Ekogroszek workowany Głuszyca

Myślisz, gdzie kupić wydajny ekogroszek z dostawą w Głuszycy? Już nie musisz szukać! Ten pochodzący z naszych składów detalicznych i dostępny w naszym internetowym sklepie będzie w tej kwestii trafnym wyborem! Możemy Ci go sprzedać luzem lub zapakowany w worki. Chcesz sprawdzić, jakie dokładnie ma on parametry? Wszelkie informacje są umieszczone w poniższej tabeli. Z myślą o naszych kontrahentach opracowaliśmy również PORADNIK KUPUJĄCEGO – odnajdziesz tam między innymi informacje, jak wybrać konkretny ekogroszek do rodzaju posiadanego przez Ciebie kotła i dlaczego tak ważne jest, by zwracać uwagę na jakość paliwa.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Głuszyca

EKOGROSZEK dla wymagających

Poważnym błędem popełnianym przez sporą liczbę osób, jest bagatelizowanie znaczenia jakości używanego paliwa dla efektywności ogrzewania wnętrz. Często wydaje nam się, że skoro kupiliśmy nowoczesny piec, to tę kwestię mamy teoretycznie z głowy – lecz niestety naprawdę tak nie jest. Nieodpowiednio dobrany bądź też pochodzący z nieznanego źródła ekogroszek może przysporzyć więcej szkód niż pożytku. Jeżeli nie zamierzasz się ryzykować, dołącz do 20 000 naszych zadowolonych klientów i zamów ekogroszek w SAM-BUD-ROL!

Dlaczego powinieneś postawić właśnie na naszą firmę? Już od 2003 roku obsługujemy Klientów niemal z całej Polski. Przetransportowanie ekogroszku workowanego w Głuszycy to dla nas żaden kłopot – do każdej innej miejscowości zresztą również! Z naszymi produktami zapomnisz o niepowodzeniach takich jak niemożność uzyskania optymalnej temperatury, niska wydajność paliwa, czy też spieki. Dzięki nam ogrzewanie domu będzie łatwe, skuteczne i szybkie!

Najlepszy ekogroszek w Głuszycy

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dla nas priorytetem jest najwyższa jakość opału, który oferujemy klientom. Dlatego też każda partia naszego ekogroszku przechodzi w procesie produkcji wiele testów. Dokładnie sprawdzamy, czy na pewno jest on odpowiednio suchy, czy nie posiada zanieczyszczeń ani zbyt dużej ilości podziarna, czy nie jest oklejony miałem oraz, czy na pewno został właściwie zapakowany. Aby klienci nie mieli żadnych wątpliwości odnośnie tego, co zamawiają, do każdej dostawy załączamy aktualny certyfikat jakości – gwarancję, że zawartość opakowania jest zgodna z zamieszczonymi na nim informacjami. SAM-BUD-ROL – warto nam zaufać!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Głuszycy
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Głuszyca

Dobór adekwatnego ekogroszku do modelu użytkowanego przez nas pieca to niezwykle istotna rzecz. W związku z tym podzieliliśmy proponowane przez nas produkty na kilka grup. Jedną z nich jest ekogroszek Economy – ciekawa propozycja dla wszystkich tych, dla których niewielki koszt ogrzewania jest podstawowym kryterium doboru węgla. Ten typ nadaje się do urządzeń 3. i 4. klasy. Najbardziej wszechstronny jest natomiast ekogroszek Classic, którego można stosować w kotłach 2., 3. i 4. klasy – jego parametry powinny zadowolić większość spośród naszych klientów. I w końcu – ekogroszek Power Max. Można powiedzieć, że jest to nasz opał premium – otrzymał on nawet wydawany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego. Stosuje się go w kotłach ecodesign, a także klasy 5.

Warto wspomnieć również o produkcie, jakim jest ekomiał Retomiał. Można nim palić w kotłach parowych oraz urządzeniach wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe. On także znajduje się w naszym asortymencie.

Chcesz kupić ekogroszek workowany? Głuszyca to miejscowość, w której mieszkasz? W takim razie bardzo chętnie dostarczymy do Ciebie ten produkt. Ponieważ zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów, możesz samodzielnie wybrać, w jakiej postaci chcesz otrzymać kupiony ekogroszek – czy ma on zostać dostarczony luzem, czy też w polipropylenowych workach. Ponadto istnieje możliwość przywiezienia go w big-bagu lub na bezzwrotnej palecie. Wybierz – a my się do Ciebie przystosujemy!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

BierutówKrzeszówPolanica-ZdrójGłuszyca GórnaWilkanów