Ekogroszek workowany Kamieniec Ząbkowicki

Jeżeli chodzi o ekogroszek, jesteśmy prawdziwymi ekspertami – już od 15 lat zajmujemy się jego dystrybucją – obsługujemy Kamieniec Ząbkowicki i okolice. Nasz sklep internetowy dostarcza ten produkt zarówno we workach, jak również luzem. Chcesz się dowiedzieć więcej na temat proponowanego przez nas paliwa? Wszelkie kluczowe informacje odnajdziesz w zamieszczonej niżej tabeli. Natomiast nasz PORADNIK KUPUJĄCEGO pozwoli Ci zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu wariantów ekogroszku oraz tego, jak dobrać jego parametry do typu posiadanego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kamieniec Ząbkowicki

EKOGROSZEK dla wymagających

Każdy z nas podczas budowy domu przykłada szczególną wagę do zakupu dobrego kotła – w końcu ma on podstawowe znaczenie, jeżeli chodzi o skuteczne ogrzewanie budynku. Musimy jednak pamiętać o drugim istotnym czynniku, którym jest wysokiej klasy opał o określonych parametrach. Często jest tak, że wbrew staraniom system ogrzewania w naszym domu ciągle nie pracuje na tyle efektywnie, na ile byśmy planowali – czasem pojawiają się kłopoty z osiągnięciem wskazanej temperatury, czasem z nadmierną ilością popiołu, a niekiedy piec zużywa za dużo ekogroszku. Ciebie również to dotyczy? Jeżeli odpowiedziałeś ”tak”, koniecznie skorzystaj z naszej oferty i powiedz stop tym wszystkim problemom z ogrzewaniem.

Możesz nam zaufać. W swojej branży działamy już od 2003 roku. Od tego czasu obsłużyliśmy 20 000 klientów, którzy przekonali się do jakości oferowanych przez nas wyrobów. Jeśli złożysz u nas zamówienie, szybko i sprawnie dostarczymy nasz ekogroszek w Kamieńcu Ząbkowickim, bezpośrednio pod drzwi Twojego domu – lub wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Najlepszy ekogroszek w Kamieńcu Ząbkowickim

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jesteśmy przekonani, że z jakości naszego ekogroszku będziesz w stu procentach zadowolony. Chcemy, aby wszyscy nasi klienci byli usatysfakcjonowani z zakupów, dlatego każda partia naszego węgla jest szczegółowo sprawdzana pod kątem szczelnego zamknięcia worków, właściwego poziomu suchości oraz dopuszczalnej ilości podziarnia. Jako dodatek do swojego zamówienia otrzymasz również aktualny certyfikat jakości potwierdzający, że produkt umieszczony we workach jest całkowicie zgodny z jego umieszczonym na opakowaniach opisem.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Kamieńcu Ząbkowickim
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kamieniec Ząbkowicki

Dbamy o to, aby nasza oferta była dopasowana do oczekiwań najróżniejszych odbiorców – dlatego oferujemy wiele rodzajów ekogroszku. Najbardziej uniwersalnym z całego asortymentu jest ekogroszek Classic, którego polecamy do kotłów 3., 4. i 5. klasy. Ekogroszek Economy przeznaczony jest dla użytkowników, którym zależy na dobrej jakości przy zachowaniu jednocześnie niewielkich kosztów – sprawdza się on w kotłach 3. i 4. klasy. Propozycją najwyższej klasy jest natomiast Power Max – został on nagrodzony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przyznawanym przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu.

Warto także wspomnieć o produkcie, jakim jest ekomiał Retomiał – dedykowany on jest do pieców miałowych z podajnikiem szufladowym oraz takich wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe. Klientów, którzy nie wiedzą, jaki wariant zamówić zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem obsługi klienta — udzielimy odpowiedzi na Wasze pytania.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców i dopasowujemy się do ich wymagań. Chcesz nabyć ekogroszek workowany? Kamieniec Ząbkowicki to jedno z miast, do których możemy go dostarczyć, ale poza tym możemy wysłać opał również w każde inne miejsce na terenie kraju. Opał transportujemy zarówno luzem, jak również w 25-kilogramowych workach polipropylenowych ułożonych na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków), lub w osobnym w big-bagu. Realizujemy także zamówienia hurtowe (powyżej 25 t), w tym przypadku prosimy jednak o wcześniejszy kontakt. Czekamy na Czekamy telefony!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

WierzbiceOlszanyCiechówGniechowicePolkowice