Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubaczów

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w Lubaczowie, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Są to między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu wybierzesz materiał dopasowany do specyfikacji Twojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zakupić w Lubaczowie, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych szczegółów technicznych, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubaczów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy planują zapewnić sobie komfortowe i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu, biura czy budynku o innym przeznaczeniu, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Lubaczów, lecz również na terenie wielu innych miejscowości w kraju. Jako doświadczony producent najnowocześniejszego opału, zapewniamy, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz wyróżniają się w stosunku do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w piecach o różnych wielkości. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania porządku w kotle, zautomatyzowany proces spalania, a także zagwarantowanie optymalnej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Lubaczowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w Lubaczowie i okolicach, to znakomita propozycja dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał cechował się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto węgiel ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór proponowanych typów sprawia, że bez problemu kupisz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić transport i składowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lubaczów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, schludne magazynowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na workach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do magazynu czy na działkę nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość dawkowania – na etapie pakowania staramy się zagwarantować, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie odliczoną ilość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lubaczowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubaczów

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Lubaczów i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego materiału. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które można także nabyć w licznych innych miejscowościach na obszarze całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie są proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z opłacalną ceną zakupu. Chcemy, aby wydajne źródła opału były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, dlatego postawiliśmy na dostarczanie opału spełniającego wszelkie obowiązujące wytyczne i dysponującego wymaganymi poświadczeniami jakości, który można zakupić bez obciążania domowego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w kraju.

To nie koniec plusów! Ekogroszek sprzedawany w Lubaczowie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie żądanej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Lubaczów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek