Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pruchnik

Odpowiadając na wymagania klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w mieście Pruchnik, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Są to między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie kupisz produkt dopasowany do parametrów aktualnie używanego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem w tym sektorze i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Pruchnik, spełni Twoje wymagania nie tylko pod względem klasy rozwiązań i doskonałych parametrów, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pruchnik

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy pragną zadbać o rozsądne i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu, biura lub innego budynku, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Pruchnik, lecz też w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego paliwa węglowego, zapewniamy, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek sprawdzi się do wykorzystania w kotłach o różnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych zalet można zaliczyć wsparcie dla zachowania porządku w kotle, automatyczny mechanizm spalania, a także zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Pruchniku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Pruchnik i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał cechował się korzystną wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, węgiel ekogroszek jest paliwem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór oferowanych wariantów gwarantuje, że bez problemu kupisz optymalny opał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i składowania wszystkie produkty są umieszczane w workach o masie 25 kilogramów. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pruchnik)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, czyste magazynowanie – zachowanie ładu w okolicy pieca lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki zamknięciu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na workach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek w workach jest łatwy i szybki w transporcie, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni lub na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę i łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pruchniku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pruchnik

Jeżeli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Pruchniku i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego materiału. W SAM-BUD-ROL zapewniamy innowacyjne produkty węglowe, które możesz również kupić w różnych innych miejscowościach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie są wygodne oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną kwotą kupna. Chcemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego postawiliśmy na wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszystkie obowiązujące regulacje i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec zalet! Ekogroszek sprzedawany w Pruchniku jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Opał nie wytwarza dużej ilości szkodliwych związków chemicznych i popiołu na etapie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wydziela dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Pruchnik - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek