Ekogroszek workowany Bożków

W SAM-BUD-ROL oferujemy oryginalny ekogroszek workowany, a przygotowana przez nas propozycja jest skierowana do klientów z wielu polskich miejscowości takich jak Bożków. Dla naszych kontrahentów przygotowaliśmy możliwość składania zamówień online za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. W przygotowanej tabeli umieściliśmy dokładne parametry jakościowe proponowanych produktów. Jeżeli interesuje Cię, jak istotna jest klasa zamówionego przez Ciebie ekogroszku, w szczególności tego dedykowanego kotłom retortowym, zapoznaj się z Poradnikiem Kupującego.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Bożków

EKOGROSZEK dla wymagających

Wielu klientów, którzy zdecydowali się na kupno kotła na ekogroszek w Bóżkowicach, zostało zapewnionych przez dystrybutorów, że ich piece należą do urządzeń nowoczesnych i samoobsługowych. Niejednokrotnie obietnice te okazują się nie być prawdą, a spalany w nich opał nie spełnia swojego zadania. Jeśli chcesz skończyć z niewłaściwą wydajnością, słabą kalorycznością czy też problemami z osiągnięciem wystarczająco wysokiej temperatury wybranego paliwa, z pomocą przychodzi marka SAM-BUD-ROL, oferująca jeden z wiodących surowców dedykowany piecom klasy 3, 4, 5 oraz kotłom ecodesign.

Jesteśmy producentem, który już 2003 roku oferuje najwyższej jakości ekogroszek workowany nie tylko kontrahentom z miasta Bożków, ale również osobom z wielu innych miejsc polski, dzięki czemu możemy pochwalić się sporą liczbą usatysfakcjonowanych klientów z całego kraju. Już teraz poznaj ich komentarze dotyczące stosowania oraz wydajności naszego surowca, a następnie złóż swoje zamówienie, aby móc cieszyć się najlepszym paliwem prosto od SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Bóżkowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego powinieneś zdecydować się na ekogroszek workowany, który proponuje nasza firma? Dane zamieszczone na workach opału marki SAM-BUD-ROL są zgodne z rzeczywistymi parametrami. Świadectwem jakości jest odpowiednie jej świadectwo, które dołączamy do każdego zamówienia. Bezustannie nadzorujemy proces produkcji naszego paliwa, aby zagwarantować Ci jego wygodne oraz efektywne spalanie w automatycznych kotłach retortowych. Kupując nasz produkt, możesz liczyć na jego odpowiednie zapakowanie, suchość, całkowitą czystość oraz zmniejszoną do minimum obecność podziarna.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Bóżkowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Bożków

Ekogroszek dedykowany klientom z miasta Bożków i innych miejscowości Polski dostępny jest w kilku wariantach, dzięki czemu na pewno wybierzesz ten, który spełni Twoje oczekiwania. Oferta marki SAM-BUD-ROL uwzględnia zarówno opał w wariancie Economy (kotły 3 i 4 klasy), jak również węgiel Classic (kotły 3, 4 i 5 klasy), czy też cechujący się najwyższą jakością ekogroszek Power Max (kotły 5 klasy oraz ecodesign), który otrzymał Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego od Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Wyróżnienie to jest świadectwem, że nasz produkt spełnia wymagania najlepszych paliw klasy "A".

Jeżeli jesteś posiadaczem pieca miałowego, który jest zaopatrzony w podajnik szufladowy czy też palniki rynnowe lub retortowe, to szczególnie polecamy Ci ekogroszek workowany typu Retomiał. W przypadku wątpliwości nasi specjaliści obsługujący infolinię techniczną na pewno udzielą odpowiedzi na każde Twoje pytanie związane z wyborem odpowiedniego opału.

W naszej firmie możesz również zdecydować, w jakiej formie chciałbyś kupić wybrany ekogroszek, który potem prześlemy pod wskazany przez Ciebie adres. Dostępne warianty to: rozłożone na palecie bezzwrotnej worki wykonane z polipropylenu o pojemności 25 kg (40 sztuk), produkt dostarczony luzem lub opał w big-bagu. Kontrahentów, którzy są zainteresowani zamówieniami hurtowymi, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami biznesowymi.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

ZiębiceŻarówŁagiewnikiBielawaŚcinawa