Ekogroszek workowany Kostrza

Ekogroszek jest czymś, na czym w naszej firmie znamy się wyśmienicie. Jeśli więc próbujesz znaleźć w Kostrzy producenta, który dostarczy Ci naprawdę znakomitej jakości opał do Twojego kotła – świetnie trafiłeś. W naszym internetowym sklepie możesz zamówić ekogroszek zarówno workowany, jak i dostarczany luzem. Jeśli zamierzasz dowiedzieć się więcej o jego właściwościach – przeanalizuj zamieszczoną poniżej tabelą. Namawiamy Cię także do zaznajomienia się ze sporządzonym przez nas PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kostrza

EKOGROSZEK dla wymagających

Co powinieneś wiedzieć o naszej marce? Już od 15 lat istniejemy w branży. Przez ten okres udało nam się do siebie przekonać około 20 tys. stałych odbiorców – są to osoby, które powracają do nas regularnie co rok. Jesteśmy świadomi różnorodnych oczekiwań, dlatego w asortymencie mamy ekogroszkidostosowane do kotłów 3., 4. i 5. klasy, a także ecodesign.

Dobór optymalnego opału ma ogromne znaczenie dla efektywności ogrzewania w domu – wcale nie mniejsze aniżeli rodzaj użytkowanego pieca. W związku z tym to ważne, by ekogroszek kupować w rzetelnym miejscu – takim jak firma SAM-BUD-ROL. Spora ilość popiołu, kłopoty z osiągnięciem wysokiej temperatury, zużycie zbyt dużej ilości węgla – czy Tobie zdarzyły się tego typu komplikacje? Jeżeli zdecydujesz się na nas – zapewniamy, że to się więcej nie powtórzy!

Najlepszy ekogroszek w Kostrzy

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Szukasz firmy, która w dobrej cenie dostarczy ekogroszek w Kostrzy? Zdecyduj się na SAM-BUD-ROL! Dlaczego? Jesteśmy liderami na rynku. Staramy się, aby końcowy produkt, który trafia do nabywców, wyróżniał doskonałą jakością. Dlatego też przed realizacją zamówienia przeprowadzamy mnóstwo pomiarów jakości. W ten sposób mamy pewność, że nasz groszek jest wystarczająco wysuszony, pozbawiony jakichkolwiek zanieczyszczeń, nie ma w nim sporej ilości podziarna, a także że nie będzie się on spiekać i doskonale sprawdzi się w typie kotła, do którego jest przeznaczony. Potwierdzeniem naszych zobowiązań jest dodawane do każdego zamówienia bieżące świadectwo jakości, które zaświadcza, że opał marki SAM-BUD-ROL ma właściwości identyczne z tymi opisanymi na workach.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Kostrzy
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kostrza

Potrzebujesz do posiadanego pieca określonego rodzaju ekogroszku? To nie kłopot – nasi kontrahenci mogą wybierać spośród wielu różniących się od siebie ceną oraz właściwościami typów. A może masz wątpliwości, na który dokładnie powinieneś się zdecydować? Chętnie pomożemy Ci przed zakupem! Postaramy się również krótko opisać dostępne propozycje.

Pierwszy z nich to ekogroszek Economy – jest odpowiedni do użytku w kotłach 3. i 4. klasy. Dedykowany jest dla tych, którym zależy na niskich kosztach zakupu i wysokiej jakości. Natomiast ekogroszek Power Max to paliwo zdecydowanie najlepsze, o największej mocy, można stwierdzić – do zadań specjalnych. Jest on dopasowany zarówno do kotłów 5. klasy, jak również urządzeń ecodesign. Warto nadmienić, że ten ekogroszek wyróżniony został przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. A możesz potrzebujesz opału uniwersalnego, takiego po prostu dobrego i skutecznego? Wówczas proponujemy Ci nasz ekogroszek Classic – jest on odpowiedni do kotłów zarówno 3., 4., jak i 5. klasy. Zupełnie odmiennym surowcem jest nasz ekomiał Retomiał, który wykorzystuje się w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym, ale nadaje się on również w tych wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe.

Zamierzasz zamówić ekogroszek workowany? Kostrza to miasto, w którym mieszkasz? Jesteśmy polską firmą, która Cię szybko i skutecznie obsłuży. Możemy go przywieźć albo na palecie bezzwrotnej (40 worków 25-kilogramowych – łącznie 1 t), albo w big-bagu. Jeśli jednak wolisz dostawę luzem – również przygotujemy to zamówienie. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

JugówStare BogaczowiceWojcieszówŚwiebodzicePiława Górna