Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tyczyn

Starając się sprostać oczekiwaniom klientów prywatnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w mieście Tyczyn, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Będą to na przykład wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie znajdziesz produkt dopasowany do możliwości aktualnie wykorzystywanego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Tyczynie, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod kątem standardu produkcji i znakomitych szczegółów technicznych, lecz także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tyczyn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują postawić na wydajne i opłacalne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, placówki przedsiębiorstwa bądź budynku o innym przeznaczeniu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Tyczyn, lecz też w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą nowoczesnego materiału opałowego, zapewniamy, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany jest odpowiedni do użytku w piecach o różnych wielkości. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi łatwość zachowania porządku w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm spalania, a także utrzymanie żądanej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych na rynku z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Tyczynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Tyczyn i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, także tych wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się dobrą ilością produkowanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być używane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek opałowy jest materiałem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór dostępnych rodzajów powoduje, że bez problemu znajdziesz optymalny materiał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Tyczyn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, higieniczne przechowywanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których szczegółowe informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a potem do kotłowni czy na posesję nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania i łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Tyczynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tyczyn

Jeśli chcesz postawić na ekogroszek workowany w Tyczynie i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz też zamówić w różnych pozostałych regionach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu opału w trwałych opakowaniach jego transport i składowanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy naszej produkcji to połączenie świetnej jakości i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego postawiliśmy na dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi przepisami i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania domowego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL z pewnością należy do jednych z najkorzystniejszych w kraju.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w Tyczynie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej zawartości szkodliwych substancji ani popiołu podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wydziela dymu i trujących związków.

Ekogroszek Tyczyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek