Ekogroszek workowany Pastuchów

Zastanawiasz się, gdzie kupić wysokiej klasy ekogroszek z dostawą w Pastuchowie? Już nie musisz szukać! Ten pochodzący z naszych składów detalicznych i dostępny w naszym internetowym sklepie będzie w tej sytuacji doskonałym wyborem! Możemy Ci go sprzedać w wytrzymałych workach lub dostarczyć luzem. Chcesz sprawdzić, jakie właściwie ma on parametry? Wszystkie informacje zostały umieszczone w poniższej tabeli. Z myślą o naszych kontrahentach przygotowaliśmy również PORADNIK KUPUJĄCEGO – odnajdziesz tam między innymi informacje, jak dopasować określony ekogroszek do typu posiadanego przez Ciebie kotła i dlaczego tak ważne jest, by zwracać uwagę na parametry węgla.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Pastuchów

EKOGROSZEK dla wymagających

Najczęstszym błędem popełnianym przez większość osób, jest niedocenianie znaczenia jakości wykorzystywanego paliwa dla efektywności ogrzewania wnętrz. Nie zawsze nowoczesny piec zapewnia wysoką efektywność całego systemu grzewczego. Źle dobrany lub pochodzący z podejrzanego źródła ekogroszek może przynieść więcej szkód niż korzyści. Jeżeli nie zamierzasz się ryzykować, dołącz do 20 000 naszych stałych klientów i kupuj ekogroszek w SAM-BUD-ROL!

Dlaczego powinieneś postawić właśnie na naszą firmę? Już od 2003 roku obsługujemy kontrahentów niemal z całej Polski. Przetransportowanie ekogroszku workowanego w Pastuchowie to dla nas żaden problem – do każdej innej miejscowości zresztą również! Z naszymi produktami zapomnisz o problemach takich jak nadmiar spieki, niemożność uzyskania wysokiej temperatury, czy też niska wydajność paliwa. Dzięki naszej firmie ogrzewanie domu będzie łatwe, szybkie i skuteczne!

Najlepszy ekogroszek w Pastuchowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dla SAM-BUD-ROL priorytetem jest najlepsza jakość produktu, który przekazujemy klientom. Dlatego też każda partia naszego ekogroszku przechodzi w procesie produkcji wiele testów. Regularnie sprawdzamy, czy na pewno jest on wystarczająco suchy, czy nie zawiera zanieczyszczeń ani zbyt dużej ilości podziarna, czy nie jest sklejony z miałem oraz, czy na pewno został profesjonalnie zapakowany. Aby klienci nie mieli żadnych wątpliwości dotyczących tego, co zamawiają, do każdej partii dodajemy aktualne świadectwo jakości – gwarancję, że zawartość opakowania jest tożsama z zamieszczonymi na nim danymi. SAM-BUD-ROL – warto nam zaufać!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Pastuchowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Pastuchów

Dobór adekwatnego ekogroszku do typu użytkowanego przez nas pieca to niezwykle ważna rzecz. Jesteśmy tego świadomi, dlatego asortyment rozbiliśmy na oddzielne grupy. Jedną z nich jest ekogroszek Economy – ciekawa oferta dla osób, dla których niskie koszty ogrzewania są najistotniejszym kryterium wyboru opału. Ten typ nadaje się do urządzeń 3. i 4. klasy. Najbardziej uniwersalny jest z kolei ekogroszek Classic, którego można stosować w kotłach 2., 3. i 4. klasy – jego właściwości powinny zadowolić większość spośród naszych klientów. I wreszcie – ekogroszek Power Max. Można powiedzieć, że jest to nasz opał premium – zdobył on nawet emitowany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego. Stosuje się go w kotłach ecodesign, a także klasy 5.

Warto dodać coś również o produkcie, jakim jest ekomiał Retomiał. Można go stosować w urządzeniach wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe oraz w kotłach parowych. On również jest dostępny w naszym asortymencie.

Chcesz zamówić ekogroszek workowany? Pastuchów to miejscowość, w której mieszkasz? W takim razie z wielką chęcią dostarczymy do Ciebie ten opał. Ponieważ zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów, możesz samodzielnie wybrać, w jakiej postaci chciałbyś otrzymać zamówiony ekogroszek – czy ma on zostać dostarczony luzem, czy też w polipropylenowych workach. W dodatku istnieje możliwość przywiezienia go na bezzwrotnej palecie lub w big-bagu. Zdecyduj – a my się do Ciebie przystosujemy!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

WąsoszStrzegomŚwięta KatarzynaJaszowiceLubomierz