Ekogroszek workowany Tyniec Mały

Ekogroszek jest czymś, na czym w naszej firmie znamy się absolutnie dobrze. Jeśli zatem poszukujesz w Tyńcu Małym dystrybutora, który zapewni Ci naprawdę najwyższej klasy paliwo do Twojego kotła – znalazłeś się w dobrym miejscu. Nasz internetowy sklep oferuje opał zarówno w formie zapakowanej w specjalne worki, jak i dostarczany luzem. Jeśli chciałbyś poznać więcej informacji o jego danych technicznych – przeanalizuj zamieszczoną poniżej tabelą. W wyborze odpowiedniego surowca pomoże Ci natomiast nasz PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Tyniec Mały

EKOGROSZEK dla wymagających

Co powinieneś o nas wiedzieć? Już od 15 lat funkcjonujemy na rynku. Przez ten czas udało nam się do siebie przekonać około 20 tys. stałych kontrahentów – są to osoby, które realizują zamówienia systematycznie co rok. Dostrzegamy różnorodne oczekiwania nabywców, dlatego w ofercie mamy ekogroszkidostosowane do kotłów 3., 4. i 5. klasy, a także ecodesign.

Dobór odpowiedniego węgla ma ogromne znaczenie dla skuteczności ogrzewania budynku – wcale nie mniejsze aniżeli rodzaj użytkowanego pieca. W związku z tym jest bardzo ważne, by ekogroszek zamawiać w wiarygodnym miejscu – takim jak marka SAM-BUD-ROL. Kłopoty z osiągnięciem optymalnej temperatury, zużycie zbyt dużej ilości paliwa, spora ilość popiołu – czy Tobie zdarzyły się tego typu komplikacje? Jeśli zdecydujesz się na nas – ręczymy, że definitywnie zapomnisz o tych problemach!

Najlepszy ekogroszek w Tyńcu Małym

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Szukasz producenta, który tanio dostarczy ekogroszek w Tyńcu Małym? Wybierz SAM-BUD-ROL! Dlaczego? Po prostu jesteśmy najlepsi. Staramy się, aby końcowy produkt, który trafia do nabywców, cechował najwyższą jakością. Dlatego też przed sprzedażą przeprowadzamy wiele testów jakości. Dzięki temu mamy pewność, że nasz groszek jest pozbawiony jakichkolwiek zanieczyszczeń, odpowiednio wysuszony, nie zawiera nadmiernej ilości podziarna, a także że nie będzie nie będzie ulegać spiekaniu oraz bezbłędnie sprawdzi się w typie kotła, do którego został przeznaczony. Aby nasi nabywcy nie mieli żadnych obiekcji odnośnie wartości opału, który otrzymują, do każdej dostawy ekogroszku dołączamy aktualne świadectwo jakości – poświadcza ono, że zawartość worków jest całkowicie zgodna z umieszczonymi na nich opisami.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Tyńcu Małym
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Tyniec Mały

Potrzebujesz do posiadanego pieca określonego typu ekogroszku? Żaden problem – nasi kontrahenci mogą wybierać spośród kilku różniących się od siebie właściwościami oraz ceną typów. A może sam nie wiesz, na który właściwie powinieneś się zdecydować? Nasi eksperci chętnie Ci doradzą! Postaramy się również krótko opisać dostępne propozycje.

Pierwszy z nich to ekogroszek Economy – nadaje się on do użytku w kotłach 3. i 4. klasy. To produkt, z którego będą usatysfakcjonowani klienci szukający wartościowego opału w atrakcyjnej cenie. Z kolei ekogroszek Power Max to paliwo naprawdę wyjątkowe, o największej mocy, można stwierdzić – do zadań specjalnych. Zaleca się stosować go do kotłów 5. klasy oraz ecodesign. Musimy wspomnieć, że ten ekogroszek odznaczony został przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. A może jest Ci niezbędny opał uniwersalny - dobry, tani i niezawodny? W tym przypadku polecamy Ci nasz ekogroszek Classic – jest on właściwy do kotłów zarówno 3., 4., jak i 5. klasy. Nieco innym produktem jest nasz ekomiał Retomiał, który wykorzystuje się w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym, ale sprawdza się również w tych wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe.

Zamierzasz zamówić ekogroszek workowany? Tyniec Mały to miasto, w którym chcesz odebrać zamówienie? W takim razie wyślemy go do Ciebie bez żadnego problemu. Możemy go wysłać albo na palecie bezzwrotnej (40 worków 25-kilogramowych – łącznie 1 t), albo w big-bagu. Jeżeli jednak wolisz transport luzem – również wykonamy to zamówienie. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

Ścinawka DolnaOstroszowiceWilkówŚroda ŚląskaBudzów