Ekogroszek workowany Mietków

Zastanawiasz się, gdzie kupić wysokiej klasy ekogroszek z dostawą w Mietkowie? Znalazłeś się we właściwym miejscu! Ten pochodzący z naszych składów detalicznych i dostępny w naszym asortymencie będzie w tej kwestii najlepszym wyborem! Możemy Ci go sprzedać w specjalnych workach lub dostarczyć luzem. Interesuje Cię, jakie właściwie ma on parametry? Wszystkie informacje sprawdzisz w poniższej tabeli. Z uwagi na naszych Klientów stworzyliśmy również PORADNIK KUPUJĄCEGO – odnajdziesz tam między innymi informacje, jak dobrać poszczególny ekogroszek do rodzaju posiadanego przez Ciebie kotła i dlaczego tak ważne jest, by zwracać uwagę na parametry paliwa.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Mietków

EKOGROSZEK dla wymagających

Dużym błędem, jaki popełnia spora liczba osób, jest bagatelizowanie znaczenia jakości używanego paliwa dla efektywności ogrzewania domu. Nieraz myślimy, że skoro kupiliśmy nowoczesny piec, to tę sprawę mamy teoretycznie z głowy – ale w rzeczywistości jest inaczej. Niewłaściwie dobrany lub pochodzący z nieznanego źródła ekogroszek może przynieść więcej szkód niż korzyści. Nie ryzykuj i już teraz dołącz do grona 20 000 zadowolonych klientów, którzy zamówili opał marki SAM-BUD-ROL!

Dlaczego warto wybrać właśnie na nas? Działamy od 2003 roku i to na obszarze niemal całej Polski. Przetransportowanie ekogroszku workowanego w Mietkowie to dla nas żaden kłopot – do każdej innej miejscowości zresztą również! Z naszymi produktami zapomnisz o kłopotach takich jak niska wydajność paliwa, niemożność uzyskania wysokiej temperatury, czy też nadmiar popiołu. Dzięki nam ogrzewanie domu będzie łatwe, skuteczne i szybkie!

Najlepszy ekogroszek w Mietkowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dla SAM-BUD-ROL priorytetem jest najlepsza jakość produktu, który proponujemy klientom. W związku z tym uważnie kontrolujemy wszystkie partie naszego towaru. Dokładnie sprawdzamy, czy na pewno jest on wystarczająco suchy, czy nie posiada zanieczyszczeń ani zbyt dużego poziomu podziarna, czy nie jest oklejony miałem oraz, czy na pewno został profesjonalnie zapakowany. Aby klienci nie mieli żadnych wątpliwości odnoszących się do tego, co kupują, do każdej dostawy załączamy ważne świadectwo jakości – gwarancję, że zawartość opakowania jest tożsama z umieszczonymi na nim informacjami. SAM-BUD-ROL – warto nam zaufać!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Mietkowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Mietków

Wybór właściwego ekogroszku do typu użytkowanego przez nas pieca to bardzo ważna sprawa. Jesteśmy tego świadomi, dlatego asortyment rozbiliśmy na osobne kategorie. Jedną z nich jest ekogroszek Economy – wyjątkowa oferta dla osób, dla których niewielki koszt ogrzewania jest najważniejszym kryterium wyboru paliwa. Sprawdzi się on w piecach 3. i 4. klasy. Najbardziej wszechstronny jest natomiast ekogroszek Classic, którym można palić w kotłach 2., 3. i 4. klasy – jego parametry powinny usatysfakcjonować większość spośród naszych klientów. I wreszcie – ekogroszek Power Max. Można powiedzieć, że jest to nasz węgiel premium – otrzymał on nawet emitowany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego. Można go stosować w kotłach ecodesign, a także klasy 5.

Należy dodać coś również o rozwiązaniu, jakim jest ekomiał Retomiał. Jest on dostosowany do kotłów parowych oraz systemów, w których wykorzystano palniki rynnowe i retortowe. On także znajduje się w naszym asortymencie.

Chcesz kupić ekogroszek workowany? Mietków to miejscowość, w której mieszkasz? Chętnie zrealizujemy Twoje zamówienie i dostarczymy węgiel pod wskazany adres. Ponieważ zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów, możesz zdecydować, w jakiej postaci chciałbyś otrzymać zamówiony ekogroszek – czy ma on zostać wysłany luzem, czy też w polipropylenowych workach. Dodatkowo jest możliwość przywiezienia go na bezzwrotnej palecie lub w big-bagu. Wybierz – a my się do Ciebie dostosujemy!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

OlszynaLaskiŻelaznoDuszniki-ZdrójBielawa