Ekogroszek workowany Złoty Stok

Szukasz w Złotym Stoku rzetelnej firmy, która sprzeda Ci doskonałej jakości ekogroszek? Jesteś na odpowiedniej stronie internetowej. W naszej ofercie opał dostępny jest zarówno luzem, jak i w worku. W przypadku tego drugiego możliwa jest dostawa do każdego miejsca w całym kraju. Jeśli interesują Cię szczegóły odnoszące się do oferowanego przez nas produktu – znajdziesz je w znajdującej się niżej tabeli. Zachęcamy Cię również do zapoznania się z opracowanym przez nas PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO, który jest kompendium wiedzy o ekogroszku.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Złoty Stok

EKOGROSZEK dla wymagających

Choć posiadasz piec już od wielu lat, ciągle jesteś na etapie szukania dobrego ekogroszku? Jeszcze nie znalazłeś takiego, którego jakość w pełni by Cię usatysfakcjonowała? Za każdym razem powoduje powstawanie sporej ilości popiołu, albo nie pozwala na osiągnięcie właściwej temperatury albo jest on zbyt mało ekonomiczny? W takim razie już czas, abyś przetestował nasz ekogroszek – postaw na markę SAM-BUD-ROL!

Co dokładnie znajdziesz w przygotowanej przez na ofercie? Oferujemy ekogroszek dedykowany do kotłów 3., 4. i 5. klasy, a także ecodesign. Nasza oferta jest zróżnicowana i staramy się, by każdy zamawiający, niezależnie od tego, jaki typ pieca posiada, mógł się u nas bez kłopotu zaopatrzyć. Na rynku wyróżnia nas także 15 lat doświadczenia oraz liczba ponad 20 000 wiernych kontrahentów, którzy systematycznie korzystają z naszej oferty.

Najlepszy ekogroszek w Złotym Stoku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Nasz ekogroszek workowany to w Złotym Stoku najciekawszy dostępny wariant, jeżeli chodzi o kupno tego rodzaju opału. Swoją jakością usatysfakcjonuje on nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy worek jest przez naszych kontrolerów precyzyjnie skontrolowany, dzięki czemu mamy pewność, że zawiera on dość suchy i pozbawiony zanieczyszczeń, a także nieoklejony miałem ekogroszek. Również ilość podziarna została w nim ograniczona do minimum. W dodatku jesteśmy wyjątkowo wiarygodni i nie mamy nic do ukrycia – dlatego do każdego zamówienia otrzymasz bieżące świadectwo jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Złotym Stoku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Złoty Stok

Jesteśmy świadomi, że w konkretnych kotłach stosuje się różne rodzaje ekogroszku – nie ma jednego wszechstronnego, który sprawdzi się w jakimkolwiek piecu. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nasz asortyment był odpowiednio bogaty. Znajdziesz u nas między innymi ekogroszek Power Max – czyli do zadań specjalnych, który przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Sprawdzi się on zarówno w kotłach 5 klasy, jak również w przypadku zaawansowanych technologicznie urządzeń z serii ecodesign. Ekogroszek Economy z kolei jest niezwykle efektywny i będzie świetny dla tych, którzy kierują się oszczędnością. Stosować go można do kotłów 3. i 4. klasy. Trzecim ewentualnym wariantem jest uniwersalny ekogroszek Classic, którego w szczególności rekomendujemy do stosowania w kotłach 3. i 4., jak i 5. klasy.

Innym dostępnym w naszej ofercie surowcem jest ekomiał Retomiał. Jest on przeznaczony dla klientów posiadających kocioł miałowy lub system grzewczy wyposażony w retortowy albo rynnowy palnik.

Chcesz kupić od nas ekogroszek workowany? Złoty Stok to miasto, na terenie którego szybko go dostarczymy. Formę dostawy dostosujemy do Twoich potrzeb – możesz więc wybrać ładunek luzem bądź też opakowany w polipropylenowe worki (40 sztuk, po 25 kg każdy), w big-bagu lub też na bezzwrotnej palecie. Sam decydujesz! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub specjalne potrzeby, zachęcamy Cię do kontaktu – nasi eksperci i konsultanci chętnie z Tobą uzgodnią szczegóły.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

NowogrodziecŚwieradów-ZdrójSzczytnaWysokaBierutów