lat zajmujemy się jego sprzedażą – obsługujemy Domaszków i okolice. Nasz sklep online oferuje towar zarówno luzem, jak i we workach. Chcesz się dowiedzieć więcej na temat sprzedawanego przez nas paliwa? Wszystkie ważne informacje znajdziesz w tabeli poniżej. Natomiast nasz PORADNIK KUPUJĄCEGO pozwoli Ci uzyskać specjalistyczną wiedzę z zakresu gatunków ekogroszku i tego, jak dostosować jego parametry do typu posiadanego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Domaszków

EKOGROSZEK dla wymagających

Każdy z nas przy budowie domu przykłada szczególną wagę do zakupu funkcjonalnego kotła – w końcu ma on kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o skuteczne ogrzewanie posiadłości. Musimy jednak pamiętać o drugim istotnym czynniku, którym jest wysokiej jakości opał o określonych parametrach. Niejednokrotnie jest tak, iż wbrew staraniom układ grzewczy w naszym domu wciąż nie pracuje na tyle skutecznie, na ile byśmy chcieli – czasem występują problemy z osiągnięciem pożądanej temperatury, czasem z nadmierną ilością popiołu, a niekiedy kocioł zużywa zbyt wiele ekogroszku. Ciebie także to dotyczy? Jeśli odpowiedziałeś ”tak”, koniecznie zamów nasz opał i powiedz stop tym wszystkim problemom z ogrzewaniem.

Jesteśmy producentem, któremu można zaufać. W swojej branży funkcjonujemy już od 2003 roku. Znakomitą jakość proponowanych produktów może potwierdzić 20 000 stałych klientów, których udało nam się w tym czasie obsłużyć. Jeśli złożysz u nas zamówienie, sprawnie i szybko dostarczymy nasz ekogroszek w Domaszkowie, prosto pod drzwi Twojego domu – lub wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Najlepszy ekogroszek w Domaszkowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Ręczymy, że z jakości naszego ekogroszku będziesz w stu procentach usatysfakcjonowani. Satysfakcja klientów jest dla nas najwyższym celem, dlatego przed wypuszczeniem naszego węgla do sprzedaży, każdą jego partię uważnie kontrolujemy – badamy, czy ekogroszek został wystarczająco szczelnie zapakowany, czy jest odpowiednio suchy, czy nie ma w nim zanieczyszczeń ani miału i czy zawartość podziarnia nie przekracza określonych norm. Jako dodatek do zrealizowanego zamówienia otrzymasz również aktualny certyfikat jakości potwierdzający, że produkt znajdujący się w workach jest w pełni zgodny z umieszczonym na opakowaniu opisem.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Domaszkowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Domaszków

Dążymy do tego, aby nasz asortyment był dostosowany do potrzeb najróżniejszych nabywców – dlatego oferujemy wiele rodzajów ekogroszku. Pierwszy z nich to ekogroszek Classic, który jest wyjątkowo uniwersalny i nadaje się do kotłów 3., 4. i 5. klasy. Ekogroszek Economy dedykowany jest dla osób, którym zależy na bardzo dobrej jakości przy zachowaniu jednocześnie niskich kosztów – sprawdza się on w kotłach 3. i 4. klasy. Opałem najwyższej jakości jest natomiast Power Max – został on wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przyznawanym przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu.

Warto również wspomnieć o produkcie, jakim jest ekomiał Retomiał – przeznaczony on jest do pieców miałowych z podajnikiem szufladowym oraz tych wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe. Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, który z pewnością udzieli odpowiedzi na każde Twoje pytanie.

Jesteśmy jedną z niewielu firm funkcjonujących w branży, które dopasowują się do indywidualnych potrzeb swoich kontrahentów. Chcesz zamówić ekogroszek workowany? Domaszków to jedno z miast, gdzie możemy go dostarczyć, ale oprócz tego jesteśmy w stanie dotrzeć również w każde inne miejsce na terenie kraju. Węgiel transportujemy zarówno luzem, jak również w 25-kilogramowych workach polipropylenowych umieszczonych na palecie bezzwrotnej (mieści się na niej 40 worków), lub w dużym w big-bagu. Kłopotem nie są dla nas także zlecenia hurtowe (powyżej 25 t), w tym przypadku prosimy jednak o wcześniejszy kontakt. Nasi pracownicy czekają na Państwa telefony!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

IwinyWysokaDługopole ZdrójSzczawno-ZdrójPrzygórze