Ekogroszek workowany Wolany

W SAM-BUD-ROL oferujemy najlepszy polski ekogroszek workowany, a nasza propozycja jest skierowana do zainteresowanych z wielu polskich miast takich jak Wolany. Dla naszych odbiorców przygotowaliśmy możliwość składania zamówień online za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. W opracowanej tabeli umieściliśmy wszystkie parametry jakościowe oferowanego surowca. Jeśli jesteś ciekaw, jak ważna jest klasa zamówionego przez Ciebie ekogroszku, w szczególności tego przeznaczonego do kotłów retortowych, skorzystaj z PORADNIKA KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Wolany

EKOGROSZEK dla wymagających

Wielu klientów, którzy zdecydowali się na zakup kotła na ekogroszek w Wolanach, zostało zapewnionych przez dystrybutorów, że ich piece należą do urządzeń samoobsługowych i nowoczesnych. W rzeczywistości często okazuje się, że kocioł nie funkcjonuje właściwie, a opał nie jest spalany w optymalny sposób. Jeśli chcesz skończyć z niewłaściwą wydajnością, słabą kalorycznością czy też kłopotami z uzyskaniem odpowiednio wysokiej temperatury zamówionego paliwa, z pomocą przychodzi marka SAM-BUD-ROL, proponująca jeden z wiodących surowców dedykowany sprzętom klasy 3, 4, 5 oraz kotłom ecodesign.

Jesteśmy marką, która już 2003 roku dostarcza najwyższej jakości ekogroszek workowany nie tylko klientom z miasta Wolany, ale również osobom z wielu innych miejsc polski, dzięki czemu możemy pochwalić się rzeszą zadowolonych klientów z całego kraju. Już teraz poznaj ich opinie dotyczące użytkowania oraz wydajności naszego surowca, a następnie złóż swoje zamówienie, aby móc cieszyć się najlepszym paliwem prosto od SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Wolanach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego powinieneś zdecydować się na ekogroszek workowany, który dostarcza nasza firma? Informacje znajdujące się na opakowaniu opału marki SAM-BUD-ROL są zgodne z rzeczywistymi parametrami. Świadectwem jakości są odpowiednie certyfikaty, które dołączamy do każdego zakupu. Nieustannie sprawdzamy proces produkcji naszego paliwa, aby zagwarantować Ci jego efektywne oraz wygodne spalanie w automatycznych kotłach retortowych. Wybierając nasz produkt, możesz liczyć na jego odpowiednie zapakowanie, suchość, całkowitą czystość oraz zmniejszoną do minimum obecność podziarna.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Wolanach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Wolany

Ekogroszek proponowany zamawiającym z miasta Wolany i innych miejsc Polski dostępny jest w wielu kategoriach, dzięki czemu na pewno wybierzesz ten, który spełni Twoje potrzeby. W naszym pełnym asortymencie opału znalazła się ekonomiczna wersja Economy (kotły 3 i 4 klasy), niezawodna wersja Classic (kotły 3, 4 i 5 klasy) czy też gwarantujący najwyższy poziom energii Power Max (kotły 5 klasy oraz ecodesign), który otrzymał Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego od Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Wyróżnienie to jest poświadczeniem, że nasz produkt spełnia standardy najlepszych paliw klasy "A".

Jeśli jesteś użytkownikiem kotła miałowego, który został zaopatrzony w podajnik szufladowy lub też palniki rynnowe lub retortowe, to szczególnie polecamy Ci ekogroszek workowany typu Retomiał. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań nasi eksperci, obsługujący techniczną infolinię, pozostają do Twojej dyspozycji.

U nas możesz również zdecydować, w jakiej formie chciałbyś kupić wybrany ekogroszek, który następnie wyślemy pod wskazany przez Ciebie adres. Oferowane warianty to: rozłożone na palecie bezzwrotnej worki wykonane z polipropylenu o pojemności 25 kg (40 sztuk), opał w big-bagu lub produkt dostarczony luzem. Klientów, którzy są zainteresowani zamówieniami hurtowymi, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami biznesowymi.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

Lutomia GórnaGryfów ŚląskiWrocławPastuchówZąbkowice Śląskie