Ekogroszek workowany Radków

Szukasz w Radkowie rzetelnej firmy, która sprzeda Ci najlepszej jakości ekogroszek? Jesteś w doskonałym miejscu. W SAM-BUD-ROL opał dostępny jest zarówno luzem, jak również w worku. W przypadku tego drugiego możliwa jest dostawa do każdego miejsca w całym kraju. Jeśli interesują Cię szczegółowe dane dotyczące oferowanego przez nas produktu – znajdziesz je w tabeli poniżej. Jeżeli natomiast chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę odnośnie ekogroszków i tego, jak ważna przy ich wyborze jest jakość – pomoże Ci w tym nasz PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Radków

EKOGROSZEK dla wymagających

Choć posiadasz piec już od dobrych kilku lat, ciągle jesteś na etapie poszukiwania optymalnego ekogroszku? Jeszcze nie znalazłeś takiego, którego jakość w pełni by Cię usatysfakcjonowała? Za każdym razem jest on zbyt mało ekonomiczny, powoduje powstawanie sporej ilości popiołu, albo nie pozwala na osiągnięcie optymalnej temperatury? W takim razie już czas, abyś przetestował proponowany przez nas ekogroszek – postaw na firmę SAM-BUD-ROL!

Co w szczególności znajdziesz w naszym asortymencie? Proponujemy ekogroszek przeznaczony do kotłów 3., 4. i 5. klasy, a także ecodesign. Jesteśmy więc wszechstronni i dbamy o to, by każdy zamawiający, niezależnie od tego, jaki model pieca posiada, mógł się w naszej firmie bez problemu zaopatrzyć. Kolejną zaletą, która nas wyróżnia jest doświadczenie – istniejemy już od 15 lat i w tym okresie zdążyliśmy zdobyć ok. 20 000 stałych klientów.

Najlepszy ekogroszek w Radkowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany to w Radkowie najciekawszy możliwy wariant, jeżeli chodzi o kupno tego rodzaju opału. Gwarantujemy, że będziesz w pełni usatysfakcjonowany jego jakością. Każdy worek jest przez naszych pracowników dobrze zweryfikowany, dlatego mamy pewność, że zawiera on odpowiednio suchy i pozbawiony zanieczyszczeń, a także nieoklejony miałem ekogroszek. Również ilość podziarna została w nim obniżona do minimum. Ponadto jesteśmy bardzo wiarygodni i nie mamy nic do ukrycia – dlatego do każdego zakupu otrzymasz bieżące świadectwo jakości. Zapraszamy do składania zamówień!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Radkowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Radków

Wiemy, że w poszczególnych kotłach stosuje się odpowiednie rodzaje ekogroszku – nie ma jednego wszechstronnego, który sprawdzi się w jakimkolwiek urządzeniu. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była wystarczająco zróżnicowana. Zamówisz u nas między innymi ekogroszek Power Max – czyli do zadań specjalnych, który przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Jest on dedykowany do kotłów 5. klasy oraz ecodesign i pozwoli Ci bez żadnego kłopotu osiągnąć w domu optymalne ciepło. Ekogroszek Economy z kolei jest bardzo ekonomiczny i będzie idealny dla tych, którzy kierują się oszczędnością. Wsypać go można do kotłów 3. i 4. klasy. Jeśli nie wiesz, który oferowanych przez nas gatunków będzie dla Ciebie odpowiedni, kup najbardziej wszechstronny ekogroszek Classic - sprawdzi się on w kotłach zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy.

Innym naszym surowcem jest ekomiał Retomiał. Jest on dedykowany dla klientów posiadających kocioł miałowy lub system grzewczy wyposażony w retortowy albo rynnowy palnik.

Chcesz zamówić od nas ekogroszek workowany? Radków to miasto, na terenie którego niezwłocznie go dostarczymy. Sposób dostawy dostosujemy do Twoich preferencji – możesz więc otrzymać ładunek luzem bądź też opakowany w polipropylenowe worki (40 sztuk, po 25 kg każdy), w big-bagu lub też na bezzwrotnej palecie. Wybór należy do Ciebie! Nasi handlowcy i konsultanci są zawsze do Twojej dyspozycji i z pewnością udzielą odpowiedzi na zadane pytania, dlatego już dziś zachęcamy Cię do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

WalimDzikowiecŻerniki WrocławskieŻarówMiędzybórz