Ekogroszek workowany Stary Wielisław

W SAM-BUD-ROL sprzedajemy najwyższej klasy ekogroszek workowany, a przygotowana przez nas oferta jest skierowana do mieszkańców wielu polskich miast takich jak Stary Wielisław. Dla naszych kontrahentów stworzyliśmy możliwość składania zamówień online poprzez nasz sklep internetowy. W opracowanej tabeli przedstawiamy szczegółowe parametry jakościowe oferowanego opału. Jeżeli interesuje Cię, jak ważna jest klasa kupionego przez Ciebie ekogroszku, w szczególności tego dedykowanego kotłom retortowym, skorzystaj z PORADNIKA KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Stary Wielisław

EKOGROSZEK dla wymagających

Wielu użytkowników, którzy zdecydowali się na kupno kotła na ekogroszek w Starym Wielisławie, zostało zapewnionych przez dystrybutorów, że ich piece należą do urządzeń samoobsługowych i nowoczesnych. W rzeczywistości wielokrotnie okazuje się, że urządzenie nie działa właściwie, a węgiel nie jest spalany w optymalny sposób. Jeśli chcesz skończyć z niską kalorycznością, niewłaściwą wydajnością czy też kłopotami z osiągnięciem odpowiednio wysokiej temperatury wybranego paliwa, na pomoc przychodzi marka SAM-BUD-ROL, proponująca jeden z wiodących surowców dedykowany kotłom ecodesign oraz urządzeniom klasy 3, 4 oraz 5.

Nasza marka dostarcza ekogroszek workowany kontrahentom z miasta Stary Wielisław oraz pozostałych miejscowości w Polsce już od 2003 roku, dzięki czemu udało nam się zdobyć dziesiątki tysięcy lojalnych i usatysfakcjonowanych klientów. Już teraz sprawdź ich komentarze dotyczące stosowania oraz wydajności naszego opału, a następnie zrealizuj swoje zamówienie, aby móc korzystać z najlepszego węgla prosto od SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Starym Wielisławie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego warto wybrać ekogroszek workowany, który oferuje nasza firma? Dane umieszczone na workach opału marki SAM-BUD-ROL są zgodne z prawdziwymi parametrami. Potwierdzeniem jakości jest odpowiednie jej świadectwo, które dodajemy do każdego zakupu. Bezustannie monitorujemy proces produkcji naszego paliwa, aby zagwarantować Ci jego wygodne oraz wydajne spalanie w automatycznych kotłach retortowych. Decydując się nasz produkt, możesz liczyć na jego całkowitą czystość, suchość, odpowiednie zapakowanie oraz zmniejszoną do minimum obecność podziarna.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Starym Wielisławie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Stary Wielisław

Ekogroszek dedykowany osobom z miasta Stary Wielisław i innych rejonów Polski dostępny jest w kilku wariantach, dzięki czemu z pewnością wybierzesz ten, który spełni Twoje potrzeby. Oferta naszej firmy uwzględnia zarówno opał w standardzie Economy (kotły 3 i 4 klasy), jak również węgiel Classic (kotły 3, 4 i 5 klasy), czy też wyróżniający się najwyższym poziomem wartości opałowej ekogroszek Power Max (kotły 5 klasy oraz ecodesign), który otrzymał Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego od Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Wyróżnienie to jest poświadczeniem, że nasz produkt spełnia standardy najlepszych paliw klasy "A".

Jeżeli jesteś posiadaczem pieca miałowego, który został zaopatrzony w podajnik szufladowy czy też palniki rynnowe lub retortowe, to w szczególności polecamy Ci ekogroszek workowany typu Retomiał. W przypadku wątpliwości nasi pracownicy obsługujący infolinię techniczną z pewnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z wyborem właściwego opału.

W naszej firmie możesz również wybrać, w jakiej formie chciałbyś zamówić wybrany ekogroszek, który potem prześlemy pod wskazany przez Ciebie adres. Oferowane warianty to: produkt dostarczony luzem, opał w big-bagu lub umieszczone na palecie bezzwrotnej worki wykonane z polipropylenu o pojemności 25 kg (40 sztuk). Odbiorców, którzy są zainteresowani zakupami hurtowymi, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami biznesowymi.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

Lewin KłodzkiKostrzaGłuszycaNiemczaWierzbice