Ekogroszek workowany Jordanów Śląski

Jeżeli chodzi o ekogroszek, jesteśmy liderem na krajowym rynku. Stworzona przez nas oferta jest naprawdę zróżnicowana – można nabyć u nas zarówno ekogroszek workowany, jak i dostarczany luzem w Jordanowie Śląskim . Co więcej, nasz internetowy sklep oferuje wysyłkę zamówionych towarów do każdej miejscowości na terenie całej Polski. Chcesz dowiedzieć się, jakie są parametry jakościowe naszego paliwa? Znajdziesz je w tabeli umieszczonej na dole. Jeżeli chcesz natomiast wzbogacić swoją wiedzę odnośnie wyboru właściwego dla siebie ekogroszku – zapraszamy Cię do zaznajomienia się z opracowanym PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Jordanów Śląski

EKOGROSZEK dla wymagających

Znalezienie dobrego ekogroszku to ogromne wyzwanie. Nie zawsze slogany marketingowe oraz obietnice sprzedawcy pokrywają się z rzeczywistymi właściwościami oferowanego opału. Wypróbowałeś już tyle różnych paliw, że zaczynasz się martwić, czy nie warto się czasem bliżej przyjrzeć sprawności posiadanego kotła? Spokojnie – nie powinieneś się niepokoić! Zamów ekogroszek firmy SAM-BUD-ROL, a wszelkie Twoje kłopoty odejdą w niepamięć.

Brak doboru odpowiedniego węgla generuje rozmaite problemy w trakcie spalania. Pojawiają się nadmierne ilości popiołu, spieki, a przy tym efekt kompletnie nie jest taki, jakiego byśmy oczekiwali – spalane są spore ilości materiału, co skutkuje wzrostem kosztów, natomiast wymaganą temperaturę nie zawsze udaje się osiągnąć. Czy i Ty również tego doświadczasz? Jeżeli potwierdzasz – koniecznie musisz zaopatrzyć się w naszym sklepie. W SAM-BUD-ROL najwyższej klasy ekogroszek z dostawą w Jordanowie Śląskim to standard.

Najlepszy ekogroszek w Jordanowie Śląskim

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego to właśnie z nami warto współpracować? Przede wszystkim ze względu na wypracowane doświadczenie – jesteśmy obecni na rynku od 2003 roku i od tego czasu udało nam się zgromadzić grono 20 000 usatysfakcjonowanych, wielokrotnie wracających do nas klientów. Dodatkowo proponujemy Państwu bogaty asortyment – można u nas zamówić ekogroszek zarówno do kotłów 3., 4., jak i 5. klasy, a także ecodesign. Niezależnie jednak od klasy, zawsze cechuje go najlepsza jakość – jest pozbawiony zanieczyszczeń, dobrze wysuszony i posiada niewielką ilość podziarna. Jesteśmy rzetelną – gwarantujemy, że węgiel, który Państwu sprzedamy, zawsze będzie w stu procentach zgodny z parametrami znajdującymi się na opakowaniu. Jest to certyfikowane przez aktualne świadectwo jakości, które dołączamy do każdej dostawy.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Jordanowie Śląskim
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Jordanów Śląski

Nie wiesz, jaki ekogorszek będzie najlepszy do Twojego rodzaju pieca? Skorzystaj z infolinii technicznej i poproś o pomoc naszych doświadczonych konsultantów. Gwarantujemy, że wyszukamy odpowiedni opał dla Ciebie. Chcesz zaoszczędzić? W takim razie rekomendujemy Ci ekogroszek Economy (wersja ta dedykowana jest do kotłów 3. i 4. klasy). Posiadamy coś również dla osób, dla których istotna jest wysoka efektywność. Tutaj najlepszy dla Ciebie będzie, dedykowany do kotłów 5. klasy, a także ecodesign, ekogroszek Power Max (Został on przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego). Nasza oferta obejmuje także ekogroszek Classic, który jest najbardziej wszechstronną propozycją spośród wszystkich dostępnych.

Oprócz tych trzech wyszczególnionych wcześniej wariantów ekogroszku w ofercie mamy również ekomiał Retomiał, który sprawdza się w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym. Pamiętaj, że możesz także określić sposób, w jaki przetransportujemy Twoje zamówienie – ekogroszek możemy wysłać albo we workach w big-bagu lub na bezzwrotnej palecie (40 sztuk po 25 kg), bądź też luzem. W przypadku sprzedaży hurtowej, czyli takiej powyżej 25 t, indywidualnie negocjujemy warunki.

Naszą podstawową zaletą jest to, że obsługujemy obszar prawie całej Polski – wyślemy nasz węgiel, gdziekolwiek tylko potrzebujesz. Interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany? Jordanów Śląski – czy w tym mieście mieszkasz? W takim razie z wielką chęcią go do Ciebie przywieziemy! Czekamy na Twoje zamówienie!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek