Ekogroszek workowany Wojbórz

W SAM-BUD-ROL oferujemy najwyższej klasy ekogroszek workowany, a przygotowana przez nas propozycja jest adresowana do mieszkańców wielu polskich miejscowości takich jak Wojbórz. Nasi kontrahenci mają możliwość złożenia zamówienia za pośrednictwem niedawno otwartego sklepu internetowego. Znajdująca się na tej stronie tabela określa wszelkie istotne parametry jakościowe oferowanego przez nas opału. Jeżeli chciałbyś wiedzieć, jak istotna jest klasa kupionego przez Ciebie ekogroszku, w szczególności tego przeznaczonego do kotłów retortowych, skorzystaj z PORADNIKA KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Wojbórz

EKOGROSZEK dla wymagających

Wielu klientów, którzy zdecydowali się na zakup kotła na ekogroszek w Wojborzu, zostało zapewnionych przez sprzedawców, że ich piece należą do urządzeń nowoczesnych i samoobsługowych. Bardzo często obietnice te okazują się nie być prawdą, a spalany w nich surowiec nie spełnia swojego zadania. Jeśli chcesz skończyć z niską kalorycznością, niewłaściwą wydajnością czy też kłopotami z uzyskaniem wystarczająco wysokiej temperatury zamówionego paliwa, z pomocą przychodzi marka SAM-BUD-ROL, oferująca jeden z wiodących surowców dedykowany kotłom ecodesign oraz urządzeniom klasy 3, 4 oraz 5.

Jesteśmy producentem, który już 2003 roku oferuje najwyższej jakości ekogroszek workowany nie tylko klientom z miasta Wojbórz, ale również osobom z wielu innych miejsc polski, dzięki czemu możemy poszczycić się dużą liczbą zadowolonych klientów z całego kraju. Już teraz sprawdź ich komentarze dotyczące stosowania oraz parametrów naszego surowca, a następnie zrealizuj swoje zamówienie, aby móc korzystać z najlepszego paliwa prosto od SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Wojborzu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego powinieneś wybrać ekogroszek workowany, który dostarcza nasza firma? Informacje umieszczone na opakowaniu opału marki SAM-BUD-ROL są zgodne z prawdziwymi parametrami. Potwierdzeniem jakości są odpowiednie certyfikaty, które dodajemy do każdego zamówienia. Procesy produkcyjne naszego węgla są nieprzerwanie kontrolowane, bowiem tylko wówczas możemy zagwarantować odbiorcom paliwo w pełni przystosowane do automatycznych kotłów retortowych. Kupując nasz produkt, możesz liczyć na jego całkowitą czystość, odpowiednie zapakowanie, suchość oraz zredukowaną do minimum obecność podziarna.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Wojborzu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Wojbórz

Ekogroszek oferowany osobom z miasta Wojbórz i innych miejscowości Polski dostępny jest w kilku wariantach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz ten, który spełni Twoje oczekiwania. Oferta marki SAM-BUD-ROL uwzględnia zarówno opał w wariancie Economy (kotły 3 i 4 klasy), jak również węgiel Classic (kotły 3, 4 i 5 klasy), czy też cechujący się najwyższą jakością ekogroszek Power Max (kotły 5 klasy oraz ecodesign), który otrzymał Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego od Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Wyróżnienie to jest świadectwem, że ten produkt spełnia standardy najlepszych paliw klasy "A".

Jeśli jesteś użytkownikiem pieca miałowego, który został zaopatrzony w podajnik szufladowy lub też palniki rynnowe lub retortowe, to szczególnie polecamy Ci ekogroszek workowany typu Retomiał. W przypadku wątpliwości nasi eksperci obsługujący infolinię techniczną z pewnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania związane z wyborem odpowiedniego opału.

W naszej firmie możesz również zdecydować, w jakiej formie chciałbyś zamówić wybrany ekogroszek, który potem prześlemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Dostępne warianty to: opał w big-bagu, umieszczone na palecie bezzwrotnej worki wykonane z polipropylenu o pojemności 25 kg (40 sztuk) lub produkt dostarczony luzem. Kontrahentów, którzy są zainteresowani zamówieniami hurtowymi, zachęcamy do rozmowy telefonicznej z naszymi konsultantami biznesowymi.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

LubinIbramowiceMiędzybórzOlszynaHenryków