Ekogroszek workowany Pieńsk

SAM-BUD-ROL oferuje swoim klientom wysokiej jakości ekogroszek również w takim mieście, jak Pieńsk, proponując przy tym zróżnicowany asortyment. znajdujący się w trwałych, specjalnie do tego przystosowanych workach. Wszystkie istotne informacje dotyczące proponowanego węgla znajdziesz w tabeli poniżej. To dane, które potwierdzają, że ekogroszek dostępny w ofercie jest węglem świetnej jakości, a producent SAM-BUD-ROL to sprawdzony dostawca. Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji w takich zagadnieniach, jak np. warunki, jakie powinien spełniać oryginalny ekogroszek, jego cena, różnice w parametrach czy zalety tego rodzaju opału, zachęcamy do odwiedzenia PORADNIKA KUPUJĄCEGO. Ułatwimy Ci wybór idealnego, nowoczesnego paliwa węglowego Twojego pieca.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Pieńsk

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli chciałbyś zamówić tani ekogroszek, który jest dopasowany do możliwości Twojego kotła, znalazłeś się we właściwym miejscu. W ofercie mamy ekogroszek workowany w wielu odmianach. (Pieńsk jest jednym z miast, do którego dowozimy nasze produkty). W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz opał dostosowany do kotłów ecodesign, a także tych 3-, 4- i 5- klasy. Co sezon z oferty SAM-BUD-ROL korzysta ponad 20 tysięcy klientów.

Działamy w branży już od 15 lat, regularnie dostarczając ekogroszek w Pieńsku i okolicach. Oferta naszej firmy została przygotowana w takiej formie, aby każdy nabywca mógł zamówić opał dopasowany do indywidualnych potrzeb. Wszystkie produkty posiadają precyzyjnie określone parametry, potwierdzone specjalnymi certyfikatami. Węgiel ekogroszek to wygodne, nowoczesne i przyjazne środowisku rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Najlepszy ekogroszek w Pieńsku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Wśród poszczególnych wariantów dostępnych surowców energetycznych warto wyszczególnić te przystosowane do wspomnianych kotłów 3.,4. i 5. klasy, oraz ecodesign. Ekogroszek dostarczamy do różnych miast Polski, zdobywając zaufanie kolejnych odbiorców. Systematycznie poszerzamy swoją ofertę, zawsze zapewniając asortyment najwyższej jakości. Produkty SAM-BUD-ROL wyróżniają się znakomitymi parametrami. Wszystkie worki są starannie kontrolowane przez kompetentnych kontrolerów, którzy upewniają się, że ekogroszek nie uległ zanieczyszczeniu, oklejeniu miałem i jest wystarczająco suchy. Klient wraz z każdym zamówieniem otrzymuje stosowny świadectwo jakości. Ekogroszek SAM-BUD-ROL to inwestycja w niezawodność i bezpieczny zakup bez żadnego ryzyka. Jednym z miast, w którym realizujemy dostawy jest Pieńsk, dlatego nie musisz martwić się o dostępność i dostarczenie naszego towaru.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – węgiel od SAM-BUD-ROL ma właściwą wagę, dzięki wykorzystaniu legalizowanych, precyzyjnych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – oferowane ekogroszki odznaczają się odpowiednią granulacją i brakiem miału, ponieważ są przesiewane za pomocą profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – każdy worek jest dokładnie opisany oraz zaszyty, aby nie można było ingerować w jego zawartość. Na opakowaniu znajdziesz zarówno dane producenta, jak i parametry ekogroszku. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz opał najwyższej jakości. Jeżeli jednak stwierdzisz, że nie spełnia on wyszczególnionych parametrów, możesz zgłosić towar do reklamacji;

  • Czyste składowanie – dzięki specjalnie przystosowanym workom, możliwe jest zachowanie czystości w kotłowni oraz precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Pieńsku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Pieńsk

W przypadku jakichkolwiek pytań w trakcie zakupu ekogroszku, oferujemy pomoc naszych doświadczonych doradców. Dobiorą oni produkt najbardziej do Twoich wymagań cenowych, jakościowych, jak i do rodzaju pieca, z którego korzystasz. Pamiętaj jednak, iż przy każdym rodzaju węgla znajdziesz wnikliwie rozpisane parametry oraz informacje. Wszystkie zostały potwierdzone świadectwami jakości, dzięki czemu nie musisz martwić się o stan swojego pieca. Nasz ekogroszek otrzymasz zarówno w Pieńsku, jak i całej Polsce, korzystając ze strony internetowej SAM-BUD-ROL.

Wśród proponowanych materiałów opałowych znajdziesz m.in. ekogroszek Power Max, czyli paliwo wyróżnione Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. To wysokiej jakości opał przeznaczony do kotłów 5. klasy oraz pieców ecodesign. Jeżeli ważna jest dla Ciebie wszechstronność, zamów uniwersalny ekogroszek w dobrej cenie: Classic jest doskonały do kotłów 3., 4. i 5. klasy. Następny typ, który może Cię zainteresować, to Retomiał. Został on opracowany z myślą o kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym oraz z palnikami retortowymi i rynnowymi. W ofercie mamy również ekogroszek Comfort oraz Ecodesign.

Zamiast inwestować w nieznane produkty, mogące spowodować uszkodzenia kotła, wybierz zaufaną, dobrze znaną firmę. Jak widzisz, w naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór węgli. Opał dowieziemy do Ciebie na palecie bezzwrotnej (40 worków po 25 kilogramów).

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

Bystrzyca KłodzkaOleśnicaCzerwieńczyceWęgliniecJaźwina