Ekogroszek workowany Boguszów-Gorce

Ekogroszek jest produktem, na którym w naszym przedsiębiorstwie znamy się doskonale. Jeżeli zatem poszukujesz w Boguszowie-Gorcach producenta, który zapewni Ci naprawdę wysokiej klasy opał do Twojego kotła – znalazłeś się w doskonałym miejscu. W naszym sklepie online możesz zamówić ekogroszek zarówno luzem, jak i ten workowany. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o jego właściwościach – zapoznaj się z zamieszczoną poniżej tabelą. Namawiamy Cię także do zapoznania się ze stworzonym przez nas PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Boguszów-Gorce

EKOGROSZEK dla wymagających

Co powinieneś o nas wiedzieć? Już od 15 lat działamy w branży. Przez ten okres udało nam się do siebie przekonać około 20 tys. stałych odbiorców – są to osoby, które korzystają z naszej oferty praktycznie co rok. Jesteśmy świadomi różnorodnych oczekiwań, dlatego w asortymencie posiadamy ekogroszkidostosowane do kotłów 3., 4. i 5. klasy, a także ecodesign.

Wybór optymalnego opału ma wielkie znaczenie dla efektywności ogrzewania w domu – wcale nie mniejsze aniżeli rodzaj posiadanego pieca. Pamiętaj o tym i kupuj jedynie wyroby rzetelnych firm takich jak SAM-BUD-ROL. Kłopoty z osiągnięciem wymaganej temperatury, nadmierna ilość popiołu, zużycie zbyt dużej ilości paliwa – czy Tobie przytrafiły się tego typu komplikacje? Jeśli postawisz na nas – ręczymy, że raz na zawsze zapomnisz o tych problemach!

Najlepszy ekogroszek w Boguszowie-Gorcach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Szukasz producenta, który w dobrej cenie dostarczy ekogroszek w Boguszowie-Gorcach? Zdecyduj się na nas! Dlaczego? Jesteśmy liderami na rynku. Dążymy do tego, aby gotowy produkt, który trafia do nabywców, wyróżniał bezwzględną jakością. Dlatego też przed realizacją zamówienia przeprowadzamy wiele pomiarów jakości. Dzięki temu mamy pewność, że nasz groszek jest pozbawiony jakichkolwiek zanieczyszczeń, odpowiednio wysuszony, nie ma w nim nadmiernej ilości podziarna, a także że nie będzie się on spiekać oraz świetnie sprawdzi się w typie kotła, do którego został przeznaczony. Potwierdzeniem naszych słów jest dołączane do każdego zamówienia ważne świadectwo jakości, które poświadcza, że węgiel marki SAM-BUD-ROL ma parametry identyczne z tymi przedstawionymi na workach.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Boguszowie-Gorcach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Boguszów-Gorce

Potrzebujesz do własnego pieca konkretnego rodzaju ekogroszku? W naszej firmie to nie problem, ponieważ posiadamy bardzo szeroką ofertę uwzględniającą kilka gatunków paliwa stałego. A może sam nie wiesz, na który dokładnie powinieneś się zdecydować? Z wielką przyjemnością pomożemy Ci w wyborze! Postaramy się także krótko zaprezentować dostępne warianty.

Pierwszy z nich to ekogroszek Economy – nadaje się on do użytku w kotłach 3. i 4. klasy. To propozycja, z której będą usatysfakcjonowani klienci szukający dobrego węgla w atrakcyjnej cenie. Natomiast ekogroszek Power Max to paliwo naprawdę wyjątkowe, o największej wartości opałowej, można stwierdzić – dla najbardziej wymagających. Jest on przystosowany zarówno do systemów ecodesign, jak również kotłów 5. klasy. Należy nadmienić, że ten ekogroszek wyróżniony został przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. A może jest Ci niezbędny opał uniwersalny - niezawodny, tani i dobry? W tym przypadku oferujemy Ci nasz ekogroszek Classic – jest on właściwy do kotłów zarówno 3., 4., jak i 5. klasy. Zupełnie odmiennym paliwem jest nasz ekomiał Retomiał, który wykorzystuje się w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym, choć nadaje się on również w tych wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe.

Zamierzasz zamówić ekogroszek workowany? Boguszów-Gorce to miasto, w którym chcesz odebrać zamówienie? W takim razie dostarczymy go do Ciebie bez najmniejszego problemu. Możemy go przywieźć albo na palecie bezzwrotnej (40 worków 25-kilogramowych – łącznie 1 t), albo w big-bagu. Jeżeli jednak preferujesz dostawę luzem – również zrealizujemy to zamówienie. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

OlszanyChełmsko ŚląskieSzalejów GórnyJaszkowa GórnaSokołowsko