Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jarosław

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w mieście Jarosław, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz materiał odpowiedni do możliwości Twojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zagwarantować, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Jarosław, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i świetnych parametrów, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jarosław

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy chcą zadbać o wydajne i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do domu, firmy lub magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Jarosławiu, lecz też w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc doświadczonym producentem najnowocześniejszego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii jakości węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem na tle konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek nadaje się do spalania w kotłach o różnych gabarytach. Do jego najistotniejszych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania czystości w piecu, zautomatyzowany proces ogrzewania, a także utrzymanie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych na rynku bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Jarosławiu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w Jarosławiu i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał cechował się wysoką ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność dostępnych produktów sprawia, że na pewno wybierzesz odpowiedni materiał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Jarosław)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, higieniczne przechowywanie – zachowanie porządku w pobliżu pieca lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne dane umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do auta dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem lub na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie odmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Jarosławiu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jarosław

Jeśli chcesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Jarosławiu i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które można także kupić w licznych innych miejscach na obszarze Polski. Przez zamknięcie materiału w wytrzymałych workach jego przewożenie i składowanie jest łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie doskonałej jakości i idealnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą zakupu. Pragniemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące przepisy i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w Jarosławiu może być używany do dostarczania ciepła do budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie wytwarza dużej proporcji pyłów ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Jarosław - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek